Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezradna_niemodna

jakie buty modne są teraz?

Polecane posty

Gość gość
te obcasy kwadratowe sa wstrętne,w życiu takich butów nie założe,na siłe wciskaja ludziom to co projektanci wymyslą,zreszta pare lat temu był modny taki obcas potem była straszna wiocha go nosic i teraz znowu wraca,ja mówie NIE,tak jak dzwonom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowości na Eobuwie:) Tam z całą pewnoscią coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tego lata noszę takie buty (w zależności od okazji): czarne płaskie sandałki, białe sandałki na koturnie, czółenka peep toe w kolorze nude również na niskiej koturnie, czarne baleriny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup te które Tobie się podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kilka rodzajów butów z zależności od pogody,od okazji wiadomo.Jak jest upał nosze sandałki,japonki.Jak chłodniej zakładam swoje adidaski zx.Bardzo rzadko chodzę w butach na wysokim obcasie bo jest mi w nich niewygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asterkka
Ja obcasy zakładam tylko na jakieś okazje, a na co dzień lubię chodzić w adidasach zx bo są bajecznie kolorowe, w sam raz na lato , chociaż do nich staram się ubierać w jakieś tonowane zestawy, żeby nie przedobrzyć z kolorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj sobie do sklepu Eobuwie. Ustaw sobie Nowosci i zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie w nowości na stronie www.eobuwie.pl. Powinnaś znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balerinki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabitka
mam takie, dobry model. bierz jak dobrze się czujesz na szpilach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tych kwadratowych obcasów niech jeszcze zrobia czubki w szpic , przeohydne ,najlepsze buty to klasyki zadne najnowsze trendy chłamu , zadne kopytka i inne wymysły , klasyk wejdziesz do np. ryłko tam mają takie buty od razu je poznasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie modne są teraz kolorowe buty sportowe. Zobaczcie ile teraz ludzi chodzi w Adidasach ZX. I tu nie mam na myśli dzieciaków. Ja widuję w takich butach ludzi w wieku 30 lat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz modne są air maxy i tego typu buciki... jeśli chcecie znaleźc tanie buciki to zapraszam na www.sellyo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Dziewzyny....kupujecie czesto buty przez internet?Nie obawiacie sie,ze pozniej beda zle lezaly na stopie? Nie lepiej przejsc sie do sklepu w realu? Ostatnio kupilam sliczne sandalki za 20 zl. i sa bardzo wygodne,ladnie prezentuja sie na stopie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja se zamówiłam adidasy zx ciemny róż.Takie same widziałam na instagramie sióstr Bukowskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo mnie się bardzo podobają Adidasy ZX 750. Wyglądają niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładna kolekcja jesienna wchodzi teraz na Eobuwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi również podobają się mega kolorowe buty adidasa zx.Na jesienną słotę jak najbardziej się nadają odrazu robi się weselej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie. Aczkolwiek na jesień wybierałabym z bardziej stonowanej kolorystyki Adidasów ZX. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie kolorowe, sportowe: Vansy, New Balance albo Nike Run (Te podobają mi się też w czarnej wersji). Klasyczne baleriny - najlepiej ciemne (wtedy będziesz mogła nosić je do ciemnych rajstop). Kup też klasyczne jasne szpilki w odcieniu nude pasują do jeansów i sukienki na dodatek optycznie wydłużają nóżkę :). Osobiście jestem uzależniona od kupowania butów a to powinna być moja mantra : https://www.facebook.com/GaleriaDominikanska/photos/a.415588181800020.111769.153042174721290/950996144925885/?type=1&theater :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam swojego bloga, czy tam stronę tematyczną, która właśnie jest na temat obuwia, tego co jest zawsze w modzie, udzielam też porad jak dobierać buty do konkretnej okazji. Zapraszam serdecznie: http://buty.odziejsie.waw.pl/. Proszę też o opinię, czy okazał się przydatny i, czy macie takie samo zdanie na ten temat jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×