Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ksieżniczkasisi

Co zrobić w takiej sytuacji-prosze odpowiedźcie

Polecane posty

Gość ksieżniczkasisi

Moja babcia juz starszej daty ciagnie mnie dzisiaj do kosciola z calej sily a potem na cmentarz. Ja od paru dni mam takie wymioty jak np zobacze cos do jedzenia na co nie mam ochoty itp I poprostu nie chce z nia isc bo co zrobi jak mi bedzie zle w kosciele lub na cmentarzu.Sama nie wiem skad sa te wymioty bo ani goraczki, kaszlu nic. Ja jej mowie ze nie ide bo sie zle czuje a ona mnie naciska czy mam goraczke ja mowie, ze nie a ona , ze ide i juz;/;/ Co mam jej powiesdziec. Mam 19 lat a nadal nie potrafie jej odmowic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padłaś z głodu
iść do ginekologa bo jestes w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dalej
powiedz babci,że jesteś w ciąży i żle się czujesz.Gwarantuję Ci,że ona też nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczkasisi
ehhh sama boje sie tej mysli.Zrobilam przerwe w tabletkacj 3 mies a teraz zaczelam brac znowu od paru dni i mi sie zdaje, ze to od tych tabletek ale jej tego nie powiem bo mnie chyba zabije;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczkasisi
Moja babcia to typ mochera i niestety bedzie mnie ciagla do tego kosciola i ciagla;/;/ chyba jej powiem zeby sie odwalila;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIrka.....
Nie musisz byc wulgarna, tylko konsekwentna. To naprawde wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczkasisi
Ja naprawde jej mowie od rana, ze nie ide , a ona ciagle nalega ja mowie, ze nei a ona , ze tak.Zwymiotuje w kosciele na lawke i tyle bedzie . Nie mam sily ciagle mi sie odbija;/;/A ona nadal swoje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIrka.....
Dziewczyno, sprwdz w slowniku slowo "konsekwencja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu powiedz ,że się fatalnie czujesz i absolutnie nie możesz dzisiaj iść .Obiecaj ,że jak poczujesz się lepiej to może jutro pójdziesz z Nią na cmentarz .Nie wierzę ,że nie zrozumie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczkasisi
Tutaj tez chodzi o ty, ze nie chce jej prosto w twarz powiedziec , ze od paru dni wymiotuje bo to jest podejrzane wiec krece z tym zlym samopoczuciem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×