Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

Pierwszy w Polsce ślub dwóch lesbijek.

Polecane posty

Gość upupupuupup
a dlaczego laski tak a "pedały" nie? to albo nie przeszkadzają Ci śluby homo, ale przeszkadzają...zdecyduj się 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc, homoseksualne związki między kobietami budzą we mnie znacznie większą akceptację niż homoseksualne związki mężczyzn. Zapewne dlatego że związki lesbijskie są bardziej czyste - oparte w znacznie większej mierze na miłości platonicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuupup
jakiej miłości platonicznej? co Ty gadasz? taki sam związek homo jak i dwóch facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. To taki sam związek homo. Relacje między lesbijkami a gejami są jednak znacząco odmienne i owa różnica wypada na korzyść lesbijek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homofob!!! mas zprawo do takich pogladow aczkolwiek nie zmienia to stanu rzeczy iz jestes homofobem i oceniasz negatywnie ludzi, ktorych nie znasz i ktorzy nic Ci nie zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuupup
ale w czym Ty widzisz w tę różnicę? bo ja nie kumam takiego myślenia. lesbijki tak, ale geje nie. to hipokryzja. w czym geje są bardziej odrażający? bo walą się tyłki? no tak, kobiety tego nie robią aletylko dlatego, że natura nie dała im penisów bo robiłyby to samo..zresztą robią tyle ze wibratorami. jakies jeszcze różnice dostrzegasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wkładajcie mi w usta słów których nie powiedziałem. Geje mają w życiu znacznie więcej partnerów seksualnych niż lesbijki. Wniosek ? Częściej ich zmieniają. Wniosek ? Związki gejowskie są mniej stabilne niż związki między lesbijkami. Wniosek ? Bezpieczniej jest oddać dziecko pod opiekę pary lesbijek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wniosek: najlepsze dla dzieci sa pary hetero. wniosek: w parach hetero nie wykorzystuja dzieci, nie bija, nie zaniedbuja. wniosek: nalezy odbierac dzieci lesbom i gejom i wsadzac je do domow dziecka, gdzie zostana wykorzystane przez starszych rowniesnikow ALE odbedzie sie to w duchu heteroseksualnym i naucza sie jak postepowac ze swoimi dziecmi w przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuupup
Agent skad Ty masz info, ze faceci cześciej zmieniają partnerów niż lesbijki-bo te z kolei tworzą trwalsze związki. gdzie to jest napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiadam się za daniem możliwości wschodzenia w zalegalizowane związki partnerskie w Polsce zarówno gejom jak i lesbijkom. Jestem za prawem do adopcji dzieci dla par lesbijskich i zarazem przeciwko prawu do adopcji dla par gejowskich. Przykro mi, Coala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha....i tez jestem przeciw adopcji dzieci przez pray gejowsko-lesbijskie. ale nie z urojonych powodow wymienionych przez Agenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuupup
Agenta dalej nie mogę zrozumieć Twojego rozumowania. swie kobiety moga wychowywać dziecko i to jest ok, ale dwóch facetów już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nad czym debatujecie jak pary homo bedą chciały miec dziecko to łatwo obejdą prawo i dziecko dostaną ;) i nikt im nie udowodni niczego :) i niczego nie zabroni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak. zgadza sie. ale nie dywagujemy nad tym czy jest to mozliwe tylko nad tym czy powinny miec prawo do adopcji czy tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coala a jak chciesz to prawo egzekwowac?:O wiele rzeczy zakazujemy ale z ekzekwowaniem jest róznie. dopóki nie mamy legalizacji par homo to nie ma problemu z prawem do adopcji przez te pary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz pojecia chyba. jesli nie bedzie prawa do adopcji to nie bedzie do niej dochodzilo gdyz nikt nie wyda dziecka nieuprawnionym osobom. nawet jakas szeptana pozaprawna adopcja jest trudna do wyobrazenia bo gdziekolwiek pojdziesz (szkola, urzad, przedszkole) bedziesz musiala przedstawic stosowne dokumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×