Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
aagaa24

co na prezent dla noworodka??

Polecane posty

hej :) mam problem... zastanawiam sie co kupic na prezent dla nwoorodka?? ma duzo, bardzo duzo ubrenek, pewnie polowy z nich nawet nie zalozy... takze to odpada... zastanawiams ie czy dobrym prezentem bedzie zestaw kosmetykow np. oliwka, basam, szampon, krem, zasypka, chusteczki ?? do tego kupilismy (ja z narzeczonym) takie skarpeteczki w przezroczystym serduszku (takie chyba bardziej pamiatkowe)... jest to dziecko brata narzeczonego i jeszcze go nie widzielismy... ma tydzien... doradzcie cos... i co w takim wypadku podarowac mamie dziecka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kup lepsza grzechotke
z Chico lub innej znanej firmy koszt 15-30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedlugo rodze i ubranek tez mam cala mase, ale na pewno miło było by dostac jakiś album na pierwsze zdjęcia, fajną ramkę czy nawet cieniutki kocyk - bo ich to chyba nigdy za wiele nie jest. a dla mamy, hm... ja bym sie ucieszyla z czego kimkolwiek ze ktos pamietal o mnie, moze kwiatki, maly bukiecik konwalijek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam nie wiem
prezent praktyczny: duża paczka pampersów mniej praktyczne: karuzela nad łóżeczko, lampka dziecięca, która świeci na kolorowo, kocyk, mata edukacyjna, zabawka edukacyjna na później dla mamy książka np. o żywieniu małego dziecka, balsam do ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam, ze dziecko brata narzeczonego... grzechotke tez kupilismy :) kosmetyki wszystkie sa jednej firmy (taki jakby zestaw) mysle, ze to sie zawsze przy dziecku przydaje, a troche kosztuje... tez myslalam nad kocykiem, ale to kupimy na chrzciny (taki z imieniem, data ur itd), bo narzeczony tez bedzie chrzestnym... slyszalam, ze mama sie daje czekoladki, ale czy to czasem nie moze uczulic dziecka jak sie karmi piersia?? no coz chyba zostaniemy przy bezpiecznym pomysle kwiatow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam nie wiem
jak karmi piersią to czekoladki i inne słodycze wykluczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z doswiadczenia wiem ze cieszylo mnei jak znajomi w prezencie przynosili cos praktycznego, chusteczki nawilzajace, dobre kosmetyki, pampersy itp, bo wiadomo ze na pozcatek ma sie wszystko, ciuszki itd, zabawek tez full sie uzbiera, tych grzechotek to mialam tyle ze sie powtarzaly. Jedna znajoma kupila mojej corce wielka ksiege basni, to byl bardzo fajny prezent, bo do dzisiaj sie przydaje od 2 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mamie to tez mozna jakies kosmetyki, dla kobiet po ciazy, cos moze ralaksujacego... cos do kapieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emicut
wkurza mnie jak mówię:dzięki za prezent, skarpetki sa słodki i sie przydadzą, alepamietajcie na przyszłość- najlepszy prezent to pampersy. jak usłyszałam to odojca dziecka jak bylismy w odwiedziny- znienawidziłamgo. pewnie ze wiem ze najlepiej im kupicwózek, łóżeczko pampersy i najlepiej mieszkanie i samochód. No aleskoro mnie stac na skarpetki i kocyk to dlaczego gadaja mi ze mam pamietac ze najlepsze to papmpersy? sam pewnie by nie kupił drogich papmpersów tylko jakis talerzyk złyzeczką z rossmana pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi przyjaciółka kupila ladna bizuterie, bluzeczke taka wyjsciowa, wiedziala ze wreszcie moge chciec sie normalnei i ladnie ubrac:) zaprosila mnei przy tym na przyszlosc na jakas mala imprezke, poszlysmy, ale nei na impreze tylko do kawiarni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie zapytam inaczej... kupilismy zestaw kosmetykow johnsons baby - krem do buzi - barlsam - szampon - oliwka - balsam do kapieli - zasypka - chusteczki do tego grzechotke i skarpetki takie z przezroczystym pudeleczku-serduszku (taki pamatkowe chyba bardziej bo z miejscem na dedykacje od kogo i takie \"stojace\" tzn nalozone na plastikowe \"nozki\" do tego kwiaty dla mamy dziecka... czy to dobry prezent jak na pierwsze odwiedziny u noworodka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobry
bardzo fajny zestaw, może jeszcze jakieś ciasto czy ciastka, ale takie co mama karmiąca może jeść, np. biszkopt a jak koniecznie chcesz coś dolożyć, to kup paczkę pampersów jeszcze i będzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewe
a co na prezent dla dziecka ktore masz w sumie wszystko? Rodzice sa bardzo majetni wiec prezent powinien byc raczej oryginalny bo pampersy i kremiki moga kupowac na tony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka88
