Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

Pierwszy w Polsce ślub dwóch lesbijek.

Polecane posty

Gość wwrrr
Ja cie - sluby cywilne tez nazywasz kontraktem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie
wrrrr....co wy ludzie zawsze z tym domem dziecka wyjezdzacie ??? co to ma do rzeczy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
a gdzie sie podziewaja dzieci, ktore nie zostana zaadoptowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie, przeciez pary hetero które nie moga mieć dzieci w naturalny sposób terz adoptują. i co wtedy? między nimi tez jest kontrakt a nie małżeństwo bo nie mogą sie rozmnażać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie
wrrrr....dorastaja i zakladaja wlasne rodziny..... wiem cos o tym..... slub cywilny jest malzenstwem pomiedzy kobieta i mezczyzna....kumasz o co mi chodzi???? niech sobie wymysla inna formulke.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwrr myslę ze ciekawym rozwiazaniem byłoby pozwolenie na adopcje dzieci przez pary homo ale powyzej 12 roku życia wtedy dziecko w sądzie samo decyduje czy chce byc przez takie osoby adoptowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Ja cie, nadal nie rozumiem, dlaczego nie zgadzasz sie na uzycie slowa 'slub'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślub jest między dwiema osobami, które się kochają i w świetle prawa chcą przyżeć sobie miłość wierność i uczciwośc małżeńską a także oficjalnie stanowić "jedność" w sensie to samo nazwisko, wspólnota majątkowa itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie
no wlasnie.....a co bedzie jak takie dziecko w koncu zrozumie i znienawidzi tych rodzicow bo sa "inni"?? i co wtedy???? oddasz mu te lata??? cofniesz je????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
v33, nie jest to glupie, ale poniekad byloby nadal dyskryminacja Ja cie - moze mam jakas nieaktualna definicje pojecia 'dom dziecka', ale zawsze mi sie wydawalo, ze tam wychowuja sie dzieci, ktore nie maja rodzicow, a nikt ich nie zaadoptowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie
wrrrr....nie rozumiemy,co???? MALZENSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
nie rozumiem, szczerze mowiac, czemu tak Ci to przeszkadza a co do tych zmarnowanych lat - w trosce o ich dziecinstwo powinno sie, Twoim zdaniem, odebrac homoseksualistom prawa rodzicielskie do ich biologicznych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie
widzisz....dziecko z kobiety i faceta zawsze ma rodzicow,tylko go nie chca.....z roznych powodow..... skoro sie urodziles to masz starych.....ale juz niedlugo taki czy taka powie ze pan dr. jest moim tatusiem a probowka mamusia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie
"w trosce o ich dziecinstwo powinno sie, Twoim zdaniem, odebrac homoseksualistom prawa rodzicielskie do ich biologicznych dzieci?" ja naprawde nie wiem o co chodzi w tym zdaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwrrr a wystep ostani pewne go homoseksualisty w wyborze miss USA to nie dyskryminacja? on wyeliminował dziewczynę i jeszcze wulgarnie po konkursie sie do niej odnosił a nikt nie potrafił tego powstrzymac bo zasłoniłby sie dyskryminacją :O to juz staje sie niesmaczne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie
"nie rozumiem, szczerze mowiac, czemu tak Ci to przeszkadza" a przeszkadza ci jak ktos powie ze wszyscy polacy to zlodzieje i pijaki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr w domach dziecka tylko 1% są to dzieci do adopcji których rodzice zostali pozbawieni praw :) zdecydowana wiekszosc jest tam z powodu nieudolnosci rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
zboczencom mowimy nie zawsze i wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie
vicia.....a wydawaloby sie ze jest wolnosc slowa:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie czytam i mam mieszane uczucia Najważniejsza jest chyba miłośc do dziecka i do partnera życiowego Lepiej z pewnością rozwinie się dziecko z rodziny homoseksualnej niż patologicznej... a może się mylę? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kiego chuya im slub? I kto zezwolil na zalegalizowanie zboczenia? Nie mam nic przeciwko lesbijkom, ale niech se zyja ze swoimi dewiacjami nieformalnie. Niedlugo Beda sluby 58letniego wojtka z 9letnim chlopcem, albo innego zoofila z koniem, czy to tez zalegalizuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie
ludzie ....poczytajcie troche od poczatku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie
w dzisiejszych czasach to najlepiej byc: czarnym inwalida gejem zydem nikt ci nie fiknie.....co kolwiek by powiedzieli,zawsze bedziesz gora....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie coraz częściej, również w Polsce, Panie decydują się na związki między sobą i chcą tworzyć normalne rodziny. http://4.bp.blogspot.com/_1gJOl1VloRU/SFN3W3ebnMI/AAAAAAAAADg/8--4yoJ2ZgM/s320/blue-lesbians.jpg http://www.grantn.eclipse.co.uk/images/ireland/lesbians.jpg Jeżeli porównać ze sobą zwiazki mężczyzn z kobietami, mężczyzn z mężczyznami i kobiet z kobietami, to najbardziej bezkonfliktowe i mentalnie zdrowe są związki lesbijskie. Na drugim miejscu są związki mężczyzn z kobietami. Na trzeciem miejscu związki mężczyzn z mężczyznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florek życie pod kloszem bez kontaktu z konfliktem i swoistego rodzaju walki płci jest małorozwojowe ;) umiejetnosc rozwiązywania konfliktów jest wrecz twórcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie
Agent(z gazowni?)...ty myslisz ze one nie znaja uczucia zazdrosci???? tak samo jest z gejami..... skad ty te dane bierzesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie
szkoda ze towarzystwo sie wykruszylo.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×