Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gieńka

zrobił to celowo, czy przejęzyczył się?

Polecane posty

Gość gieńka

umawialiśmy się na spotkanie, na miłe spotkanie...a potem on sie nie odzywał, okazalo się ze wyjechal na jakis czas na delegację, zadzwonil i powiedzial, ze wyjechal... teraz wrócił, dzonił, chce sie spotkac, rozmawialismy i powiedział mi, mimo chodem, ze mu się podobam, ze jestem ciekawą kobietą, ze przyjęli u niego w pracy nową dziewczynę, ale ona jest taka pusta...:P przekomarzaliśmy się i..on powiedział do mnie KOCHANIE, troszkę się zszokowalam, bo słowo to bylo tak jak by poważnie powiedziane.. ot chcialam się wygadac i poczytać innych, jak widza to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieńka
no cóż mario, my tu nic na kafe nie poradzimy, ze siedzisz sam zirytowany w sobote wieczorem w domu!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzinek
daj sobie luzzz latawiec pies na baby jak kto woli flirtuje ze wszystkimi a tylko pare te nie puste zaciaga do lozka czesto w tym samym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario8400000000000- czy musisz wszystkim ubliżać? Uważasz, że ktoś ma idiotyczny problem- to się nie wypowiadaj... Anonimowo jesteś taki mocny? Mnie też zaraz nazwiesz dziwką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieńka
dzinek---z czego wnioskujesz, że to pies na baby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzinek
z tesci i tonu twojej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario8400000000000- ja jestem moralnym nawoływaczem, ale nie odreagowywyję swojej frustracji na innych. Chyba jesteś gnębiony przez otoczenie i musisz podbudować swoją samoocenę. ;) Mów mi tak jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gienka: dla mnie to jakiś niepoważny facet. nie brałabym Jego \"kochań\" na powaznie. manipuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieńka
własnie, też tak sie zastanawiam, bo wyjechal na 2 miesiące i przed wyjazdem nie pozegnał się, dopiero po 2 tygodniach zadzwonił, że wyjechał teraz wrócił i co....nie ma koleżanek? w dodatku jakoś czuje się dziwnie, po tych jego tel, tak jak by chciał, albo uważal, ze to ja będę latala za nim, a tak nie bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie - to bardzo czesto używane słowo miłe ale nie brac na powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×