Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbrojony beton

właśnie się dowiedziałam

Polecane posty

Gość zbrojony beton

że jak nie mam dziecka to nie jestem prawdziwą kobietą. I to od przyjaciółki. Cholera może człowieka trafić 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednasmutna
nieprawda, posiadanie dziecka nie swiadczy o byciu kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbrojony beton
no, ale zagrzała mnie. To już trzeba być Matką Polką w tym kraju? Odgórny nakaz rozpłodu, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbrojony beton
No ma i jeszcze jedno chce mieć! Ja rozumiem, jak chce, to nich ma, ale bez przesady! Jak ja nie chcę, to nie mam, a ona wyjeżdża mi z tym tekstem i złośliwym śmiechem 😠 To juz kobiety nie maja innych celów w życiu, jak tylko zostać matkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklankawodyszklanka
co to w ogole oznacza "prawdziwa kobieta"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbrojony beton
jak tu się nie przejmować? w końcu przyjaźnimy się kawał czasu, a ona z takim tekstem wyjeżdża przy naszych facetach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbrojony beton
Prawdziwa kobieta? Pełnowartościowa, spełniona w życiu, completed. Jak ulepszona wersja, czy też full-wypas, lepsza jakość, cholera wie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj a nawet ojoj
meaaa , masz w sygnaturce informacje o swoim dziecku (prawdopodobnie), a jednoczesnie pozwalasz innym kobietom "żyć jak chcą". Chwala Ci za to :) lubię takich fajnych ludzi jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbrojony beton
meaa: też zwróciłam na to uwagę :-) Trafiłam tu na jeden temat o staraczkach i sorry, ale pomyślałam, że nie do końca wszystko ok z tymi paniami. Ja jej nie wypominam, że nieźle jej się przytyło po ciąży, oponki wszędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może trzeba przypomnieć, że prawdziwa kobieta, to nie inkubator i od myślenia ma głowę a nie macicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnieć koleżance :) O tych oponkach tez mogłabyś napomknąć - prawdziwa kobieta dba o siebie i swoje ciało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tego że niby jesteś prawdziwą kobietą? Gorzej jest być kobietą niespełnioną z tego powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rufhedfneklfne
przyjacoilka takiego textu nie wali i to jeszcze przy facetach. Pewnie jest zazdrosna bo jestes niezalezna, zadbana i nie masz rozstepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbrojony beton
nana: "I co z tego że niby jesteś prawdziwą kobietą? Gorzej jest być kobietą niespełnioną z tego powodu" ? nigdzie nie napisałam, że czuję się niespełniona. Jestem kobietą, to moja płeć :-) No właśnie też mnie ścięło z nóg, jak to usłyszałam, bo normalnie nie spodziewałam się usłyszeć takiego tekstu od niej. Ja rozumiem/akceptuję jej parcie na dzieci, a ona nie potrafi uszanować mojej decyzji :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadający Zgred
PRAWDA, kobieta bez dziecka to dziwadlo i kazdy to dobrze wie, tak jak stara panna i kawaler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbrojony beton
La Firyndo: według niej urodzenie dziecka usprawiedliwia wszystko, bo to jak "wyższy cel". Zapuszczanie wskazane, bo już jako prawdziwa kobieta się sprawdziła! Sorry za złośliwość, ale ta jej triumfująca mina powaliła mnie! zatkało mnie normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbrojony beton
Gadający Zgred: :-o no comments!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×