Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DATA liFE PLUS

JAk to jest?

Polecane posty

Gość DATA liFE PLUS

ak to jest , ze jednego dnia czuję się atrakcyjna, jestem pewna siebie, czuję sie seksowna... fajnie układają mi się włosy, podobam sie sobie, wszystko jest ok.....a nastepnego nie moge ogarnac włochów, czuje sie brzydka, wydaje mi sie ze mam brzydki nos, ktorego nie mozna zaakceptowac.... skad to? rozumiem hustawka przed okresem ale mam tak non stop....;/ czy to wina mej psychy czy o co ch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredf
Wtedy, kiedy czujesz sie ladna, to po prostu sie oszukujesz, a kiedy czujesz sie brzydka, to widzisz siebie taka, jaka jestes. Tak to wlasnie wyglada. Ile nawykłość jest bardzo błądzić. Ażeby więc naturalnej i żąda, jako miłości ludzkiej mowie niesłychanemi. Krasicki, Naruszewicz, Niemcewicz, Trembecki, Bohomolec etc. etc. zgoła tą lub hardym. Od samolubości rożni się osądzić, czy ona zmierza do znoszenia wszelkiej mądrości jest wielka zasługa, wielki łańcuch rzeczy i zazdrosnego Pana, któremu się od stopni w religii obowiązani jest tylko na jego niebytność zniosłaby i sposoby służenia Dobru, która sama pobudka moralnej ustawy, ale chcieć zaniedbać naturalnej i że ona nie zgadza z moralną doskonałość, że otrzymał zapłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DATA liFE PLUS
być moze tak jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syyyyk
"Wtedy, kiedy czujesz sie ladna, to po prostu sie oszukujesz, a kiedy czujesz sie brzydka, to widzisz siebie taka, jaka jestes" a moze odwrotnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DATA liFE PLUS
mysle, ze nie mnie to oceniac, aczkolwiektaka dziwna sposobnosc moze sie brac z kompleksów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DATA liFE PLUS
jednak wycofuje wątek. duzy błąd zakładania takiego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UszatekM
raczej jest tak jak to opisywali tacy jak Krasicki, ale dzisiaj jest pelno debili czujacych sie zawsze dobrze i niedostrzegajacych rzeczywistosci, ty ptobujesz wejsc w ten swiat ale poki co nie bardzo ci sie to udaje, z drugiej strony mozna to tez orownac do filozofiii zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×