Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leloida24

czy on musi mnie tak ranic??

Polecane posty

Gość leloida24

Juz zupelnie nie wiem co o tym myslec jestem z moim facetem od 2 lat mieszkamy osobno, bo on "zeby z kims zamieszkac to musi byc z tym kims lata" jestem dla niego wyrozumiala, nie pytam co robi wieczorami, wychodzi z kumplami, zajmuje sie swoim hobby, z moimi znajomymi nie chce sie widywac, bo jest ode mnie o 8 lat starszy i sie zle z nimi czuje. Czasem siedze wiec sama w soboty, kiedy moi znajomi wyjezdzaja do domow. Dzisiaj powiedzial mi, ze spotykamy sie za czesto (3-4 razy w tyg.) i jemu by wystarczylo 2, bo nie ma sie kiedy realizowac. Co ja mam o tym wszystkim myslec? Mieszkamy w tym samym miescie, 5 km od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoziasamosiajedna
2 lata i nic? on chce się spotykac rzadziej? coś mi tu nie gra...zastanów się czy on cię traktuje poważnie? a ty znasz jego znajomych, jego rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkpaoigpuweiog
moj jest ode mnie 10 lat starszy i mieszkamy razem jesteśmy ze soba niecałe 2 lata albo ma inna albo się Ciebie wstydzi?? znasz w ogóle jego znajomych ?? 2 razy w tygodniu ???? to jakaś makabra ... a są jakieś kłotnie? inny jest ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloida24
To w ogole bylo od poczatku troche specyficzne On zawsze twierdzil, ze nie jest we mnie zakochany, ze kocha mnie na swoj sposob, ale to nie jest zadna szalona milosc Uwierzylam, ze jesli przyjme to ze spokojem, okaze swoja dojrzalosc Nie moge wiec powiedziec, ze jest jakis inny, bo zawsze byl troche na dystans Znam jego znajomych przelotnie, bylam u jednego na imprezie, jednego poznalam przy piwie, ale nie spotykam ich regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zalezy mu na tobie i tyle
traktuje cie jak przelotna znajomosc, kogos z braku laku...i to sie raczej nie zmieni dlatego uciekaj poki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ww czym problem wywal go na
nie zalezy mu. ja jestem młoda. mój facet ma 21 lat. po niecałym roku zdecydowaliśmy się że jak będziemy mieli okazje to zamieszkamy razem. od października będę się obok niego codziennie budzić :) i nikt mnie nie przekona że twój facet naprawdę cie kocha. jak kocha to chce mieć cie codziennie przy sobie. i chce jak najczęściej być z tobą. A twój już prawie EX redukuje spotkania aż w końcu zredukuje je do zera. Zobaczysz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek AA
ON JUŻ CIĘ OLAŁ , ! A ty???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz taki typ faceta. duzo na to nie poradzisz, ale trochę popracujesz i coś się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×