Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VOLVA

o co mu moze chodzic?pomocy!

Polecane posty

Ja juz naprawde nie wiem, w czym problem...o co moze mu chodzic?sluchajcie, jestem młodą kobietą, szczupłą, ładną, nie zaniedbałam sie po dziecku, nie jestem rozklepana, nie mam obwisłych cyckow, faceci sie ogladaja za mna....a moj maz...kiedys kochalismy sie codziennie, kilka razy nawet w ciagu nocy...a teraz wystarcza mu raz na tydzien:(mowi, ze spadlo mu libido...skonczyl 30, bardzo duzo pracuje fizycznie....no i rzucil alkohol 2 miesiace temu..iod tego czasu wlasnie mamy tak malo seksu...przykro mi, czuje sie z tym zle...jak myslicie, spadek libido rzeczywiscie moze byc od nadmiaru pracy i odstawienia alkoholu?pomozcie, bo juz nie wiem, co myslec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehehehe
Moze ma inna???Moze gdzies na boku sobie bzyka, coz moja droga kotek przy jednej dziurze nie wytrzyma, czy jak to sie mowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta z pewnoscia....nie ma na to czasu, bo pracuje centralnie pod naszym oknem a ja jestem non stop w domu i caly czas mam go na oku wiec zlosliwosc ci nie udala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka24S
Ludzka zawisc nie zna granic...Myślę że jest po prostu przemęczony, może zaskocz go czymś..np striptis..sexy bielizna itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakahajka
upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codzienny sex załatwił wam sprawe :p nadmiar zrobił swoje :P najzwyklej w swiecie mu sie znudziło :D codzienne bzykanie bidula nawet nie miało czasu zatesknic za ruchankiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ze jak sie przeposci to mu minie ta abstynencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze tak :D codzienny sex w wieku lat 30 nie cieszy tak bardzo jak 20 -latka :P Sa rozne temperamenty ale w wiekszosci codzienny sex jest raczej albo tylko spelnianiem małzenskich obowiazków albo odrabianiem panczyzny w celu zadowolenia partnera mysle ze mała abstynencja nie zaszkodzi a moze pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie jest wykluczone, ze alkohol ktory chwilowo odstawil dzialal na niego dopingujaco jesli chodzi o seks. niektorzy faceci tak maja bo nie potrafia inaczej przerzucic glowe na luz...a bez tego trudno o dobry seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze wzbudzic w nim zazdrosc??jak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vulva
chodzi o seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma słowa: rozklepana :o chodzilo ci o rozklapiochę? :o ps. widocznei sie facet starzeje. znajdz sobie kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci takoo
a ja jestem po 2 porodach , moze i nie wielce szczupla ale normalna , maz ma 33 lata i tez pracuje ciezko , czasem zasypia na kanapie aleeee .. on ma ochote na sex co dziennie albo i wiecej , tylko ja wymiekam wiec nei wiem co z twwoim sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie ma?skoro go uzywam to jest:D taaak, chyba sobie jednak utne romansik, dla mnie raz-dwa razy w tygodniu to stanooowczo za malo....dziwie sie, co sie z nim stalo, taki byl z niegio buhaj...a teraz nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×