Gdy moja przyjaciółka urodziła maleństwo zamówiłam dla niego przepiękną podusie z haftem z imieniem, data urodzenia, godziną, wagą i wzrostem prezent cudny! http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1152 1413 Miała dużo ubranek od siostry ktora ma starsza córeczkę, wiec ubranka odpadaly. Dokupiłam jedynie pampersy bo to zawsze sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniHania
no juz przestańcie z tymi pampersami, to tak jakby ktoś wam na urodziny paczkę tamponów dał! tak samo te kocyki z datami i inne duperelstwa pamiątkowe, bez sensu tylko to leży i sie kurzy. Kupon do Smyka czy tam innego sklepu dziecięcego i niech sobie mama sama wybierze co jej potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończcie wieśniary z tymi pampersami. środków higienicznych nie kupuje się na prezent!! poza tym od kupowania pieluch to są rodzice!!!! autorko kup może jakieś ubranko większe, mate edukacyjną, zabawkę, wszystko zależy ile chcesz wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty mądra wyżej ja zawsze bardzo cieszę się z pampersów i środków czystości dla mojego niemowlaka. Oddychaj głęboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieszysz się bo albo cię nie stać albo wiążesz ledwo koniec z koncem albo jestes sknerowata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka anka
autorko kosmetyki z johnsona uczulają czesto. ogólnie uważam że kosmetyki to slaby pomysł. jak mama używa jednych od urodzenia to nie bardzo chce zmieniać jak są dobre. fajnym prezentem jest zabawka edukacyjna, np jakiś stoliczek, czy mata edukacyjna. Nawet jak poczeka kilka mies to potem będzie jak znalazł. Albo album na zdjęcia gdzie wpisuje się kiedy dziecko zrobiło pierwszy krok, kiedy wyszedł pierwszy ząbek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam bujaka fisher price za 160 zł, bo wszytsko inne miała, prezent przydawał sie do 1.5 roku, wiedziałam że będę matka chrzestna, u przyjaciółki, ona jest u mojego teraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limbaaa
-tort z pampersów -bon prezentowy do Smyka czy innego sklepu dla dzieci, rodzic sam wybierze co chce -lezaczek-bujaczek -krzesełko do karmienia (ale to na później już) -mata edukacyjna -zestaw pielęgnacyjny (chusteczki, płyn do kąpieli, szmpon, puder itd. ważne żeby było praktyczne) Absolutnie nie kupować ubranek, maskotek, dekoracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bujak fisher na chrzest kupiałam łóżęczko plus 200zł, 1 urodziny jakiś rowerek i ubranko- zawsze pytam co trzeba kupić- po co ma dostawać coś co jest zbędne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowałam kocyk pierre cardin wcale nie są tak drogie a piękne, miłe i fajny na prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uważam że paczka pampersów to nie jest dobry prezent. po pierwsze to ma byc prezent dla dziecka a nie dla rodziców, po drugie pieluszki się zużyje i nic z tego nie ma a jak da się dziecku bajkę czy jakąś zabawkę to zawsze zostanie na dłużej. Poza tym niektóre pieluszki mogą uczulać (moja dzieci np były uczulone na pieluszki firmy Pampers) tak samo kosmetyki.. też mogą uczulić dzidziusia.. myślę więc że najbezpieczniejszym prezentem jest zabawka którą dziecko będzie się bawić przez dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się, że jeśli pampersy to tylko właśnie w formie jakiegoś tortu czy jakiejś innej takiej "budowli". Albo jeszcze dla rodziny ubogiej, która podstawowe rzeczy ma a brakuje właśnie takich rzeczy codziennego użytku. Jeśli chodzi o matkę to chyba raczej coś tylko dla niej, może niekoniecznie związanego z macierzyństwem, niech się nadal czuje też kobietą - nie żadne poradniki czy inne tego typu rzeczy, raczej właśnie kwiaty, jakaś drobna biżuteria, coś typowo dla niej a nie związanego tylko z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkaaaaaa
Ale z was idiotki po co dzisiaj piszecie do autorki skoro wątek był założony w maju 2009r.TĘPE STRZAŁY-MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllla9009
witam, moim zdaniam naj leprzym prezentem jest coś praktycznego ja dostałam na odwiedziny tory z pampersów z gadżetami wszysko wyglądał ślicznie i wszystko się przydało dla maluszka... dlatego jak ja szłam na odwiedziny też kupiłam taki tort cena była atrakcyjna i świetne dodatki ja kupiłam na stronie prezentzhaftem.pl na chżciny także kupiłam z tego sklepu ręcznik z wyhaftowanym imieniem i datą z dodatkami naprawde super sprawa polecam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllla9009
witam, jak ja szłam na odwiedziny kupiłam taki tort cena była atrakcyjna i świetne dodatki ja kupiłam na stronie prezentzhaftem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×