Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyciskacz do papieru

podoba mi się facet koleżanki

Polecane posty

Gość przyciskacz do papieru

niestety wpływa to też na moje z nią relacje, coraz cieżej mi się normalnie gadać co zrobić? 1. traktować go jak nietykalnego - bo zajęty - i zerwać z nimi w ogóle kontakt? 2. spotykać się z nimi, udawać że wysztsko gra, mając nadzieję że on mnie dostrzeże i że się rozstaną? jak można wyczaić czy w czyimś związku jest dobrze czy źle? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj było o podbijaniu sobie partnerów ;) co sie szczypiesz PODBIJAJ :P:P:P taka moda ostatnio sie panoszy :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyciskacz do papieru
kurcze - facet to nie piłka... nie odbije go jedyna możliwość to taka, ze w ich związku coś się spieprzy a ja będę w okolicy... co więcej mogłabym zrobić? szkoda mi zrywać z nimi kontakt w ogóle, ale ona mi już działa na nerwy, ale nie ma innej opcji żebym jego mogła czasem zobaczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes zwykla gowniara
ciekawe jak Ty bys zareagowala gdyby ktoras z Twoich" kolezanek" chciala Ci odbic faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyciskacz do papieru
regres - daj linka, pls ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyciskacz do papieru
do " jestes zwykla gowniara" - taki lajf nie jestem gówniarą, mam 28 lat i większość fajnych facetów w moim wieku lub starszych - to są zajęci faceci... i im dalej w las tym będzie gorzej, tym bardziej będzie można liczyć tylko na facetów z odzysku a poza tym - co ja niby mam poradzić na to, że on mi się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyciskacz do papieru
senkj ju zabawne w tej sytuacji jest to, że po raz pierwszy spojrzałam "inaczej" na tego gości przez tą koleżankę, która od kiedy mnie z nim poznała sugeruje że ja mu się podobam kobitki umieją komplikować sobie życie no chyba, ze ona potrzebuje zazdrości żeby dodać do swoejgo związku pikanterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i sama doszłaś
o co chodzi. Podrywaj go, kręć się obok. Będą bardziej napaleni na siebie w łóżku. Mmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyciskacz do papieru
no tak... to niezbyt dla mnie ekscytująca wizja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×