Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agata545454

on kontaktuje sie z bylymi

Polecane posty

Gość agata545454

jak w temacie. nie sa to kontakty jakies szczegolnie bliskie (nie spotykaja sie sam na sam) ale telefoniczne, smsowe. kontaktuje sie zarowno ze swoja ostatnia powazna dziewczyna, jak i z laskami z ktorymi sypial ale nie laczylo ich nic wiecej. wkurza mnie to ale moze przesadzam. nie robie mu zadnych wyrzutow, wychodzac z zalozenia ze jestem na tyle wyjatkowa ze moj facet nie zrobi glupstwa. ale jak mowie gdzies z tylu glowy mnie to wqwria. co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to żebym Cię podjudzała ale... No rzesz.. Ja bym nie chciała i nie pozwoliła sobie żeby mój facet utrzymywał kontakty z ex i jeszcze z laskami w których sobie moczył :( To brak szacunku co swojej obecnej kobiety. Może on nie widzi problemu, ale problem jest. Jeśli nie poskutkuje rozmowa z nim, że źle Ci z tym, że ma te kontakty to niech sobie znajdzie taką której to nie przeszkadza, a Ty przynajmniej nie będziesz się męczyć. Ja nie wierzę w przyjaźnie damsko - męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pewnie zaraz się posypią emancypantki które będą bronić utrzymywania tego typu kontaktów :) Ale tak na prawdę to do czego są one potrzebne? Co może łączyć z ex? Wspomnienia... sentyment... No ja dziękuję za coś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrgweg
Powiedz mu ze ma zerwac kontakt a jezeli one sa na tyle istotne w jego zyciu ze nie zrobi tego dla Ciebie to bym sie zastanowil nad zwiazkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emancypantka1111
zgadzam się. przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna co prawda jeszcze jest mozliwa(ale rzadko), ale smsy do osob, z ktorymi sie tylko spalo to przesada. chyba cie facet nie traktuje powaznie, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata545454
no to ładnie. dodam ze on nigdy pierwszy do nich nie pisze, nie dzwoni. to one. kiedy chca z nim porozmawiac a on jest ze mna, pisze ze da znac pozniej (mi tlumaczy ze nie chce marnowac czasu ktory spedza ze mna) porozmawiam z nim dzis o tym. to naprawde dobry i kochajacy facet. mam nadzieje ze rozwiazemy te sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h plus h
wlasnie dobry i kochajacy.......dlatego do niego lgna.....przytuli, pocieszy......ja bym swojej zabronil! A co ona ma gadac z bylymi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×