Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trudna kobieta

wszyscy mnie olewają, wykorzystują

Polecane posty

Gość trudna kobieta

nic mi sie nie udaje, moze zaczne od tego ze bylam u wrozki i pisze z wrozka na sms, owszem pisala ze mam okazje widziec pewnego meżczyzne tylko raz, sama tez wroze, i owszem chcial sie spotkac ale o godzinie 23 ciej a ja juz nie mialam ochoty zdenerwowana czekaniem caly dzien po nic (pozniej napisze dlaczego po nic). powiedzialam mu "nie bede czekac jak suka na ostatki" czy cos w tym stylu. on na to "spierdalaj" potem wyslalalam mu smsa ze wroze i wyszlo ze przegapie dzis fajnego faceta. odpisal, przeprosil, chcial sie umowic na nastepny dzien. nastepnego dnia napisal ze musi wyjechac. moze za tydzien. za tydzien byl nadal gdzies tam daleko w polsce, impreza z kolegami, smsy, i tak ciagle. dzwonil tez. napisal raz ze... kocha mezatke! i ze razem pracuja. obrazilam sie, bo nie dosc ze sie ze mna nie spotkal, to wygaduje takie rzeczy, powiedzialam ze gdybym przyszla na randke i uslyszala cos takiego to bym wyszla. zaproponowal przyjazn!!! potem przez sms i telefonicznie mowil mi ze mnie kocha! w koncu zdenerwowalam sie ze nie dochodzi do spotkania zaczela mnie meczyc ta virtualna znajomosc ale nadal pozniej raz mialam focha potem sie z nim godzilam. powiedzial ze bedzie w moim miescie jakos za miesiac albo za 2 miesiace. i co? za 2 dni gdy to powiedzial poszedl do mojej bylej kolezanki!! juz pisze o co chodzi, obie jestesmy prostytutkami, widzialam w kartach ze wybral sie do niej. do mezatki wysylalam smsy wkurwiona, bo myslalam ze on jest pod tym numerem chociaz mowil ze ma nowy. ale tamten mial wylaczony wiec pisalam nieswiadoma do niej. po tym spotkania z ta...szmata (pozniej napisze dlaczego szmata) usmiechniety mowi mi smiejac sie ze dobrze ze ona czyta te bluzgi, ale najpierw nie byl swiadomy co napisalam, mowie mu sciemniaczu jak mogles, i to jescze do niej!!! wiesz jaka ona jest mowie mu, on na to do mnie z pretensjami: "myslalem ze jestesmy przyjaciolmi!!!" jestes falszywa, nie zadzwonie juz do ciebie!!!" pozniej mielsmy sie spotkac w omowionym terminie ale w kartach widzialam ze dzwonil anonimowo zebym nie wiedziala ze to on, niestety znowu nie wypalilo, bo mialam okres, pozniej mezatka mi pisala olej go on przelecial u nas w pracy wszystkie, napisalam mu to, widzialam ze byl u niej i sie poklocili, ale mnie znwu olal, a w omowionym terminie go oczywiscie nie bylo. a teraz o tej k... a wiec ta k... podrzucala mi oblesnych klientow ktorych nie chciala albo dziwnych i najgorszych, sadystow, smierdzacych itp. mowiac im ze jestem dobra i zboczona. wiem to bo kilku mi to mowilo. pozyczylam jej w dodatku buty, zrobila w nich sobie zdjecia, mowila mi ze wszystkim sie podobaja i kazdy chce zeby je zalozyla ale klamie ze je pozyczyla kolezance!!! mi tak powiedziala! dopiero jak zlodziej sie krecil kolo jej bloku ktory mnie tez okradl dopiero usunela te zdjecia. nastepnie mialysmy isc na sylwestra, chciala zebym jej znowu pozyczyla buty i futerko!!! odmowilam, a potem mowila klientom ze jestem zla kolezanka!!! poza tym kolejny facet tzn najpierw myslalam ze to ten ktorego wrozylam, bo nie bylam pewna, powiedzialam mu ksywke pasujaca do osobowosci z karty przypisanej do niego, ale okazalo sie ze to nie on, gnebil