Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

Jesteś facetem ? Palisz papierosy ? Zostaniesz impotentem.

Polecane posty

Badania jednoznacznie wykazują że u mężczyzn palących papierosy zaburzenia erekcji pojawiają się szybciej i częściej. Dobrze jest również aby mężczyźni nie palili biernie, np. za sprawą swojej partnerki która pali. Jeżeli jesteś kobietą w związku i palisz, a nie chcesz żeby twój partner miał problemy z erekcją, to przestań palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erotomanka jak kobieta pali ma brzydkie wory pod oczami poszarzałą cere smierdzacy oddech popsute zeby i żołte paznokcie co jest jedną z głownych przyvczyn impotencji ale ich partnerów :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
movering i noszenie obcisłych dzinsów :classic_cool: a ja lubie Panów w dzinsach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erotomanka jak kobieta pali ma brzydkie wory pod oczami poszarzałą cere smierdzacy oddech popsute zeby i żołte paznokcie co jest jedną z głownych przyvczyn impotencji ale ich partnerów plus RAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKk :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA mam tyłek zajebisty!!!!!!!!!!!!!!!! a w obcisłych spodniach chodzą cioty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadaer
Agencie - i co tak ci jajca i fiutek luzem lataja? a poza tym....czemu do licha mowia tu na ciebie florek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadaer
nienoszenie bielizny jest niehigieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina z jajkowa
no i niech powoduje, jak chlopu nie staje to baba ma świety spokoj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×