Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska agata

10 przypadkowych faktów o Tobie

Polecane posty

Vampire kazdy przekracza granice ;) nieraz nieświadomie..cóż człowiek to takie dziwne stworzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami- po roku "grzeszki" się przedawniaja- moich już nikt (oprócz ciebie) nie pamieta wiec zaczynam od nowa ściemniać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vampire- najważniejsze to nigdy nie tracic wiary w to, ze nie trafisz w realu na którąś z piszących tutaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
A moje grzechy jeszcze pamietają :O wamirku specjalnie dla Ciebie bonusik w postaci 3 faktów 1 zdradzałam męża NIE RAZ(miałam NAWET romans z jego przyjacielem ,miałam z nim wyjechać,ale stchórzyłam) 2 kochałam sie z kobietami 3 szukam ideału --gdy znajduje faceta,wmawiam sobie ze jest taki jaki chce by był,jak sie okazuje normalnym śmiertelnikiem --szukam następnego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
:classic_cool: aaa zapomniałam dodać ze szukam prawdziwej miłości :( :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami cofam ten mój komplement:P ale życzę szczęścia w dalszym życiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. codziennie postanawiam poprawe i codziennie mi to nie wychodzi. 2. nie mam zadnych celow w zyciu. 3. nie mam ambicji. 4. slepne i musze nosic okulary. 5. moj brzuch jest wielki, mimo wszystko jem slodycze. 6. spedzam wiecej czasu przed komputerem niz na swiezym powietrzu. 7. moje cycki sa duze i zdaje sie, ze wisza. 8. wydaje wiecej niz zarabiam. 9. mam ochote na seks. 10. nie mam z kim go uprawiac. ale mi ulzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
nie cofa sie komplementów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ok no dobra ;) niech ten komplement zostanie - a te "grzeszki" to przymknę na to oko(o Boze co aj pisze:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Vampirku mi sie wszystko wybacza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż tak dobrze Cię nie znam sami;) ale wiem ze nie chcialbym byc na miejscu Twojego męza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś ajk Boginni szukasz ideału - wiec Bógów zosatwiam Bogom;) aj woę smiertelnizcki;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
E TAM OPOWIADASZ ,chciałbyć byc na msc mojego męża zdradzałbyś mnie,wszystko miałbyś porobione w domu,załatwione wszystkie WAŻNE sprawy,nie musiałbyś nic robić tylko wrzeszczeć bajka :) zmykam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami ja nie zdradzam;) młody jestem mam 24 lata ale jeszcze się tego trzymam żeby nie zdradzać:) z wrzeszczeniem - jesli kocham to nie wrzeszczę;) a reszta to moze być:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
''młody jestem mam 24 lata ale jeszcze się tego trzymam żeby nie zdradzać''----JESZCZE?--nie mam więcej pytań,ciekawe ile bedziesz tak trzymać? papap;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja i ja
1. mam pieprzyka pod pachą, takiego duzego, 2. nie mam orgazmów gdy kocham sie z moim mezczyzna 3. dlubie w nosie jak nikt nie widzi i kulam glutki. jak widze ze ktos tak robi to strasznie sie obuzam:) 4. czasmi mam zarosnieta cipke i nogi i nie chce mi sie golic w tych miejscach 5. smierdzą mi buty w ktorych chodze do pracy 5. chce zmienic prace ale szef nie moze wiedziec 6. baaaardzo lubie Marka Dobrzańskiego mmmmmmmmmmm tzn postac jaka gra i sama jego wielmożną osobistość 7. opierdalam się w pracy i prawie caly czas jestem na nasza-klasa lub tego typu portalach. 8. zaraz pobawie sie sama ze soba:) przy jakims brzydkim filmiku:) 9. robie kupe raz na 3 dni 10. mam wieczny syf w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmierdzace buty zapakuj do woreczka foliowego i do zamrażlnika wsadź na noc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. wszystko zostawiam na ostatnią chwile, tak jak np prace mgr z któeą teraz się męcze:o 2. jestem bezrobotna i od pazdirnika 2008 nie znalazlam jeszcze pracy 3. jak sama nie jestem akurat szczesliwa, to nie potafie sie cieszyc szczesciem innych 4. potrafie sluchac jednej piosenki kilka dni 5. jestem introwertyczka 6. jestem chbya uzalezniona od internetowych randek [ale zaczynam miec juz tego dosc] 7. latwo sie iytuje, jeste niecierpliwa i zlosliwa 8. nie lubie zakupow ubraniowych ani spozywczych 9. lubie piwo i wode mineralna, nie pije czarnej herbaty 10. placze ogladajac progamy o znecaniu sie nad zwierzetami, czy o schroniskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemongrass
no to: 1.zycie mnie przerasta 2.chce spac 3.chce miec wolny weekend 4. mam dosc studiow o ktorych marzylam 5.chce dac facetowi sex na ktory bede miec ochote 6. chce przestac pic, znalesc inny poprawiacz humoru 7. mam dosc ludzi, dosc rozmow, dosc usmiechow 8. wczoraj wydarlam sie na moja tesciowa a ona foch :/ 9. nie radze sobie z domem wszedzie chaos 10. Boze daj mi sile zebym przetrwala do lepszych czasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami postaram się jak najdluzej ;) narzie jeszcze nigdy nie zdradziłem, wiec moge pisac z czystym sumieniem że nie zdradzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto ja oto
1 nie lubie seksu 2 mam znamie na plecach wielkosci dloni 3 mam slinotok 4 moja mama wie wszytsko najlepiej 5 boje sie szukac pracy 6 mam ochote na tort a nie moge bo zygne 7 chce mopsa 8 jutro przyjezdzaja znajmomi meza-bosze jak ja to wytrzymam 9 nie chce jezdzic samochodem bo automat 10 gdybym byla mlodsza poszlabym do ju ken dens i bym wygrala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoodniczka
1. mam 27 lat 2. nie pracuje, utrzymuje mnie konkubent 3. ktory od naszej ostatniej rocznicy (ponad 2 mce temu) nie oswiadczyl mi sie, chociaz kupil wtedy nawet pierscionek, ale sie w rocznice poklocilismy i doopa 4. codziennie czytam pudla 5. spalam z 9 facetami przed moim obecnym 6. a jeden, z ktorym nie spalam (to znaczy, z ktorym sie nie seksilam), do dzis mnie w snach nawiedza. zaluje, ze wtedy tego nie zrobilismy :D 7. jestem zazdrosna o moja przyszla bratowa, bo wszystko jej lepiej wychodzi 8. lecze sie psychiatrycznie :D 9. chce miec 2 dzieci 10. z mojej listy marzen sprzed 10 lat spelnilam tylko 1, drugie zisci sie za miesiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoodniczka
Vamp, nie nakrecaj sie, to tylko ChAD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoodniczka
wlasnie, i swoimi offtopami jebiesz topik. a sio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość softisssss
1. oto ja 2. nie bylam u fryzjera pol roku wygladam jak szop pracz :O 3. Jestem szczupla,ale otluszczona i nic z tym nie robie 4. mam meza ktorego bardzo kocham a mimo to dziala mi na nerwy 5. nic nie umiem a jutro szkola 6. referatu nie bedzie- skonczyl sie tusz w drukarce akurat dzis :/ 7. kompletny brak zorganizowania prowadzi do kompletnej ruiny wszystkiego w moim zyciu 8. zaraz albo cos zrobie,albo bede dalej tu siedziec w stresie,ze nic nie robie 9. aaa i jestem sexi, piekna i wogule czad 10.Poszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×