Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zabkaaaa

Ślub cywilny??

Polecane posty

Gość zabkaaaa

Witam mam pytanie... W czerwcu biorę ślub cywilny i kompletnie nie wiem co włożyć. Spotkałam się z wieloma opiniami ale do tej pory nie wiem jak wypada. moim dylematem jest to czy mam włożyć suknie ślubną czy zwykła elegancką sukienke lub jakiś komplet... Jak uwazacie?? proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruleffna
ubieraj co chcesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
to też zależy czy kiedyś będziecie brać ślub kościelny czy nie. Jeśli nie to ja ubrałabym skromną ale jednak suknie ślubna, a jeśli tak to na cywilny - elegancką sukienkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkaaaa
Chyba wexmiemy ale to też teraz nie jest do końca pewne.... Mój narzeczony chcę żebym ubrała zwykłą sukienkę a większośc moich koleżanek które brały ślub cywilny miały suknie ślubne... A jeśli już zwyłą sukienkę to jaki koleor wypada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli to twoj jedyny slub
nie widze nic dziwnego abys wlozyla taka suknia slubna o jakiej tylko marzysz-cala gama kolorow do wyboru wszak tylko w kosciele wypada biala zadna inna(ewent.ecri),natomista w usc mozesz biala,mozesz bordo itd.,mozesz zalozyc kostium,mozesz zalozyc letnia sukienke...jednym slowem w USC chyba nie obowaizauje zaden trend.panna mloda ma sie czuc dobrze i tyle! ja mialam fioletowa sukienke do kolan-bo taki kolor i kroj lubie i nie patrzylam na to co sie komu odoba czy nie lub co wypada lub nie wypada-to byl moj dzien!powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddfsf
Wydaje mi sie ze nie wypada isc w sukni slubnej do cywilnego, mysle ze ta suknia przeznaczona jest jedynie na koscielny. na Twoim miejscu ubralabym juz jakas skromna dluga biala sukienke ale nie rozlozysta tylko prosta, mysle ze taka bedzie pasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli to twoj jedyny slub
szczerze to nie spotkalam sie jeszcze z nikim kto bralby slub cywilny a pozniej koscielny w tej samej sukni tzn w typowej slubnej sukni chyba ze to slub konkordatowy jednego dnia:) jesli pomiedzy slubami istnieje duza przerwa na kilka m-cy,rok itp to chyba nierealne isc w tej samej do kosciola alo kupowac nowa-bezsens wedlug mnie. jesli planujecie koscielny kiedys i wtedy ze tak powiem bedziesz szales to na cywilny wystarczy ci elegancka sukienka,moze troche wieczorowa lub po prostu skromna jednokolorowa... ale jesli nie jestes pewna i mialoby kiedys do tego 2 slubu nie dojsc to traktuj ten teraz jakos jednyny i zrob wszytko by byl wyjatkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze wypada isc
w slubnej sukni na cywilny, przeciez czesc ludzi bierze tylko cywilny, to co - ma sobie odmowic? W wielu krajach biora tylko cywilny , i w bialej sukni z welonem. Wkladaj, co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybrałam biało-błękitną,ale długą,na A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkaaaa
hmmm też mi się tak wydaje ale zawsze lepiej się upewnić... Ale teraz problem w przekonaniu narzeczonego... MA troche inne poglądy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli to twoj jedyny slub
tez tak mysle-jesli ktos nie wierzy i nie ma zamiaru isc do kosciola to dlaczego niby ma sobie darowac kupno sukni slubnej?bo co?bo nie wierzy?glupota! dlatego mowie.jesli to jedyny to warto sie ubrac tak jak sie tylko ma ochote.bo pewnie kolejnej okazji nie bedzie,albo nie powinno byc:) jesli planowany jest 2 slub w kosciele to wtedy suknia slubna nie jest konieczna.bo i tak sie ja kiedys zalozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknia jak sama nazwa mowi jest slubna a nie koscielna. Slub to slub, niewazne gdzie. Olej tych, ktorzy ci wmawiaja ze nie wypada i idz w takiej, jak ci sie podoba. Chcesz to wloz welon, biala albo kolorowa suknie, skromna albo beze. 30 lat temu nie do pomyslenia bylo zeby isc w sukni ecru do oltarza, myslenie o slubach cywilnych jako gorszych tez sie zmieni z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkaaaa
Bardzo dziękuje za rady:) Które mi się bardzo podobają:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też popieram, ślub to ślub i jak najbardziej można ubrać typową ślubną sukienkę, zwłaszcza jeżeli masz jakąś wymarzoną- to jedyna taka okazja w życiu, spełnić swoje marzenia co do stroju! Sama nie miałam białej, na kole, ale ja bym po prostu źle się w takiej czuła, miałam kremowo- czerwoną, taką jak sobie wymarzyłam (no, prawie). Gdybym nawet brała kościelny, nie założyłabym innej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfbfbfbfbfb
Suknia ślubna to suknia ślubna, a nie suknia na ślub kościelny. Idź w takiej jaka Ci się podoba i na jaką się czujesz. Dziewczyny Ci dobrze piszą, żebyś wzięła pod uwagę czy potem będzie kościelny, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×