Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZuzannaZuzia

Przy rozstaniu wkręcilam faceta, że jestem z Nim w ciązy....

Polecane posty

Gość ZuzannaZuzia

Byliśmy razem 3 lata i przez ten czas On źle mnie traktował. Dzwonił kiedy chcial i spotykaliśmy sie tylko wtedy gdy On chcial, a jak ja nie mialam czasu to mial wielkie fochy. czasem mi tez ubliżał, mowil czesto cos co mnie bardzo ranilo ale wysmiewał się z moich slabości. W sumie nie wiem co mi strzelilo do glowy, ale przy rozstaniu powiedzialam Mu, że jestem z Nimw ciązy ale nic od Niego nie chce i zeby mnie zostawil w spokoju. Nie odbieram telefonoiw od Niego ale wiem ze On szuka kontaktu ze mna... jak to odkrecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selopa
jestes nie tylko glupia, ale wredna, a ze idiotka to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzannaZuzia
wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz po jkims czasie
ze poronilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezlehaha
a czemu chcesz to odkrecac? na razie nic nie rob! niech mysli, meczy sie, poinformuj go za kilka tygodni, ze zartowalas:) nalezy sie lachudrze!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale o co chodziii
jestescie na tym samym poziomie - pasujecie do siebie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzannaZuzia
Mieszkamy 80 km od siebie , a ja niedawno wyprowadzilam sie do rodzinnego miasteczka i przenioslam z dziennych na zaoczne... sadzilam wiec ze da sobie spokoj. Chcialam tylko, by go to gryzlo chociaz troche. Bylam zla, nie wiem dlaczego tak powiedzialam no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem podobną sytuacje... I DLATEGO Z NIĄ ZERWAŁEM - to jest wielkie chamstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wannda
Niech się trochę pomęczy, a za jakis miesiac mozesz mu powiedzieć, że juz nie jesteś w ciaży albo cos takiego. Nie przejmuj się, ty sie męczyłas 3 lata, to on też może troch e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chamskie zagranie. Taka zemsta?????? - a niby za co, za swoją własną głupotę i naiwność???? Tylko pogratulować ... głopoty ciągu dalszego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeslisz zrywasz z facetem, to koniec i kropka, a nie jakies glupie zagrywki i klamstwa :O :O Niezle chamstwo z twojej strony, co ty chcialas tym osiagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzannaZuzia
Odezwały się święte, co nigdy zagrywek nie stosują, są kryształowo czyste ! chcialam, zeby się pomęczyl troche, bo bylam wściekla na niego. chcialam się zmyć i zostawic go z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam ze swietnie zrobil
as bardzo dobrze niech sie martwi szmaciarz,nic mu nie mow olej zmien numer albo go zablokuj na fonie,nareszcie jedna z jajami babka >)trzymaj sie i nie przejmuj sie tymi cieplymi kluchami co tu pisza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1986
daj spokój rozumie ze masz do niego zal ze zle Cie traktował ale po chuj z nim byłas skoro tak sie zachowywał?? Według mnie Ty własnie chcesz dalej utrzymywac z nim kontakt i dlatego tak mu powiedziałas, zeby Cie nie zostawił.. Odkrec to szybko i postraj sie z kims stworzyc normalny zwiazek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i juzzzz
powiedz mu ze proniłas i juz nie chcesz więcej go widziec i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh....
bylam sama w takim zwiazku ale takich zagrywek nie stosowalam przy zerwaniu. tylko odrazu zerwalam bo nie chcialam byc traktowana jak szmate, takie sztuczki ma baba ktora chce zatrzymac chlopa przy sobie.... a jak chcialas sie odegrac czy zemscic to moglas to zrobic w inny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Cie nie popieram. On źle Cie traktował, robisz tak samo jak on pogrywając w ten sposób, naśladujesz coś co krytykujesz? To hipokryzja. Na własne życzenie znosiłas go przez 3 lata, miej pretensje do siebie za swoje wybory zamiast sie mścic na baranie który i tak się niczego nie nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
Jestes zalosna. Najpierw pozwalasz soba pomiatac, a potem sie mscisz! Tez uwazam, ze chcesz na sile zmusic go do utrzymywania z toba kontaktu. Ale pamietaj, takie klamstwo jest "dobre" tylko na krotka mete. Bo przeciez gdybys byla faktycznie w ciazy, to za jakis czas bedzie to widac. I wtedy facet sie przekona, ze go wrobilas. Nawet nie chce myslec, jak sie zachowa, ale mam nadzieje, ze bardzo mocno to odczujesz i na dlugo zapamietasz. Wstyd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mnie najbardziej wnerwia...ze jak pojawi sie taki temat to zaraz wszyscy bluzgają autorke..a pomyślcie czy sami święci jesteście i czy nikt nigdy nie pogrywał w podobny albo nawet gorszy sposób z waszymi połowkami czy innymi osobami, bo łatwo oceniać innych. Każdy tu tylko ocenia innych a sam pewnie stwarzył dziesiatki tematów: zrobiłam to, tamto, zdradziłam itp. nie popieram autorki ze akurat taki sposób zemsty wybrała ale czasami w chwilach słabości, nerwów człowiek nie wie co robi, a ja uważam ze chamstwo sie tępi chamstwem. Niestety czasami sie musimy zniżyć do poziomu drugiej osoby aby zrozumiała co to znaczy być ponizonym i co nam zrobiła. Wiesz...ja bym sie do niego słowem juz nie odezwała, zmień numer tel. nie pisz ze poroniłaś, moze jak go kiedyś spotkasz to mu tak możesz powiedzieć, ze zbyt wiele stresu przeszłas itp. ale teraz nie rób nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wincentaura
Nie mów ze zartowałas. Mozesz powiedziec za jakis czas , ze jednak dostałas okres i ze test ciązowy sie mylil Lub mozesz powiedziec , ze poronilas , tylko tu jest ryzyko , ze kiedys dowie się prawdy i bedzie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wit. A
Naweet nie mów, że poroniłaś. Powiedz, że to z powodu ogromnego stresu miesiączki nie miałaś, ale że już jest ok. i żeby się nie martwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie popełniają błędy i muszą sie z nich uczyć, sądzę, że stąd "rady" i krytyka większości w tym mnie. Szczytem głupoty jest z tego nie korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowaaaa
Noooo swieeeeeetne rady:) Zapomiacie tylko o jednym, ze klamstwo ZAWSZE wynika z tchorzostwa. Zbladzic mozna, bo jestesmy ludzmi i w chwili slabosci czy z nerwow czasami robimy cos glupiego. Ale kiedy ochloniemy, to wypadaloby sie przyznac do bledu. Ale to wymaga ODWAGI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannozuziu
Bardzo dobrze zrobiłeś. Chłopów nie wolno żałować, głównie tych głupich. A że większość jest taka to nie żałuj i olej tych wszystkich "kryształowych" na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale glupota autorki nie tylko w zemscie siedzi, ale tez w powodzie owej \'zemsty\' - gdyby nie byla glupia, nie spedzilaby 3 lat z czlowiekem, ktory zle ja traktuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×