Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elvira2828

odmówił nam świadkowania, jak go przekonać???????

Polecane posty

Gość Elvira2828

w październiku wychodze za mąż. za świadkową będę miała moja jedyną siostre. niestety mamy problem ze świadkiem, zaplanowaliśmy ze świadkować z moja siostrą bedzie młodszy brat mojego narzeczonego. jednak kiedy go zapytaliśmy odmówił, powiedział ze nie lubi być w centrum uwagi a poza tym ma stałą dziewczyne. moim zdaniem tworzyliby fają pare świadków ponieważ oboje są w tym samym wieku i oboje są stanu wolnego. mój narzeczony ma jeszcze jednego brata ale on jest już żonaty a poza tym za duża róznica wieku była by między nim a świadkową. jak namówić młodszego brata narzeczonego, co powiedziec zeby przekonać go do świadkowania? wszystko było już zaplanowane a on musił to zepsuć poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odmowil i mial prawo
przestancie go meczyc. Co on zepsul?? Macie innego kandydata. Zaproponujcie jemu i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandziulka
a co wy chcecie jakąśparke wyswatać? Chocby ze wzgledu na jego dziewczynę - dajcie mu spokój. Moze ona własnie nie chce, żeby kratkowano go jako "stanu wolnego" i dobierano mu jakąś siksę w jego wieku. Jak nie chce, to dajcie sobie spokój. Wexcie tego drugiego brata. Świadek nie musi być kawalerem. Nie tylko wy sobie cos mozecie zaplanowac - inni też maja wolną wolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widocznie nie jest stanu wolnego - ma przecież dziewczynę :P I przecież nie musiał się zgadzać, więc nie wiem po co wyrzuty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvira2828
nie tamtego brata nie poprosimy ponieważ jest dużo starszy od świadkowej a poza tym jest żonaty a to przynosi pecha. zaplanowaliśmy zeby tamten brat był świadkeim. poradzcie jak go przekonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvvvvvvvvvvv
no tak, ksiezniczka bierze slub i nikt nie moze miec wlasnego zdania bo wtedy pssuje i jest be! zejdz na ziemie, nie wszystko kreci sie wokol twojego slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba chcesz sobie nagrabić... A pan młody jakiego jest zdania? Czy tylko ty się tak naparłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandziulka
Ja ci radzę- zostaw go w spokoju. Jakbym komus odmówiła, a on mnie zaczął przekonywac niby jakimiś sztuczkami, to bym odmówiła ponownie, tylko już mniej delikatnie. Przyjmij do wiadomosci - nie ty jedna decydujesz. To wprawdzie twoje wesele, ale ludzie nie są twoimi marionetkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
dać mu spokój. nie chce to nie. nie ma obowiązku sie zgadzać. a nawet jeśli go zmusicie to po co wam przed ołtarzem i na zdjęciach świadek wkurwiony i z miną "zabiję was wszystkich"?... nie macie jakiegoś przyjaciela któremu mozna to zaproponować?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvira2828
to to kogo mamy wziąć jakiegoś kuzyna, skoro narzeczony ma rodzonego brata. co mu szkodzi się zgodzić.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandziulka
a co tobie szkodzi zostawic go w spokoju? ksieżniczka sie znalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee lol
to musi byc prowo, nie ma az tak glupich kobiet :] nie wierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandziulka
tez tak myslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedociera do ciebie?? ze on nie chce?? chyba jednak cos mu szkodzi , jesooo jak mnie wkurzaja takie pustaki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj chlopakowi spokoj, nie chce i takie ma prawo. Dlaczego on ma sie czuc niekomfortowo,zebys Ty mogla swoj plan zrealizowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvira2828
no ma dziewczyne, ale żonaty nie jest wieć jest stanu wolnego, tak jak moja siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty za bzdury pleciesz, że świadkiem ma być osoba niezamężna??? Skąd taki przesąd, że musi byc osoba wolnego stanu, bo cos tam? Naszymi świadkami była moja zamężna siostra w ciąży, i żonaty brat mojego męża. 32 lata małżeństwa w świetnej kondycji. Gdzie ten pech???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee lol
uhehe a potem zorganizuja przasne zabawy i kaza sie calowac jej sistrze z tym biednym bratem- w koncu to tradycja. jego dziewcyzna sie wkurwi i go zostawi - ale grunt ze tradycji stanie sie zadosc i elvirfa bedzie mila wesle jak z PGRowskich marzen xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minemci
a ja rozumiem tego chłopaka. Chce być fair w stosunku do swojej dziewczyny. Jak ma dziewczynę, to dziwne, żeby na wesele poszedł bez niej i się bawił z inna dizewczyną. Wiadomo że na weselu siedzi się przy stole z pańswem młodym i ze starszymi. Kiedyś byłam w podobnej sytuacji i mojego chłopaka poproszono na świadka. On nie widział nic złego, że pójdzie beze mnie się bawić, a zwłaszcza jego matka go zachęcała, bo przecież to ok. Wiesz jak mi przykro było, na boczny tor mnie odstawili. Żałuję że nie zerwałam wtedy z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvira2828
no kurcze ale niech idzie z tądziewczyną jak chce. po prostu juz tak od dawna myślałam ze fajnie by to wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvira2828
a jesli chodzi o zabawy to nikt nie kaze mu się całować ale wiadomoze za zabawy sa i wtedy świadkowie wystepują razem. i chyba lepiej wygląda młoda para świadkow, niz 22 letnia swiadkowa i 35 letni zonaty świadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
a nie możesz poprosić go żeby świadkował ze swoją dziewczyną? jak nie zechce,ma do tego prawo i nie na miejscu jest by namawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc on się będzie "bawił" ze skwaszoną miną, a jego dziewczyna będzie podpierała ściany? :P Będzie ci wesoło, jak rozwalisz związek, byleby tylko na videło ci się ładnie wszystko nagrało? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
u mnie będzie przyjaciółka z facetem - po rozwodzie,mam gdzieś przesądy.Jak wierzysz w gusła nie powinnaś prać ślubu w kościele :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×