Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska agata

10 przypadkowych faktów o Tobie

Polecane posty

Gość ddsad
odswiezam bo fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrr
1.kocham bylego z ktorym rozstalam sie 2 lata temu,ale jak go spotykam to udaje ze nic dla mnie nie znaczy:O 2.manipuluje innymi facetami 3.korzystam z zycia 4.uwielbiam ryz 5.chcialabym wyjechac za granice ale brak mi odwagi 6.chcialabym z bylym odnowic kontakt ale boje sie,ze mnie znow oleje 7.gdybym chciala moglabym miec niejednego nadzianego faceta,ale ja wciaz mysle o tamtym i kazdym pomiatam 8.lubie samotnosc i las 9.czasem siebie nie rozumiem 10 to tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łantusrierefen
1-10. jestem fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfffff
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtettt
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Przez większość dnia siedzę na fb 2. Boję się że jestem w ciąży a były nic o tym nie wie bo wcześniej mnie zostawił. 3. Zapisałam się na fitness 4. Nie wierzę już w miłość i wierność. 5. Boję się samotności. 6. Lubię swoją pracę. 7. Prawie wogóle nie oglądam telewizji. 8. Chodzę na prawko :) 9. Lubię być czasami nieuprzejma :) 10. Nie lubię swoich współlokatorów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złocista....
1. kocham kogoś kto nie kocha mnie 2. mam kubek ze stokrotką 3. lubię całymi dniami chodzić w piżamie 4. mam majtki frote 5. używam alwaysów 6. lubię spać 7. nie układa mi się w życiu 8. lubię kwitnące kwiatki na balkonie 9. piję Primaverę niegazowaną 10. z nudów zaglądam na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelaeeelaaturyryr
1.od czasu do czasu wezme sobie do nosa 2. pale prawie dzień w dzień ziółeczko 3.nie potrafie zerwać z moim beznadziejnym facetem 4.nie umiem rozmawiać z facetami ogolnie niesmiała co mnie doprowadza do szału 5.nienawidze swojego szwagra i jego wieśniackiej lalusi 6.nie chce mi sie szukac pracy a kasy brak 7.bedac z zwiazku przytyłam 10 kg i nic z tym nie robie 8.moj sąsiad jest całkiem fajny,ale co z tego jak jestem poje.... i nawet na kawe nie wpadne 9. czas zacząć zmieniac swoje życie 10.ale mi sie chce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skamieniała
1. kocham komputery i nie wyobrażam sobie bez nich życia 2. uwielbiam swój wypasiony samochód, kupiony, żeby sobie podbudować ego 3. prawie cała wypłata idzie na kredyty, a zarabiam całkiem sporo 4. mam co miesiąc spory debet na koncie 5. jestem materialistką i nie wyobrażam sobie być z facetem bez kasy 6. nie raz przespałam się z kimś, kogo niedawno poznałam 7. uważam, że jestem mądrzejsza od większości 8. udaję twardą, ale tak naprawdę łatwo mnie zranić i wszystko rozpamiętuję 9. uwielbiam polędwiczki w sosie grzybowym i na wakacjach jem tylko je, specjalnie szukam knajp, gdzie je mają 10. mam ogromne problemy z zasypianiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu pituuuuuuu
1. codziennie myślę o samobójstwie 2. jestem zakochana w pewnym brytyjskim aktorze, specjalnie dla niego nauczyłam się angielskiego i planuję go kiedyś odnaleźć i poderwać :D 3. uwielbiam odrywać się od rzeczywistości, czytać, słuchać muzyki, marzyć 4. dzisiaj uszyłam 2 powłoczki na poduszki 5. nie mam pracy 6. ciągle się na kimś wzoruje, nie potrafię być sobą 7. boję się psów 8. mam obrzydzenie do swojego pierwszego faceta, który po pijaku ładował mi rękę w majtki :o fuuj 9. nienawidzę poranków 10. chciałabym umieć śpiewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.brakuje mi mojego kumpla z pracy który jest na zwolnieniu lekarskim i naszych rozmów 2.dzisiaj spóznilam sie tylko 10 min do pracy, normalnie jest to 20-30 min 3.mam katar od 20 dni 4.planuje isc do kina na Sherlocka Holmesa 2 5.mam ochote na grzane piwko z soczkiem malinowym:) 6.musze kupic prezent siostrzencowi na Mikołajki a nie mam pomyslu co 7.uwazam ze moj szef ma zbyt olewcze podejscie odnosnie prowadzenia swojej firmy 8.mam łaskotki prawie wszedzie na ciele 9.lubie drinki z rumem albo martini 10.wlasnie rozmawiam z jakims staruszkiem w pracy kory ma cos z gardlem i strasznie mnie meczy sluchanie go:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi-jescze raz się wpiszę