mniej pozniej i przedstawial sie jako tamten. zrobilam znowu kolejny blad ze mu pwoiedzialam ze do tej piggy tez jezdzi moj byly kochanek (wygryziony przez najllpszego klienta). i co zrobil tez do niej poszedl, ale do mnie tez przychodzil ale ostatnio po prostu mnie olal umowil sie i go nie bylo. a dlaczego zrobilam sie taka, przez to wszystko, ze ta k... posrednio przyczynila sie do mojego zastoju, czasami caly dzien, caly tydzien, 2 tygodnie czekalam na klientow w mieszkaniu i nic!!! ona sie ze mnie smiala z klientami, a do tego zgnoila jeszcze inna dziewczyne ze daje bez gumy i tez byla agresywna a wszyscy jej uwierzyli!!! a widzialam w kartach ze z moim bylym kochankiem sama ostro imprezuje!!! nienawidze k... kochanka wygryzl najlepszy klient, wiec z braku seksu tez bylam agresywna, i z powodu braku klientow, ich traktowania, agresji, wyzywania sie na mnie i pretensji. gdy jej nie bylo, np okres to dzwonili do mnie i pytali o najgorsze perwersje. mialam ogloszenie dosyc mocne, ale dla mezczyzn to znaczy full wypas na maxa, jak najwiecej wykorzystac!!! nieo to mi chodzilo!!! ludzie nie maja umiaru, zadnych granic, zero toleracji, delikatnosci, zrozumienia, ptasi mozdzek i ja sama stalam sie nietolerancyjna tyranka, tak chcialam zeby wyszlo na jaw wszystko ale kazdy ma to gdzies bo u niej jest taniej i jest mila, a ja nie, skoro sa agresywni to chyba logiczne ze jestem niemila. nikt tego nie rozumie. niedawno ktos mi chyba wzial klucze i wlazl do mieszkania albo wlamal sie, zniknal moj pierscionek, sprawa jest u prokuratora, moze w sadzie w koncu bedzie SPRAWIEDLIWIE !!! pytanie dlaczego ta k... moze mnie gnoic i wszyscy sie z tego smieja a ja nie moge jej? bo daje taniej? owszem jestem mniej towarzyska, ona dobrze sciemnia, ja nie umiem i jesli cos mi sie nie podoba, wiecej goscia nie chce widziec albo obrazam. ale tez mezczyzni mnie olewaja bo jestem ciezka, ostatnio tylko marudzilam, i ten facet wywrozony byl jedyny ktoremu powiedzialam o niej, dotad ukrywalam prawde bo co mnie ona obchodzi, od tej pory tylko marudze :( a wrozka mi pisala ze tego faceta niby dla mnie znam, a to nieporozumienie, bo go nie znam, a ona tak i juz kiedys sie spotkali, napisalam wrozce kiedys komu pani wrozy???? przeciez to nie ja!! wiec wyszlo ze z rok lub nawet 2 lata placilam wrozce po nic!!! placilam za ta zdzire!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachoraaaaaaaa
mozesz to skrocic:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna kobieta
ktoś ma coś ciekawszego do powiedzenia? :o tkos kto to czytal w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna kobieta
dodam jeszcze ze uwazam ze kazdy normalny czlowiek jesli nie pasuje termin to umawia sie kiedy indzej a nie glupio sciemnia. wiem ze jestem mardna, ta praca mnie wykancza, ta dz..iwka, i ludzie maja ptasi mozdzek a ja nie potrafie utrymac jezyka za zebami jesli mi sie cos nie podoba, chyba kazda bylaby zdziwiona ze gosc na wstepie mowi ze kocha mezatke. i ze byl w lozku z innymi kobietami ale go nie pociagaly i nie uprawial z nimi sexu. ta moja byla kolezanka byla pod wrazeniem, kiedys mi mowila ze sie z takim spotkala i ze super facet, ale wg mnie jak to mowil dla normalnej kobiety to ponizajace albo po prostu nie znaly powodu, ja wiedzac to uwzam ze koles ma nierowno pod sufitem i moze i dobrze ze sie nie spotkalismy nie wiem czy chcialabym byc zmanipulowana przez kogos kto znika i pojawia sie jak mu wygodnie. place tej glupiej wrozce za ta debilke! nic tylko sie zabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna kobieta
up pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak to
W czym konkretnie mamy Ci pomóc? Z usług wróżki już nie korzystaj, zrównaj ceny z cenami koleżanki i nie pozwalaj na różne udziwnienia, które Cię denerwują i dzięki temu nie będziesz się złościła, tylko będziesz miła i zyskasz więcej chętnych.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajkaaaa
Wiesz co, doczytalam do "...nie bede czekac jak suka na ostatki..." i przestalam. Dla mnie to szokujace, ze kobeta sama o sobie moze pisac takie teksty. I gdybym byla facetem, uciekalam od takiej jak najdalej. Dla mnie jestes zalosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiesz czego chcesz
A mi się wydaje, że Ty sama sobie komplikujesz życie. Skoro facet Cię olewa i umawia się z innymi, to olej go i Ty. Po co Ci koleś przez którego ciągle jesteś zła? Denerwuje Cię koleżanka, to z tej znajomości też zrezygnuj. To, że pracujecie w tym samym miejscu chyba nie znaczy, że musicie mieć ze sobą jeszcze coś wspólnego. I zrezygnuj z tych wszystkich wróżb. Spójrz realnie na całe swoje życie i sama nim pokieruj tak żebyś była zadowolona. Twoja historia jest tak zagmatwana, że naprawdę trudno z niej coś zrozumieć, więc raczej nie oczekuj, że ktoś da Ci tutaj gotową receptę na wszystkie Twoje problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna kobieta
tak macie racje sama komplikuje sobie tez, ale temu panu tak powiedzialam bo przez nia naprawde mialam zastoj czekalam caly dzien po nic :( wyobrazcie sobie tak czekac, glupie pytania przez telefon, trzech sie umawia i zaden nie przyjezdza, a na ostatni gwizdek chce jeden gdy chce mi sie juz spac :( a taniej nie mama zamiaru dawac bo nagle beda sie smiac ze mi interes sie nie kreci dlatego spadlam z ceny a wiedzac jaka byla oferta nadal by mnie denerwowali tyle ze za mniej. kompliuje zycie bo zastanowcie sie jakbyscie sie czuly odpowiadajac 100 razy dziennie co oferujesz juz dawmo mnie to znuzylo, popadlam w marazm, za duzo wczesniej dawalam i wszyscy to wykorzystywali, w koncu wydarzenia losowesprawily ze do 1 w nocy jak kiedys juz nie moglam byc tylko szlam do domu bo tata chory. mysle ze ta praca mnie wykancza, dodatkow przez nia jestem sfrustrowana bo mi podrzucala najgorszych, no i 2 lata placic za wrozby za inna dz..iwke do ktorej poszedl niby dla mnie facet :( tez uwazam ze glupi tekst nie bede czekac do tej pory na ostatki, ale to sama szczerosc, nie okreslilam sie jako suka, wypowiedzialam swoje szczere zdanie bo tak sie po prostu czuje!!! dlaczego dzwoni dopiero gdy byl caly wolny dzien w dodatku niedziela. tak gdy nie wroze czuje sie lepiej ale to juz chyba nalog :( z wrozki juz zrezygnowalam bo nie bede jej placic za kolezanke, sama wroze i widze co sie dzieje, a ona mi mowi cos co mnie nie dotyczy, ja widze Kolowa bulaw i pisalam wrozce ze to nie jestem ja!!! a ona dalej swoje, chcesz wiedziec co sie wydarzy? zakochasz sie. no chamstwo na maxa. po prostu boli mnie to chamstwo ludzi. a co to ma byc ze drozej to musze wszystko robic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×