Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Doinnoiira

Jesteście zdania, że powinno się mieć jeden perfum na całe życie czy różne???

Polecane posty

Zawsze w tej sytuacji pytam autorkę, czy zakłada jeden spodzień, pod niego majtek, trzaska drzwiem i zjeżdża na sanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doinnoirra
Moze miktos powioedziec w czym zrobilam blad w temacie bo nie rozumiem...??? A z tym wpisem ze dziadek czech to ktos sie podszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie ze ja sie z tym
juz ci wytlumaczyli :O jestes hopeless..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta perfumy ?? mówi się ta perfuma albo ten perfum...!!! przecież nie ta perfumy!! ten perfum ta perfuma te perfumy!! robi problem nie wiadomo z czego!! Jak ty mówisz ta perfumy to łach :D ja lubie perfumy Naomi Campbell :) ale jestem za tym żeby zmieniać...trzeba wypróbować różne :) a potem można sobie wybrać taki swój...;* forever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ettrerter
mozna jeszcze powieedzieć to perfumo i ci perfumi albo perfumowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima dobra rada
chcialam sobie dzis odpuścić pouczanie Was:D ale jak zobaczyłam, że ciekawska ŹLE poprawia osoby poprawiające, to wymiękłam:D zatem specjalnie dla Was: http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=7815 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nore La
Ja jestem wierna jednemu perfumie od dwoch lat i przy nim pozostane. p.s nie odbiegajcie od topiku - jak chcecie rozmawiac o poprawnosci to zalozcie nowy topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie tak tanio jo sprzedajo
A JAKIEGO PERFUMU UZYWASZ JUZ TYLE LAT I CI SIENIE NUDZI .jAKI TO? PYTANIE DO AUTORKI BYŁO:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ridddessw
ROZNE, bo czlowiek musi byc zmienny!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Necdzke
Ja mam co najmniej 7 róznych zapachów i psikam sie w zaleznosci od humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny powiew
ja używam jednego od paru lat ....mąż zawsze powtarza że uwielbia ten zapach bo nie zna kobiety która też by go używała więc zawsze kojarzy mu się tylko ze mną :) co do kupowania bo podoba mi się dany zapach u koleżanki nie popieram ...sama kiedyś tak zrobiłam u koleżanki super ale jak siebie wypsikałam to wytrzymać ze sobą nie mogłam ....każdy jednak się inaczej poci itd....dlatego nie kupuję w ciemno na prezenty nikomu no chyba że wiem dokładnie jakiego ktoś używa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeiaaaa
Moje ulubione perfumy to Cerruti 1886, uzywam od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dobrej zimnej rady
a jaki to szampon? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie poczytałam o tych perfumach i powiem, że uważam, że to zależy od danego człowieka. Ja osobiście sądzę, że powinno się zmieniać i ja np. innych perfum używam do pracy, innych w weekend, innych latem , innych zimą, nie jestem wierna jednemu zapachowi, raczej mam ulubionych kreatorów, np. Armaniego, Kleina, czy Diora (Dolce Vita - ubóstwiam!) i to głównie ich kompozycje wybieram, chociaż teraz oszalałam na punkcie perfum Good Girl Caroliny Herrery. Ale miałam kiedyś ciocię i ona używała takich perfum "Sawa" się nazywały. Potem przestali je produkować, ale wypuścili "Królową Marysieńkę", ale potem i tą przestali produkować, więc zaczęła używać Currarę i jak pamiętam, zawsze nią pachniała. Pamiętam też taką jedną kontrolerkę jakości u mnie w pracy, też się czymś tam perfumowała i cały czas był to ten sam zapach, pamiętam, bo strasznie mi się nie podobał. Ale było czuć na hali, że kontrolerka idzie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ciekawskiej 2103, nie mówi się "ta perfuma" . "Perfumy" to rzeczownik rodzaju męskiego, czyli "ten perfum" (l.p), czy "te perfumy" (l.mn.) Jak chcesz się wymądrzać na forum , to najpierw się doucz, a potem pouczaj innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam napisać rzeczownik niemęskoosobowy. Określenie "ta perfuma" to regionalizm wschodni. W poprawnej polszczyźnie, powinno się używać słowa "perfumy" tylko w liczbie mnogiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale występuje jako regionalizm także w liczbie pojedynczej (ten perfum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ale miało być o perfumach, nie o polszczyźnie. Ja akurat lubię zmieniać zapachy, w zależności od pory roku, pory dnia, czy okazji. Wiadomo, że innych perfum użyję idąc do pracy, innych na spotkanie z przyjaciółką, a jeszcze innych idąc na przyjęcie, czy wesele. Ale mam koleżankę, która od lat używa cały czas jednych, ale mawet nie wiem jak się nazywają , bo nie podobają mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×