1. boję się bardzo, że mnie znów zdradzi 2. boję się, że już nie schudnę 3. boję się, że jestem w ciąży ( a miałam schudnąć :( ) 4. w ogóle za dużo boję się 5. mam giga problemy z zasypianiem - pomaga mi, gdy włączę sobie radio lub tv lub gdy ktoś rozmawia przy mnie (to pewnie z tego bojenia) 6. chciałabym być Beyonce, tzn,. wyglądać jak ona , ale w wersji white :P 7. chciałabym mieć głos Beyonce :P 8. marzę o stadku własnych dzieci z sensownym mężczyzną 9. chciałabym już mieć tego licencjata, bo stara dupa jestem 10. uwielbiam w seksie lody, wytryski na mnie :P i jak facet trzyma mnie mocno za włosy i gdy mówi do mnie trochę brzydko (ale bez przesady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi-jescze raz się wpiszę
a gdy tak czytam nasze wynurzenia to muszę dodać, że kobiety są nieźle walnięte, a faceci to lenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa Kiciusia
1. Kocham mojego Meza ponad zycie, jest cudowna osoba:) 2. za miesiac jedziemy na super wakacje, ale narazie cel podrozy jeszcze nie wybrany.... :) 3. wlasnie siedze w szlafroku i jem pralinki a moj Skarb jest w pracy 4. nie lubie jesieni i zimy 5. dzis mam wizyte u dermatologa 6. od 2 miesiecy biore antybiotyk 7. nie chce mi sie uczyc a powinnam teraz siedziec nad ksiazka i wkuwac slowka:( 8. za tydzien mamy swoja rocznice i planujemy fajny wieczor i kolacje:) 9. chodze na ZUMBE od 2 tyg 10. dzis mam na obiad faszerowane papryki pychaaaaaaaaaa Ps: po 11. jestem szczesliwym czlowiekiem i pozdrawiam ludzi szczesliwych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eszmeralda
1. Pije białe winko 2.Jestem zakochana 3. Siku mi sie chcę 4. Nie mieszkam w Polsce 5. Wróciłam do palenia papierosów po roku nie palenia :( 6. Mam dobrą pracę 7. Nie umie chodzić na wysokich obcasach 8. Slucham teraz w radiu Black Eyed Peas 9. Chciałabym wygrać w totka 10. Kocham moją mamę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuleńka27272727272
1.z niecierpliwością czekam na spotkanie z nim.... 2.nie znoszę samotnych wieczorów 3.za miesiąc się przeprowadzam 4.uwielbiam zupę ogórkową oraz herbatę 5.lubię rozmyślać przy papierosku 6.kocham lato 7.seks poprawia mi nastrój na najbliższe 2 dni 8.cieszę się, że jestem atrakcyjna 9."dobra książka" to podstawa 10.nie znoszę kwiatów doniczkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Właśnie leże w łóżku 2. Mam ochotę na coś słodkiego 3. Kocham psy 4. Mój kolor włosów mnie dobija CZAS NA ZMIANĘ 5. Chyba troszkę przytyłam 6. Lubie kiedy ktoś całuje mnie po szyji 7. Podobno mam ADHD ale tylko czasami ;) 8. Uwielbiam spać 9. Uważam że ludzie w tych czasach są wredni 10. I ZROBIĘ TO CO MAM ZAMIAR ZROBIĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. nie lubie zimy 2. ciagle mnie cos boli 3. wkurza mnie moj ojciec, ktory nic nie robi ze swoim problemem 4. mam wrazenie ze mojej mamie chodzi tylko o kase ode mnie 5. moj facet nic nie napisal do mnie z rana 6. chyba go kocham 7. nie lubie juz swoich wlosow 8. zaluje jednego zwiazku ktory sie rozpadl w duzej mierze z mojej winy 9. ale i tak ten facet zachowal sie chamsko 10. mam obsesje na punkcie jego i jego kuzynki, ktora jest niecodziennej urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. mam azjatycki typ urody 2. skończyłam beznadziejne studia 3.lubie łazić po mieście i gapić się na ludzi 4. schudłam ostatnio 6 kg 5. kochałam przyjaciela który mnie oszukał 6.pracuje w branży budowlanej 7. kiedyś nie jadłam i nie piłam przez 3 dni 8. marze o wielkiej milości 9. jestem gadułą 10. zgubiłam najlepszą gumkę do włosów w archiwum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ti ti - niedobry!!!
