Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła narzeczona 007

Pierścionek zaręczynowy

Polecane posty

Gość przyszła narzeczona 007

Nie tak dawno poruszyłam przy moim facecie kwestię zaręczyn, a właściwie pierścionka, lużna rozmowa itp. Ale.... :O Powiedziałam, że nie lubię żółtego złota, za to bardzo podoba mi sie białe.... na co mój ukochany odpowiedział z powagą: "Białe złoto wygląda jak srebro, więc po co przepłacać..." Nie żebym była materialistka itp., bo nie to sie liczy, ale jednak pierścionek zaręczynowy to ważna rzecz, nie chodzi mi o niewiadomo jaki, lubie prostotę, ale kurcze, nie ze srebra! Zwłaszcza, że na brak pieniędzy nie możemy narzekać, na swój motor to grubą kase wydaje, a mi by kupił pierścionek za 20zł. Nie wiem, czy się smiać, czy płakać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooy
białe złoto wcale nie wygląda jak srebro:O Trzeba być ślepym, żeby nie widzieć różnicy. Nawet rodowane, ma po kilku latach in y kolor, nawet jeśli nie żółknie! Poza tym srebro jest miękkie, szybko się niszczy, traci połysk, powstają w nim szczeliny, dziury, wgniecenia, robi się takie bardziej w kolorze "aluminium". Białe złoto nawet porysowane jest błyszczące, po prostu wygląda jak złoto. Poza tym jest twardsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka 509
płakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zawsze zartowalam,ze jesli kiedys sie zarecze to tylko z takim co mi da pierscionek z bialego zlota i koniecznie z brylantem.Mowilam tak do mojego🖐️ I taki dostalam a o zareczynach nic nie wiedzialam.Dowiedzialam sie ostatnia a wszyscy znajomi wiedzieli bo przyjechali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła narzeczona 007
Brzydula30, zazdroszczę gestu :( hooy, mój ukochany nie mysli o tym, jak bedzie kiedyś wygladał taki pierścionek, tylko jak wygląda kiedy go kupuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona moze jednak przemysli i zrobi Ci niespodzianke:) Wiesz ja preczej bym sie diabla spodziewala zobaczyc niz wtedy zareczyn bo nawet o tym nie rozmawialismy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooy
Nawet w momencie zakupu można odróżnić, bez przesady:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła narzeczona 007
hooy, on nie mysli o walorach estetycznych tylko praktycznych, czyli o cenie :O zresztą to nie on go bedzie nosił... Brzydula30, znalazłaś odpowiedniego faceta :D ;) a sam wybierał pierścionek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam wybieral pierscionek,sam wszystko zorganizowal i nawet pojechal do mojej szefowej zeby na ten dzien dala mi wolne a ja glupia sie cieszylam,ze ona ma taki gest.Nic mi nie powiedziala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydzia, a gdzie takich rozdają? to ja stane w kolejce:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła narzeczona 007
Podstępny :D A mój to pewnie na nic nie wpadnie :O Ostatnio oglądaliśmy ślubne wojny, kiedy dziewczyna wyciagnęła pierścionek zaręczynowy z ciasteczka z wrózbami ;) mi się spodobało, mój facet natomiast stwierdził, że nic w tym fanego nie ma :O Za grosz romantyzmu w nim nie ma... A długo byliście razem zanim Ci sie oświadczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy na zawodach nurkowych.Jakies 500 osob:) Moj wyszedl na podium i miwi-zobaczcie co znalazlem pod woda Kurde z daleka nie widzialam,ze to pudelko:) Zespol spiewal-czekasz na ta jedna chwile:) Chcialam uciec:P Deko a to nie taki zloty chlopak:) Diabel z rogami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła - ale po co oczekujesz cudów? Dla Brzyduli to było niezwykle i zaskakujące, właśnie dlatego, że się niczego nie spodziewała. I pewnie nawet gdyby przyszedł wtedy do pracy i wreczyl pierscionek - byłaby zaskoczana i szczęśliwa. Ty oczekujesz czegoś - więc całkiem możliwe że on nie bedzie wstanie Ci dogodzić.. nawet jeśli bardzo bedzie tego chciał. A tu się liczy gest, a nie, jakaś dziwna oprawa. Moja porzyjaciółka dostała pierścionek w samochodzie - nie spodziewała się go wogóle.. a była wniebowzięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła narzeczona 007
Oj, nie. Nie oczekuje niewiadomo czego po nim, nie snuję, jak mogłyby wyglądac nasze zaręczyny. Ważne, że z nim :). Tylko troche smutno mi sie zrobiło, kiedy wypalił z takim tekstem.... Kreatywnego masz mężczyznę ;) Pewnie częściej Cię zaskakuje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydzia- no tak - pewnie z białego złota jest to się czasem mylisz:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaskakuje mnie codziennie:P nie zawsze pozytywnie-ale tak to jest z facetami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swoja droga tez podoba mi się białe złoto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się na zapas :) może ktoś mu wyjaśni różnice pomiędzy złotem białym o srebrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła narzeczona 007
chyba każdej kobiecie podoba się białe złoto mmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo wymyśl porównanie jakieś, jak bedzie sobie cos chciał kupić to zaproponuj cos podobnego ale gorszego gatunkowego:P i powiedz, jak chcesz takie to weź tamto po co przepłacać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła narzeczona 007
chodzi mi głównie o to, że skoro tak powiedział to zabrzmiało to tak, jakby takie zaręczyny nie były dla niego zbyt ważne, że mu nie zależy.... zobaczymy, jak to będzie ;) ale zanim on się zdecyduje to pewnie minie sporo czasu jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła narzeczona 007
oo też dobre :D jakbym była cham.ska to powiedziałabym potakich oświadczynach ze srebrnym pierścionkiem nastepnego dnia "to kiedy mi sie oświadczysz z prawdziwym pierścionkiem?" :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
alez przeginacie. a ja jestem gotowa się założyć że facet powiedział to w znaczeniu że po co ma płacić grube pieniądze za pierścionek wyglądający jak srebrny (bo w końcu męskie oko rzadko odróżni białe złoto z brylantem od srebra z cyrkonią) i w związku z tym woli z\kupić Ci złoty co do którego nikt nie będzie miał wątpliwości że jest złoty. a nie że kupi Ci srebrny i chuj. ale nie szkodzi, grunt to histeria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła narzeczona 007
tamto ostatnie to oczywiście był żart, żeby nie było :) o tym nie pomyślałam, faktycznie mógł to mieć na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam pierscionek zareczynowy i byłam zła kiedy go zobaczyłam bp wyglądało jak srebro, a sie okazało byc białym złotem ale to nie zmienia faktu, ze chciałam zloto w kolorze żółtym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w ogóle nie chcę pierścionka zaręczynowego, powiedziałam o tym swojemu narzeczonemu. To jest według mnie bezsensowne wydawanie pieniędzy. I co to ma niby znaczyć? Że mężczyzna zakładając jej go na palec naznacza ją, \"ona jest moja\"? Poza tym tak jak pisałam wyżej to jest wydawanie kasy, więc to tak jaby on mnie po prostu kupił. Pierscionek zaręczynowy jest dla mnie bardziej na pokaz innym. Nie mam nic do dziewczyn, które chcą mieć takie cudeńko na palcu, każdy rozumie to inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×