Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stoperka

czy znacie niezawodne stopery???

Polecane posty

Gość stoperka

Od jakiegoś czasu mieszkanie nade mną wynajmuje prostytutka na telefon.Z racji "zawodu" funkcjonuje głównie w nocy a śpi w dzień.Ja pracuję w dzień a o spaniu w nocy mogę tylko pomarzyć.Zwykłe stoperki są do niczego przy jej lataniu w obcasach po mojej głowie.Może ktoś mi pomóc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoperka
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalalalalalala
A nie mozesz porozmawiac z nia i zwrocic uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najprostsze jest czasem najbardziej skuteczne Zwykle, najtansze stoppery ktore maja zdolnosc tlumienia min. 25 decybeli w zupelnosci wystarcza Cala sztuka polega na ich odpowiednio dokladnym umieszczeniu w uchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoperka
Rozmawiać nie ma sensu,sąsiadkę już opier... A gdzie kupuje się takie solidniejsze stopery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A gdzie kupuje się takie solidniejsze stopery?" W aptece...ale nie musza byc "solidniejsze" Co to znaczy wlasciwie solidniejsze? Sprawdz tylko poziom tlumienia halasu. Min -25dB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz jej, żeby ci odpalała dolę, za uciążliwość, a jak będzie się stawiać, to podpierdol ją w Urzędzie Skarbowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowi ci, ze czasem najprostszy produkt jest najskuteczniejszy Ja polecam ci najprostsze Stanmark Stopper MWD-12S Naucz sie je umieszczac w uszach jak najdokladniej. NIe ma szans zeby jakikolwioek dzwiek sie przedostal:) Kosztuja ....ok 1 albo 2 zl za dwa komplety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoperka
Szukanie dziury w... Dzięki! Solidniejsze,to na babski rozum znaczyło,żeby tych cholernych obcasów nie słyszeć:-) Nie miałam pojęcia,że mają określone decybele,które powinny tłumić.Jutro lecę do apteki.Jeszcze raz dzięki.Jak nie pomogą,to kupię takie ochraniacze na uszy,jak mają robotnicy przy koszeniu trawników:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoperka
bmblondyn powiedz jej, żeby ci odpalała dolę, za uciążliwość, a jak będzie się stawiać, to podpie**ol ją w Urzędzie Skarbowym. Coś mi się zdaje,że prostytucja nie jest w Polsce karalna...Własnie przed chwilą zszedł od niej taki stary,rozmemłany dziad.Pfuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.stanmark.pl/oferta_mwd11.html Jakby ci nie pasowaly, bo np. mialabys dyskomfort, ze sa tluste czy sie lepia (przypominaja plasteline) Mozesz tez sprobowac 3M albo SNR. Ale mysle, ze to absolutnie wystarczy do tlumienia odglosow milych dla ucha kazdego erotomana-podsluchiwacza :P No chyba, ze mocny klient "pracuje" jak wiertarka udarowa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prostytucja nie jest karalna, ale nie płacenie należnego państwu podatku, tak. Al Capone, też wpadł przez niepłacenie podatków. A jest taki przepis, że jak ktoś żyje ponad stan i nie potrafi udowodnić skąd ma na to kasę, to można go ujajić.....a po drugie, czego nie da się zrobić w polskim piekle???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoperka
Szukanie dziury w... Ten dziadek rzeczywiście pracował energicznie,a stękał...!!! Ale liczę,że Twoje rady pomogą.Serdecznie Cie pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoperka
bmblondyn prostytucja nie jest karalna, ale nie płacenie należnego państwu podatku, tak. Al Capone, też wpadł przez niepłacenie podatków. A jest taki przepis, że jak ktoś żyje ponad stan i nie potrafi udowodnić skąd ma na to kasę, to można go ujajić.....a po drugie, czego nie da się zrobić w polskim piekle??????????? Ja mam taką trochę ugodową naturę,ale jak nawet stopery nie pomogą,to sięgnę też i po takie metody.Nie można żyć odsypiając byle jak zarwane noce popołudniami i wstawać do pracy rano. Mam nadzieję,że nie będę musiała uciekać się do takich metod,bo kosztuję też sporo zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×