Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mgielka.........

czy wierzycie w sny? czy one cos moga znaczyc?

Polecane posty

Gość Mgielka.........

Witam w majowym nastroju! Nie wiem czy ktos bedzie mial ochote tu napisac, ale mam do Was pytanie..co może znaczyc taki ..dosc wyrazny sen...? Dzis mialam niezwykly sen..Błądzilam w labiryncie (metra...czy cos takiego.).nie było wyjscia...i w pewnym momencie zawróciłam..a przede mna na skalistej scianie wisiał piekny krzyz z Jezusem... To był jakis znak..mysle o tym ...co myslicie o takim snie? dziekuje za wszystkie wypowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za malo sie modlisz...
grzesznico!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brayrew
ja mysle ze to znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamiha..
to znak ze jestes na zlej drodze....! uwazaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem może ostrzeżenie
Albo znak, że coś bardzo ważnego ma się wydarzyć w Twoim życiu?? Lub, żebyś swróciła się do Boga?? Wydaje mi się, że taki sen musi mieć jakieś znaczenie. Ja miałam niedawno też wyraźny sen, który pamiętam do teraz. Próbowałam go zinterpretować. Z pozoru wydawał się być abstrakcyjny, jak zaczęłam czytać zaczął nabierać logiki, ale jak go odnieść do mojego życia jeszcze nie do końca wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolek...
a mnie sie snilo ze mi moja mnie zdradzala...i tez sie glowie..i mysle...co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgielka.........
..Sama nie wiem..czasem miewam sny ..kolorowe i inne ale ten dzis..gdy otworzylam oczy ten krzyż byl nadal w moich oczach...był piekny.. pomyslalam..moze to ma byc moja odpowiedzi na tyle pytan..z ktorymi tak czesto zasypiam..moze..jak tu wyzej..ostrzeenie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie sny zwykle sprawdzaja, tzn oczywiscie takie realne... kiedys snilo mi sie,ze facet ze mna zerwie.nie minal tydzien i nie bylismy juz razem. snilo mi sie tez,ze ciocia zostanie potracona przez samochod,ale wszystko bedzie ok - tak bylo... ale co Twoj sen moze oznaczac to nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozka.loletta66
..bywają czesto sny ktore odzwierciedlaja stan naszej duszy, mysli...krzyz to symbol cierpienia ale i zbawienia...musisz cierpiec, zeby odnalesc droge ..a wyszlas stamtąd czy co bylo wiecej..pamietasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem może ostrzeżenie
Mgiełko. Mnie kiedyś śnił się lew. Ten lew z postrzeganego przeze mnie kotka nagle, jakby na moich oczach zmienił się w groźne zwierzę. Ja go głaskałam, ale się bałam. Śnił mi się też mężczyzna z mojej rodziny zraniony przez tego lwa w nos. Ten lew miał niebieskie ludzkie oczy. Na koniec byliśmy w samochodzie, podjechaliśmy do zoo. Postanowiłam, że zamykamy lwa w aucie i idziemy po specjalistów, żeby go wzięli do tego zoo. Z pozoru totalna głupota. Jak zaczęłam czytać wyłonił się z tego być może bardzo pewny siebie mężczyzna, mający jakiś rodzaj władzy, symbol mojej drogi życiowej, zagrożenie, symbole pierwotnych instynktów i poskramianie ich (zoo). Pojawia się też tutaj symbol autorytetu oraz symbol ran psychicznych. NIe do końca umiem to zrozumieć, ale boję się, że zrozumiem jak już to, co ten sen oznaczał będzie się dziać. Odnośnie tego, jakiego mężczyznę oznaczał lew mam podejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgielka.........
..nie bardzo..ale ktos mi cos opowiadał, o nim..o tym krzyzu..ze tam kiedys byla jakas nieszczesliwa dziewczyna...wiecej nie pamietam..tylko minelam te sciane...bylo wyjscie ..ludzie..towarzystwo...i zobaczylam..znajomego ksiedza..serio...byl ubrany w odarty dres...*on nigdy tak nie wygląda naprawde..Ks ten jest tu..gdzie ja mieszkam...nie mam z nim kontaktu nawet nie mysle o nim nigdy...byl smutny...jakis chory... patrzylam na niego i chciałam mu pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie nic sie nie snilo
..bo nie kladlam sie spac....ale raz snila mi sie łąka cała w niezapominajkach..ooo to był cudny sen.. mialam wtedy caly udany tydzien.. ..a krzyz..?? to jakis koszmar..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozka.loletta66
..zwierzyna drapieżna to zawsze niebezpieczeństwo...podstęp jesli z kotka zmieniał sie w niebezpiecznego lwa..uwaga na rodzinke..tyle powiem.. a do Mgielki... dziwne ze rozpoznalas jakies osoby...może ktos powinien ci pomoc albo ty komus bedziesz pomocą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgielka.........
dziekuje Wrózko..i wszystkim co piszecie..niepokoi mnie fakt..że ten krzyż pozostal w moich oczach..a ..i ten ..ksiądz..on ze mnie szydzil..wysmiewał mnie za cos..krytykował..ale nie slyszałam..rozmawial z innymi i..kpil ze mnie....potem...mial smutną twarz..i ten krzyz..nic nie rozumiem... chyba przestane o tym myslec...tak zrobie. ! Miłego dnia.. To był naprawde moj sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem może ostrzeżenie
Wróżko, ja też dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita 345
labirynt...jestes w jakims labiryncie wlasnego zycia...bladzisz...znajdziesz wyjscie tylko przez...krzyz...nie wierz ludziom...kpią z ciebie nie widzisz?...a za tych co kpili z ciebie..zloz ofiare...widocznie jej potrzebuja....a moze cierpia z twojego powodu..pomysl..sama do jdziesz do znaczenia tego snu.. To na tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto z mostu...
..a mnie sie snil most..a po drugiej stronie ogrod i rzeka..co to moze byc....?ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lksmnef
a mi sie snilo, ze spalem i snilem co to moze oznaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aa mi se snilo ze moj mnie zdradza ze jest u niego w domu ktos,spalam wtedy bardzo niespokojnie w koncu rano ubralam sie i poszlam do niego po otworzeniu drzwi kluczem zobaczylam mojego z dziewzyna ktora wlasnie wstala z lozka 6lat poszlo sie jebac snily mi sie tez zeby symbol smierci...po kilku dniach bylam na pogrzebe....babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
czlowiek ma duzo roznych mysli i pewnoe dlatego przeklada sie to na sny ale faktycznie ktos nade mna czuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę w sny.. One nic nie znaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bills*
mniej wiecej tydzien temu mialam sen, ktory dal mi wiele do myslenia w tym snie bylam w ciazy, juz bardzo zaawansowanej i prasowalam koszulę faceta, ktory obecnie bardzo mi sie podoba, dodam jeszcze, ze w tym snie bylam w ciazy wlasnie z tym facetem i co taki sen moze oznaczac? wiem, ze z psychologicznego punktu widzenia sny bardzo duzo mowia o czlowieku, o jego stanie emocjonalnym i psychologowie moga wiele z takich snow wyczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwwww
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki snom możecie szyć na maszynie tablica Mendelejewa powstała też dzięki snom i parę innych w rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontruloje
ja kontroluje sny i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeeeeeeeeeeeeee
jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze kontroluje sny i nam opowiadała ja ma ochotę to uprawia sex z gościem a jak nie to banki napada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeeeeeeeeeeeeee
a latac umie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×