Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość shaania30

GDZIE CI MĘŻCZYŹNI PRAWDZIWI TACY.....

Polecane posty

Gość shaania30

czy kiedykolwiek istnieli? zawiódł mnie jedyny facet w moim życiu - mój mąż, na całęj lini czy istnieje facet który potrafi nie kłamać i nie oszukiwać, straciłam wiare że tacy faceci istnieją, a przecież to takie proste być szczerym i nie oszukiwać dlaczego życie jest takie posrane a ludzie sami sobie je utrudniaja i komplikują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiódł mnie jedyny facet w moim życiu - mój mąż, na całęj lini" jak na razie to widze ze ty sobie zdrowo komplikujesz zycie na podstawie zachowania jednego samca :D jeden zranił = wszyscy faceci chuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shaania30
jeden wybrany z milionów zawiódł to i ciężko w reszte uwierzyć kiedys tylko czytałam o zranieniach, zdradach wydawało mi sie że u nas to niemozliwe a jednak.... uwierz że po takim zawodzie traci sie wiare w cały świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do shaanii
ja ci wierze... mozna stracic wiare we wszystko, ale powiem ci tez,ze slonce wstaje ponownie i z czasem mozna zaufanie odbudowac lub spojrzec na innych mezczyzn z wiara w to ze sa do kurwy nedzy normalni jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyginęli razem z dinozaurami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffffff
Nie dali rady w procesie ewolucji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Istnieją
Chociaż jest ich bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shaania30
co znaczy "prawdziwi tacy" zapytaj autorki ale piosenki:) dla mnie szczery, uczciwy, odpowiedzialny najważniejsze na początek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwi faceci nie przylecieli jeszcze z Marsa:P czekam dalej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie szczery, uczciwy, odpowiedzialny to takich jest pełno :D po prostu masz niefarta bo na takiego nie trafiłas :D no a skoro nie trafiłas , wiec masz z tego powodu żal do całego swiata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres- jaki miałeś poprzednio nick? a masz jakies typy ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam swój jeden ulubiony typ i pasujesz do niego idealnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ku twojej uciesze pozostawiam cie z tym dylematem i udaje sie na przerwe obiadowa :D kombinuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę a juz myślałam, ze dinozaury kafeteryjne wygineły a one tylko wcielenie zmieniły:P żadnego swierzego mięska (niepocieszona) niemniej ciesze się, ze Cię widze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy wszystko fajnie , tylko trzeba zadac sobie jedno podstawowe pytanie :D kogo widzimy ? :P albo inaczej kogo chcemy widziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mi po widzeniu w necie?:P ja wolę korzystać niz ogladać a co gorsza czytac...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mi po widzeniu w necie no jak to co ? RADOść ze pozwole sobie zacytowac twoje słowa "niemniej ciesze się, ze Cię widze" ;) ps.mnie tez miło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×