1. jestem bałaganiarzem 2. jestem leniuchem 3. jestem seksoholikiem 4. mam żonę i miałem kochanki, wszystkie były mężatkami 5. chcę poderwać koleżankę z pracy, mężatkę 6. przespałem się kiedyś z kobietą poznaną na kafeterii 7. chcę mieć następną kochankę 8. nie znoszę swojego wyglądu, ale uważam się za bardzo inteligentnego 9. nie chce mi się pracować i dlatego siedzę na kafe 10. nie znoszę, kiedy kobiety mówią o innych kobietach "laska"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkowaowa
1 wydaje mi sie zmarnowalam swoja urode nigdy nie zrobilam z niej użytku 2 czasem wspominam swoja milosc ze szwecji 3obecnie tesknie za swoim facetem 4 oczywscie uwazam ze jestem bardzo ladna i strasznie mlodo wygladam 5lubie rosyjskie piosenki pop 6jeszcze 4 miesiace bez faceta a mnie juz trafia i mam dosc czekania 7niczego sie nie boje i nie mam fobii 8uwielbiam przeglądac sie w lusterkach ,szybach i tp 9za granica zawsze biora mnie za rosjanke 10 chce wyjechac z tego dzikiego kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkowaowa
11jak zaczynam pisac na jakismś topiku on umiera hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkowaowa
12niestety umiem rzucać uroki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12354
1. Mam 162cm wzrostu. 2. Mam 162cm wzrostu. 3. Mam 162cm wzrostu. 4. Mam 162cm wzrostu. 5. Mam 162cm wzrostu. 6. Mam 162cm wzrostu. 7. Mam 162cm wzrostu. 8. Mam 162cm wzrostu. 9. Mam 162cm wzrostu. 10. Mam 162cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko topik żyje ;)
1. Najpierw sobie ponumerowalam dopiero teraz pisze ;) 2. Bardzo chce już mieć dziecko 3. od dekady z wiązku... 4. mam fajne piersi 5. czasem mam ochote zapalić ;) ale nie pale 6. jestem po studiach 7. kocham fioletowy kolor i gdyby mi pasowalo to bym sie tak przefarboowała :D 8. chciałabym pojechac na pustynie :) 9. uwielbiam "jeansy" ;) 10. Wole rozmawiać z facetami niz z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne
1. Wszystko, co powiem o sobie, mogę za chwilę zanegować (to upiorne) 2. Jestem straszliwą bałaganiarą, syfiarą po prostu. 3. Uważam się i uchodzę za inteligentną, ale nie wiem, czy mnie to cieszy. 4. Planuję podrzucić prezent na Walentynki (anonimowo) facetowi, który ze mną zerwał (a nigdy nikomu nie dałam prezentu walentynkowego) i nie zamierzam nikomu o tym mówić. 5. W ogóle nie radzę sobie z finansami, ale zwykle się tym nie przejmuję. 6. Nie umiem tańczyć i mam kompleksy z tego powodu. 7. Lubię ludzi. 8. Nie lubię rozmawiać o uczuciach. 9. Boję się samotności. 10. Lubię jeść i pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są właśnie polskie kobiety
:O tylko bachory chcą rodzić, żadnych ambicji w nich nie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msss00111
1.bardzo lubie szampana 2.podobam sie facetom,choc nie wiem co we mnie widza 3.ostatnio przytylam 4.jestem z moja wielka miloscia,facetem ktorego od lat kochalam 5.jestem z tego powodu szczesliwa 6.chcialabym miec kiedys domek na wsi i duzo kotow 7.uwielbiam tanczyc 8.wole przebywac z facetami niz kobietami--sa zawistne i wredne 9.nie cierpie zimy 10.szukam swojego miejsca na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tego nie mam pseudonimu
1. Pisze z telefonu. 2. Już czytałam ten temat i już się kiedyś wpisywałam. 3. Jestem zakochana w jednym facecie od kilku lat. Nieszczęśliwie. 4. Nie podobam się chyba mężczyznom. 5. Ludzie mnie nie lubią, bo nigdy nie kłamie. 6. Przed chwilą nażarłam się jak świnia i teraz boli mnie żołądek. 7. Lubię spać z moim psem. 8. W marzeniach jestem muzykiem występującym na koncertach. 9. Od dwóch lat nie uprawiałam seksu. 10. Chciałabym założyć rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×