Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eau de life

Ludzie są wredni

Polecane posty

Gość eau de life

Już nikomu nie pomogę, bo potem same problemy z tego Taka nauka na imieniny miesiąca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja se taka dzis
ameryke odkryla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnytiu
Wiele osób mi mówiło, mówi, że jestem za dobra, choć chyba już mniej jestem dobra...To prawda z tym pomaganiem niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eau de life
No, ameryke nie, ale zawsze myslalam ze jesli komus sie omoze to kiedys ktos inny pomoze nam, a teraz same problemy z tej mojej dobroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
zapomniałaś dodać że wszyscy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
mówi się jak masz dobre serce to musisz mieć twardą dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h plus h
a co narobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna zbyt
Mi się zdarzyło sytuacja pare raz , ze komus pomogłam a ktos nawet głupiego dziękuję nie powiedzial tylko jeszzce pretensje miał , ze pomogłam za mało. Chamstwo normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja se taka dzis
myslisz, ze jesli komus pomoglas to co? ma miec dlug wdziecznosci ? obudz sie dziewczyno:( kazdy dba o swoja du....pe a samarytanin zostaje bez butow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna zbyt
jakis czas pózniej jedna z tych osób znów poprosiła mnie o pomoc a gdy jej odmówiłam bardzo się dziwiła , zaczęła płakac i jeszcze usłyszałam jaka to jestem niedobra i niepomocna. No kurwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eau de life
No pomoglam w organizowaniu imprezy, bo zajmuje sie wynajmowaniem budynkow na takie cos.... no to jasnie pan wybral sie do burmistrza i napieprzyl jakichs glupot I teraz bede musiala sie tlumaczyc Szlag mnie trafia Podaj biednemu palec to ci cala reke wezmie ..(i pogryzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eau de life
ja se taka dzis Ja sie nie ludze, tylko chcialam byc mila, pomocna a to obrocilo sie przeciwko mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja se taka dzis
doswiadczysz tego jeszcze nie raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoj usmiech szyderczy
skad ja to znam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja se taka dzis
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selopa
ale pieprzycie jak nizborne kukly! Kazdy z was mowi LUDZIE - INNI- WSZYSCY. No to ciekawe skoro jest was tu juz powiedzmy 10 osob i kazdy tak pierdoli ze jest taki dobry... to znaczy ze sami jestescie jescze gorsi bo nie tylko wredni ale i zakamani. A jezeli nie, mam nadzieje, to dajcie dowod. Przestancie syczec i glupio sie usmiechac do innych a ta energie poswieccie na rozwoj siebie i umiejetnosc rozpoznawania komu warto a komu nie warto pomagac. Ze czasem ten kto jest taki milutki i duzo sie usmiecha robi to z wyrachowania a ktos kto sie nie podlizuje nie mami jest warty uwagi. Czy wy w ogole kiedykolwiek przelamaliscie jakies stereotypy czy jestescie banda totalnych glupoli ktora niczgo nie rozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna zbyt
nie mówie , że wszyscy Tylko to nie jest zbyt mile uczucie gdy komus pomagasz a ktos ci jeszcze problemy przez to robi. Znam wiele osób , które potrafia docenic czyjąs pomoc. jednak bardzo często jest własnie tak - Daj komuś palec , urwie ci rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selopa
No i co z tego ze tak jest? Tu nie chodzi o zadne czary ani dziady, to sa po prostu tacy ludzie! Po jaka choere pisac o tym na forum i siac defetyzm, co to zmieni? Jeeli masz za duzo energii, zlosci to idz i powiedz tym ktorym to sie nalezy, powiedz im ze sa zwyklymi chooyami i smieciarzami a nie tu przychodzisz i cos pieprzysz od rzeczy.WSZYSCY, LUDZIE, ONI, INNI itd. itp. bez sensu i bez ladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eau de life
No widac , o pani powyzej, ze Ty jestes bardzo naladowana negatywna energia... Ja tylko chcialam sie wyzalic, nie szukam zrozumienia, chcialam to z siebie wyrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selope
Ngatywne nastawienie mam do glupich cip, swoje zale zostaw sobi bo siejesz defgetyzm, do tego jestes tak glupia ze innych oskarzasz o negatywne nastawienie kiedy sama poglebiasz realnie poziom frustracji u innych. Udlaw sie glupia cipo, jutro bedziesz dawac dupy tym o ktorych piszesz ze tacy niedobrzy i zli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×