Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość edyta1970_70

znęcanie psychiczne

Polecane posty

Gość edyta1970_70

Proszę o dobrą radę dłużej nie zniosę już poniżania ,wyzywania przez mojego męża który traktuję mnie jak swoją własność mówi mi że jestem niczym i tak przez lata człowiek się dołuję .Nienawidzę się za tą moją słabość gdyby nie dzieci wyjechała bym za granicę a tak muszę dawać się poniżać jak to boli ,przecież każdy człowiek chce być kochany co dzieje się z tą miłością z przed lat ja kocham a on lekceważy te uczucie nie ma nic gorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po pierwsze
wcale nie musisz dawać się poniżać dla dobra dzieci. Jest wręcz przeciwnie, obserwowanie jak ojciec poniża matkę a ona jest bezsilna, jest jak najbardziej krzywdzące dla dzieci! Wydaje mi się, że przede wszystkim powinnaś poszukać psychologa, który udzieli Ci wsparcia, bo mam przeczucia, że ta miłość do męża, to raczej strach przed usamodzielnieniem się i podejmowaniem decyzji. A drugi krok to rozwód, ale najpierw psycholog. Charakteru męża nie zmienisz. Możesz zmienić męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1970_70
dziękuję za radę i dobre słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shane... W.P.Ś.P... SS
Niedawno z mojej szkoły odeszła nauczycielka była takze wychowawczynia mojej klasy...ale spotkało ja wiele złego w tej szkole za to ze nam pomagała...gdy odchodziła napisała mi: ''nie przejmuj sie tymi idiotami...ciesze sie ze jestes juz soba ale nie zamykaj sie w sobie, pamnietaj kto cie nie akceptuje nie jeste ciebie wart...'' To sie powinno tyczyc kazdego...wystarczy ze bedziesz soba i nie dasz mu soba pomiatac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×