Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

Pierwszy w Polsce ślub dwóch lesbijek.

Polecane posty

W Warszawie, odbył się pierwszy ślub humanistyczny pary tej samej płci - dwóch kobiet żyjących w długoletnim związku - informuje serwis racjonalista.pl. Ceremonia odbyła się pod auspicjami Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów. Ceremonia składała się z części religijnej i areligijnej. Ślub kościelny został udzielony przez prezbitera Reformowanego Kościoła Katolickiego ze wspólnoty z Poznania. Były obrączki, przysięgi, akt ślubu, tort, szampan,a następnie - wesele - informuje serwis racjonalista.pl. Z Onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie bomba............
tylko dlaczego w moim kraju...kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgfgfgfgdf
Kogo obchodzą jakieś dwie spaczone laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok__
czyli podpisaly kontrakt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgfgfgfgdf
Taaak, niech jeszcze adoptują :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niby dlaczego nie ? Wychowanie dziecka przez parę homoseksualną nie wpływa na orientację seksualną takiego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimme
niech sobie sa homoseksualisci, niech sobie zyja, niech sie kochaja, ale niech nie maja prawa adoptowac dzieci. to jest chore. i nikt nie zaprzeczy, ze rodzice tej samej płci to normalna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem dziecku zaadoptowanemu przez parę homoseksualną nie stanie się krzywda, a w każdym razie jest to tak samo prawdopodobne jak w przypadku pary heteroseksualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimme
mów co chcesz, to jest spaczony obraz rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGENT PO PROSSTU 1 RAZ ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ W 100% A MOŻE I 200%! dokładnie, dokładnie, dokładnie... po 1- czemu zabraniać takim osobom wzięcia ślubu? takie pary jak nikt inny mogą być wzorem dla par hetero w których same zdrady, zakłamanie, kłótnie i patologie (nie we wszystkich, ale w zaskakującej większości) po 2- to nie jest to choooja choroba, tego się nie leczy, bo to tak jakby was leczyli z tego że macie powiedzmy zmysły- po prostu człowiek się z tym rodzi po 3- adopcja to jest sprawa kontrowersyjna, ale nie sądze żeby dziecko było szczęśliwsze w rodzinie hetero niż homo, jeśli miałoby miłość i zrozumienie. i nie wpłynęło by to na jego rozwój, bo jak mówię- człowiek rodzi się albo homo albo hetero i wychowanie tego nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asisko uwazasz ze pary homoseksualne są pozbawione zdrad?:D:D one siebie tak samo zdradzają jak hetero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V33, zasadniczo chodzi właśnie o to że zarówno pary heteroseksualnejak i homoseksualne mają potencjalnie te same zalety jak i wady. Zatem jeżeli pozwala się na adopcje parom hetoseksualny, to powinno się pozwalać na to również parom homoseksualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uryneks
humanistyczny pary tej samej płci ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jakie potencjalne działanie uboczne ma stworzenie rodziny homoseksualnej :O ale wiem jakie znaczenie dla mnie miało miec kobiecą matkę i silnego osobowościowo konkretnego ojca ;) dziecko przechodzi w swoim rozwoju rózne etapy od fascynacji matką poprzez miłosc i przyjazn do ojca który powinien stawac sie autorytetem w zyciu dziecka. Nie wiem jaki podział rózl miałby uwidatniac sie w rodzinie gdzie mamusia i tatus sa podobnej płci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
do tych przeciwnych adopcji: skoro adopcja przez pare homoseksualna to taka krzywda dla dziecka, to gdyby jedna z tych kobiet urodzila dziecko, bylibyscie za tym, zeby im je odebrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Europie jest 9 państw gdzie pary tej samej płci mogą adoptować dzieci. Są to Wielka Brytania, Hiszpania, Islandia, Andorra, Belgia, Dania, Holandia, Szwecja i Norwegia. I co ? Okazuje się że dzieci wychowywane przez takie pary rozwijają się normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Agent, Ty jestes facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agent ciekawe jak tacy dwaj tatusiowie tłumacza dziecku skad sie biorą dzieci?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierz mi Florek wbrew pozorom adopcja przez takie pary jest dzis w Polsce o wiele łatwiejsza niz ślub ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
v33 - Tobie rodzice pokazali jak powstaja dzieci w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ale rozmawiali o tym ze mną :) ponadto zdarzało mi sie jako dziecku podejrzec rodziców w dwuznacznych sytuacjach :) nie jestem przeciwniczką par homo ale czasem ich demonstaracja bywa komiczna i załosna zarazem :) i jak napisałam adopcja przez takie pary jest dzis łatwiejsza w naszym kraju niz slub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie
mnie ojciec wytlumaczyl...... a ci dwaj tatusiowie co powiedza???? ze oraj sobie odbyt???? i chocby orali 1000 lat to z tego nic nie bedzie????? a te dzieci .....to jeszcze sie zobaczy jak oni beda zyli ,jak dawac sobie rade w doroslym zyciu..... nie moge,zal mi takich dzieci....brak czulosci matki,wyglad matki-kobiety,brak ojca,wspolne wyjscie na ryby,pogaduchy o dziewczynach........wiem ,wiem....ten drugi tatus jest jak kobieta.a ta druga mamusia jak facet......give me a brake.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie
mnie nie przeszkadza ze oni chca sie zwiazac.....ale prosze nie nazywac tego malzenstwem.....co najwyzej kontrakt/umowa.... reno to reno a nie honda..... moze byc podobny ale nigdy taki sam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
na pytanie o to, skad sie biora dzieci, dwie mamusie czy dwoch tatusiow odpowie to samo, co kazdy inny 'normalny' rodzic, choc, fakt faktem, ukrywanie faktu, ze dziecko jest adoptowane byloby raczej niemozliwe. a co do tych brakow czulosci matki i wyjsc na ryby z ojcem - nie kazde dziecko w 'normalnej' rodzinie nie mialo szczescia tego zaznac, bo ludzie bywaja inni, a raczej i tak z dwiema mamusiami byloby mu lepije niz bez zadnej, w domu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B54
Przyklad wyborow miss usa pokazuje, ze pedaly i lesby powinny siedziec w podziemiach, bo to zaczyna byc niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×