Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NARZECZENI24

ILE PŁACILISCIE ZA ZESPÓŁ NA WESELU + POPRAWINACH?

Polecane posty

Gość NARZECZENI24

My zastanawiamy sie nad 2 opcjami... 1. 2 kolosi grajacych na keybordach za 13OOzl 2. super zespol 4 osobowy z wokalistką, perkusją, saksofonem.... za 25OO wesele + 14OO poprawiny + koszty ich dojazdu CZY TO DUZO? CZY TO MALO? PROSZE NAPISZCIE JAK TO BYLO U WAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku wzielismy zespol za 1400 ale zrezygnowalismy i wzielismy za 2500 jeden dzien w zyciu a od zespolu duuuuuzo zalezy po co za 20 lat masz puszczac plyte i plakac wg mnie oplaca sie zainwestowac z lepszy zespol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna jaaaaaaaaa
3500 za 2 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ze ie kazdy sobie zyczy zespolu wprost ze scey opolskiej :D ;) naomiast trzeba pamietac ze dobra muzyka czyli dobry zespol to naprawde polowa udanego wesela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja place 2600 za 12h grania, 4 osoby, na zywo. za kazda rozpoczeta godzine ponad 12 doplata 200 zl. Nie mam pojecia ile biora za poprawiny bo na etapie zamawiania zespolu nie planowalam poprawin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem muzyka grana na zywo daje zupelnie inny klimat niz ta z podkladow, jak to moja mama okreslila jak ma sluchac muzyki z kompa to lepiej wziac DJa zeby plyty puszczal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez na zywo wszystko, zero podkladow itd. ... pozyjemy, zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespol
Do spanielki! Przesadzasz moja droga z tymi swoimi postami odnośnie muzyki "na żywo". Absolutnie nie zgadzam się z większością z nich. Kontrargumentów mam wiele ale wiem że one i tak Cię nie przekonają bo Ty i tak wiesz lepiej.Sam gram już wiele lat- grałem długo w składach na żywo, obecnie od kilku lat wspomagamy się gotowymi aranżami i wierz mi - nie mamy nieudanych imprez. Mam wielu znajomych którzy grają na "żywo" tzn skład jest większy, jest oczywiście perkusja itd. ale i tak podpierają się gotowymi aranżami i moim zdaniem to nic złego. Bardzo trudno uzyskać dobre brzmienie kapeli grającej naprawdę na żywo. Dzisiejsza publika ma wyrobiony słuch -każdy ma przecież jakiś odtwarzacz MP3 lub podobny i jest osłuchany w aktualnych przebojach a i starsze brzmią lepiej o niebo niż kiedyś (dobry sprzęt). Jestem bardzo ciekaw jak określisz kapelę trzyosobową tzn. wokalistka (świetna), dobry klawiszowiec który gra na klawiszach wspomagając się podkładem i dobry gitarzysta grający wszystkie potrzebne partie solowe na gitarze . Oprócz tego akordeon i gitara akustyczna na potrzeby wielbicieli tych instrumentów. Graliśmy niedawno imprezę (wesele) w lokalu który ma dwie sale. Na drugiej sali grał zespól czteroosobowy (obiektywnie mówiąc całkiem niezły) na żywo z perkusją. Kelner który obsługiwał obie imprezy (jeden z kilku)ma wesele na w 2010 r przyszedł rano czy mamy wolny termin w dniu kiedy on ma swoje wesele. Za trzy dni podpisaliśmy umowę. Nie będę przytaczał argumentów które zadecydowały o jego wyborze ponieważ wcale nie o to tu chodzi. Ludzie którzy nas słuchają wiedzą i czują że kochamy to co robimy. Każda piosenka jest wykonywana z uczuciem, rozumieniem tekstu który się śpiewa i przede wszystkim spontanicznością której tak brakuje wielu zespołom -również tym grającym "na żywo". Od zespołu wymaga się również prowadzenia wesela - nienagannie czysto po polsku (albo po angielsku) prowadzonej konferansjerki, poczucia humoru, wymaga się kultury, taktu itd itp. Myślę droga Spanielko ( kiedyś raz już odpowiadałem na Twój post) że moje wywody tutaj i tak nie zmienią Twojego zdania ale mam nadzieję że inni wyciągną wnioski i podejmą właściwe decyzje przy wyborze zesołu na swoje wesele. Życzę im tego z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zespol przeczytaj rogi jeszcze raz moje posty okej? bo niewiem na co sie rzucasz :D albo ja ci je skopiuje dla ciebie \"wiadomo ze ie kazdy sobie zyczy zespolu wprost ze scey opolskiej naomiast trzeba pamietac ze dobra muzyka czyli dobry zespol to naprawde polowa udanego wesela\" - klamie? obrazam kogos? \" u mnie tez na zywo wszystko, zero podkladow itd. ... pozyjemy, zobaczymy ...