Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość djfbnjsfbasjfasjlksamls

jak zareagować...

Polecane posty

Gość djfbnjsfbasjfasjlksamls

...gdy mój facet na pytanie kumpla o jakąś dziewczynę mówi "fajne ma cycki"? ...mam się fochnąc na niego? czy po prostu to taka 'meska' odpowiedz? jak zareagowac? jak Wy byście zareagowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
nie wiem, jakbym zareagowala, bo nigdy na szczescie nie mialam, ale wyciagnelabym wnioski z takiej wypowiedzi zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeee
to normalne, ze faceci ogladaja sie za innymi, czasem sobie na boczku cos pukną, ale ja bym sie nie przejmowala to juz taka natura. Fajnie byc jest safty fuckiem, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djfbnjsfbasjfasjlksamls
no właśnie...kurde, przykre to. Bpo z jednej strony niby to nic takiego, on udzialil temu koledze odpowiedzi na poziomie jego Ale z drugiej strony..głupio się teraz czuje. jestem zazdrosna:P:P wrrrr Poza tym jak mu o tym powiem to będzie kłótnia ze sie czepiam ze jestem zazdrosna a nie mam powodów. moze histeryzuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
histeryzujesz, Jeee ma racje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
powiem Ci tak: udzielil koledze odpowiedzi na swoim poziomie, moze Tobie tak, ale mnie taki poziom by nie odpowiadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djfbnjsfbasjfasjlksamls
mnie też nie odpowiada taki poziom. To jak zareagować? co mu powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
A skad ja mam wiedziec, czy ktokolwiek inny na forum, co Ty masz mu powiedziec. Nie mamy tu pojecia, co to za czlowiek, czy normalny dorosly, czy jakis glupi gimnazjalista [sadzac po tym, co o nim wiemy, wyglada na to drugie raczej, ale ciezko ocenic jakkolwiek po jednym tekscie tylko] Podejrzewam jednak, ze fochy i awantury nic nie dadza, albo niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym od razu powiedziala: cycki to maja krowy, tak dla sprostowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djfbnjsfbasjfasjlksamls
dorosły facet, poważny. Dlatego mnie zdziwiła jego odpowiedź Wwrr, co Ty byś zrobiła?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
nie mam pojecia, szczerze mowiac, ale zastanowilabym sie nad tym facetem, mezczyzna na poziomie raczej czegos takiego nie powie, zwlaszcza przy kobiecie [albo ja jestem naiwna idealistka..]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djfbnjsfbasjfasjlksamls
Jestesmy w powaznym związku, on zawsze taki inteligentny, mądry, a gdy usłysząłam tę wypowiedź to miałam wrażenie ze to zupełnie inny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×