Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monopolista

Poligamia-grzech czy brak falszu?

Polecane posty

Gość monopolista

Zdarzylo ci sie kiedys kochac dwie osoby na raz? Czy taka milosc moze byc szczera? Schemat tradycyjnych malzenstw jest czesto bardzo smutny. Wielka milosc, potem rutyna, nuda, odmiana- czytaj ten trzeci. I potem trzeba wybierac. To nie zawsze latwe. Milosc nie powinna byc niczym ograniczana. Zdrada to przestac kochac a nie kochac tez innych. Czy milosc zaklada bezwzglednz monopol na ukochana osobe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArnoldSzwajc
NIe da sie kochac tak samo dwoch osob, to nie brak falszu tylko FALSZ wlasnie, a grzech to zalezy jak na to potrzec, ale skoro FALSZ to i GRZECH, to sa synonimy w zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacoma
to strach przed decyzją wybrania ,nie można kochać 2 osób ,jedną się kocha a drugą pożąda ewentualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzduuuuuura
Widać nikt tu albo nie mówi szczerze albo nie potrafi kochać. Ja kocham bardzo mocno dwie osoby. Problem wyboru o tyle istnieje że zmuszają mnie do dokonania go. A wybór jest niemożliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalin-ka
Z natury jestesmy poligamiczni, a zycie tylko z 1 osoba to wynik cywilizacji, wynik narzuconych nam zasad. W swiecie zwierzat jest inaczej, prawda? A tez do tego swiata nalezymy. Ssak to ssak. Jasne, ze mozna kochac 2 partnerow. A wybor - w naszym monogamicznym swiecie - bardzo trudny. Wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcgfxdfxdfx
ja kochałam pare osób naraz ale tylko fizycznie sam seks bez uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyrównywania do świata zwierząt, jest akurat nie trafne. Większość zwierząt, łączy sięw dozgonne pary, ptaki przede wszystkim, a poligamia, wśród małp,jak ktoś się czuje małpą, to dobrze mu w poligami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"W swiecie zwierzat jest inaczej, prawda?\" - nieprawda. Łabędź ma jednego partnera na całe życie. Delfin tak samo. Nie szukaj usprawiedliwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hft
hytht

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×