Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krezus

spotkanie z byłym

Polecane posty

Gość krezus

witam :) dziewczyna spytała mnie o pozwolenie na spotkanie z byłym tzn: ona, jej kolezanka i ich byli faceci w mieszkaniu sami + alkohol. Jak dla mnie to nie do pomyslyenia (nawet bez bez alkoholu), nawet mi zle ze ona chce sie tak spotkac ;/ co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzaj
jakas walnieta ta twoja,bez urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie :D z tym ze pozniej spodziewaj sie wspolnego wyjscia do kina i wspolnego wyjazdu nad morze :P ZGóDZ SIE !!! przeeciez nic ich juz nie łaczy :P:P:P no moze oprócz wspolnych sentymentów , wspomnien i ciagatek roznej masci słowo może * robi wielka roznice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krezus
nie mow tak ze walnieta... ;) jakby ktos miał jakies watpliwosci to ufam jej jak najbardziej.. pytanie tylko po co takie spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co ? ? ? kolego a ty ile masz lat ze zadajesz takie pytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sytuacji, kiedy tworzycie zwiazek, takich spotkan winna unikac. Co innego jesli ludzie nie sa w zwiazku, a chca spotkac sie na stopie kolezenskiej, po to by powspominac dawne dzieje :) Jak dla mnie, dziewczyna ma dziwne upodobania w waszej sytuacji 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krezus
to pytanie w "", lekko ironicznie;) wlasnie dlatego sie nie zgadzam na takie cos ;] chce poznac opinie innych, ja mojej i tak nie zmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna ma dziwne upodobania w waszej sytuacji nie dziwne tylko jak najbardziej normalne :P a to ze koles jest robiony w tzw tłuka to juz inna bajka :P i w tym całym zamieszaniu własnie autora mi najbardziej zal :( tzw postawa naiwniaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falcon
dlaczego mowisz ze naiwniaka skoro jak pisze, kategorycznie nie zgadza sie na takie cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie było napisane :D pisalismy w tym samym czasie .... i BARDZO DOBRZE ZE SIE NIE ZGADZA !!!!!!! tylko jeszcze jest problem :P:P:P co na to panna chcaca sie zabawic z byłym ;) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres - skoro dla Ciebie naturalne, mam nadzieje, ze sam sie kiedys przekonasz. Powodzenia :P do autora: i tak trzymaj.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krezus
no tak sie domysliłem ze w tym samym czasie ;) nie dam sie zrobic w zyciu naiwniakiem, nie zgadzam sie i juz :) co ona na to ? powiedziała ze tez mi sie nie da spotykac z byłymi... i dobrze bo mi nie w głowie takie "wyskoki" (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres - skoro dla Ciebie naturalne, mam nadzieje, ze sam sie kiedys przekonasz IRONIA!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
"krezus - co ona na to ? powiedziała ze tez mi sie nie da spotykac z byłymi..." uświadom ją że nawet nie masz takiego zamiaru :) ciekawe jak się zdziwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×