\" - tu tez cie urazilam z czyms i twoj zespol? powinnes zmienic nick na \"DON KICHOT\" - z czym ty walczysz i o co...? smieszny jest twoj post, nikt nic nie pisal, nie obrazal a ty widac zamnkniety w swoim malym swiatku znowu sobie cos ubzdurales ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze wymieniamy zdania co kto ma za zespol, albo moze dj to co w tym zlego...? napisalam "pozyjemy zobaczymy" bo sama niewiem co bedzie na moim weselu, czy beda zajebiscie grali czy do kitu - choc kasa duza ale pewnosci nie ma ... :o forum jest od chwalenia sie swoimi sukniami, od dzielenia rad i porad a dla kazdego najlepsze jest co innego, nikogo do nieczego nie namawiam... nie obrazam twojego zespolu, raczej to ty namawiasz manipulujac swoimi zdaniami dodajac na koncu ze masz nadzieje ze inni wybiora lepiej odemnie :D wolalabym zebys wiecej na moje posty nie odpowiadal bo nie kieruje je specjalne do ciebie i nie mysle zeby cie nimi urazic piszac ze ja mam zespol grajacu na zywo ... :o w ogole nie pisze tu postow dla ciebie i z mysla o tobie i w ogole! wiec nie rozumiem o co ze mna walczysz... :o to jest naprawde smieszne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno : "Przesadzasz moja droga z tymi swoimi postami odnośnie muzyki "na żywo". Absolutnie nie zgadzam się z większością z nich" moj drogi gdzie ty widzisz te moje posty odnosnie muzyki na zywo ? "wiekszoscia z nich" o kurcze! to musialam troche tych postow naprodukowac! :D i tu dowod ze masz swoj swiat i swoje kredki ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w małopsce (i peweni nie tylko u nas:) ) udane wesele to: 1. POGODA 2. JEDZIENIE 3. WÓDKA 4. MUUUUUUZYKA:) 5. TOWARZYSTWO jesli spelni sie owe wymogi, nie ma mozliwosci ze wesele bedie nie udane itp. :) dlatego mysle ze warto zainwestowac.. :) my sami placimy 3000zł za DWA dni:) ... choc jak narazie mamy dylemat czy poprawiny rowniez grane, zalezy od funduszów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
no to u nas jest troszkę inaczej: 1. muzyka 2. towarzystwo 3. wódka 4. jedzenie jak dobrze grają i się ludzie bawią to wybaczą Ci wszystko - i zimnego kotleta i ciepłą wódkę... a pogoda jest z grubsza nieistotna, przeciez i tak balanga jest na sali. my za zespół na dwa dni płacimy ok. 4000. Pisze "ok." bo poprawiny są liczone za godzinę i nie wiadomo dokładnie jak to wyjdzie. bo moze się skończą wcześniej a moze nie. na tyle na ile mamy salę zarezerwowaną to mamy 4250zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwiec
my mamy orkiestre na wesele za 2400 bez poprawin jest to orkiestra same zywe instrumenty pieciu panow swietnie graja sprawdzeni na wielu weselach znajomych super polecam na weselu najwazniejsza jest muzyka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witwit
4 osobowy zespół poprawiny + wesele 4500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my za orkiestre 3-osobowa placimy 2500 za wesele z poprawinami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka 25
my za 5-cio osobowy zespół płacimy 2500 za dwa dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka cena taki zespół
:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
My płacimy 1800 za dwa dni ale mamy DJ'a :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kapela 3.osoby-2700.-/4.osoby-3600/5.osób-4500/za wesele+poprawiny..i jeszcze wynegocjowana dopłata przy odległościach powyżej 30 km,od miejsca gdzie kapela \"mieszka\":) Na tyle kapel w Polsce to optimum,na 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, ten zespol (4 osobowy), ktory najbardziej mi sie podoba bierze 3,400 zl za wesele plus 250zl za kazda godzine poprawin. I jesli chce,aby byli na poprawinach musze im zapewnic nocleg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywrotka.asia
ja mam problem że tylko trzy zespoły mi się spodobały z pośród 100 :) i w dodatku te co mi się podobają to chcą od 3,500,4000 w zwyż i to za samo wesele masakra co roku coraz więcej żądają chodź wiadomo że ludzie raczej z roku na rok nie zarabiają więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
a co wy tacy zdziwieni? chleb tez drożeje. wszystko drożeje. to i muzykanci drożeją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...35 km od Warszawy,to możliwe..:):) Trafić można na kapele,które tutaj przybywają z innych stron/odległych/,aby zarobić.Tu można szaleć...inkasując 200 PLN mniej.Nie warto sugerować się nazwą kapeli,bo \"nazwowe\" dublerki działają.Warto dlatego kapelę słyszeć i widzieć:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ospoko spokpp
2700 zl + 1300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×