Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NARZECZENI24

SALA WESELNA - DORADZCIE CZY MAMY JĄ ZOSTAWIĆ CZY SZUKAC NOWEJ...

Polecane posty

Gość NARZECZENI24

Bylam w weekend majowy na weselu na pewnej sali, na ktorej ja sama mam juz zarezerwowany termin wesela za rok. I teraz ja i narzeczony nie wiemy czy zmieniac sale czy da sie cos z tym zrobic... juz mowie o co chodzi... Otoz sala ta ma takie plusy: +jest 1 z najwiekszych w okolicy +jest jedyną tak dużą salą w okolicy gdzie jest tez kuchnia tzn. placisz 12O zł /os za jedzenie (bez napojow i ciast), liczysz ile jest goscia i mnozysz - i to caly wydatek za sale i jedzenie - a jedzenie pyszne i bardzo go duzo!!!!! minusy: -sala choc duza nie jest zachwycająca, ma az 8 kolumn i sufit jest nisko. Nie wiem czy to dlatego ale jak gral zespol brzydko bylo slychac, jakos tak niewyraznie sie rozchodzila ta muzyka, ktos powiedzial ze jest zla akustyka... -nie ma miejsc noclegowych a polowa gosci potrzebuje tego bo narzeczony jest z innego miasta.... Powiedzcie co radzicie? Dzwonilismy do kilku innych sal i albo są to wypowie sale na wsiach gdzie trzeba miec swoje kucharki itd. albo żądają sobie np. 15O zl/osoba zarcie ale plus jeszcze 3OOO za wynajem sali :/ Prosimy o rady.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama prowadząc salę weselną uważam że 150zł za osobę na przyszły rok to jest niska cena (w zależności o jakim regionie mówisz) w każdym razie niektóre części mazowieckiego takie mają ceny. Cena zależna jest też ile sala rpoponuje dań gorących, rodzajów przekąsek co do akustyki to być może jest zła na sali a być może jest to wina nagłośnienia zespołu miejsca noclegowe to chyba nie problem o ile są w niezbyt odległej okolicy jakieś hotele zresztą teraz młodzi nie martwią się o noclegi bo i tak zazwyczaj goście przyjeżdżają samochodami chyba że młody lub młoda mieszka z 400km od miejsca przyjęcia a pamiętaj chociażbyś chciała dogodzić każdemu z gości z osobna to i tak znajdzie się kilka osób które wesele skrytykują takie już jest życie najważniejsze aby był to najpiękniejszy dzień dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tak mowi
To juz od was zalezy ale jakas tania ta sala ja w zeszlym roku od osoby na swoim weselu placilam 160 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NARZECZENI24
no to jest najtansza sala w okolicy bo dopiero ma 2 latka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
Ja bym chyba nie zmieniała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NARZECZENI24
U mnie w okolicy ceną kształtują sie od 12O do 17O a chodzi o male miasto w kujawsko pomorskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może lepiej byłoby wam się zapoznać z różnymi ofertami sal bo może płacąc większa kwotę za wesele będziecie mieli bardziej bogate menu niektóre lokale wliczją już w cenę szampana, tort tutaj mówicie o 120zł ale bez napoi i ciasta ale jeżeli inna sala oferuje z napojami i ciastem to może bardziej się opłaca o ile oferuje napoje oryginalne tj coca cola fanta pepsi czy inne a ciasta np domowe a nie z cukierni. ja radziłabym wziąć dobry zeszyt pojeździć po salach które wam się podobaja i wypytać co oferują do jedzenia ile dań ile przekąsek czy sałatki są wliczne w przekąski czy oddzielnie ile płaci się za dzieci czy są dodatkowe opłaty za prąd gaz lub podobne np za salę ile kelnerek obsługuje wesele (średnia 1 kelnerka na 40 gości) i wtedy możecie porównać czy sala którą wybraliście najbardziej spełnia wasze oczekiwania możecie też popatrzeć na ilość jedzenia na stołach umawe\\iając się wlokalach na obejrzenie sali tuż przed samym weselem gdy przekąsku poustawiane są już na stołach zazwyczaj właściciele sal nie powinni z tego robić problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NARZECZENI24
No wlasnie i tutaj jest problem, bo: - duze sale takie jakiej my potrzebujemy (na ok 1OO osob) nie mają w swojej ofercie jedzenia, tzn placicsz na wynajem sali i sama zatrudniasz kucharki itd. - jesli chodzi o menu bez ciast i napoi to jest pierwsza klasa, az za duzo i bardzo smaczne - o to sie akurat nie boje Jedynym co nam sie bardzo sie podoba to sredni wyglad tej sali i brak noclegow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NARZECZENI24
Chcemy pojezdzic ale nie wiem czy to ma sens bo duze sale są bez kuchni a ja tego nie chce a takie z ofertą jedzeniową to sale mieszczą do 8O osob max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NARZECZENI24
bo chyba nie warto brac sale co musisz sie zajac sama zalatwianiem kucharek kupowaniem produktow.... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
Zalezy ile kosztuje wynajem sali, bo wiadomo wynajęcie kucharki i samemu kupowanie jedzenia wyjdzie taniej, tylko że więcej na waszej głowie... W tamtym roku byłam na weselu gdzie wynajmowali sale, płacili 3.500, sale mieli od piątku do poniedziałku, za całe wesele ( w sensie sala, kucharka, jedzenie i picie) zapłacili 15 tys - było niewiele ponad 100 osób. My płacimy 160 zł bez ciast, tortu, alkoholi, napojów więc moim zdaniem wy płacicie na prawdę malutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana oczarowana
Do NARZECZENI24 A gdzie dokładnie znajduje sie ta sala weselna? Ja tez jestem z kujawsko -pomorskiego, więc może będę wiedziała o jaką salę chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dzis sie pytalam o sale i kosztuje 90 od osoby,tylko ze ja mieszkam w malym miasteczku,a ta sala to taki maly palacyk,przepieknie tam jest.Tez oczywiscie bez napoi,alkoholu ciast.Chyba biore bez zastanowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patillllll75
my mamy koszt 170zł za osobe bez ciast, napojów i alkoholu - śląsk i takie sa w tym woj ceny :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja polecam poszukać tutaj https://www.gdziewesele.pl/. Mają bardzo dużą bazę lokali i usług związanych z weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×