Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Byś był dopiero

czy powinno sie powiedzieć mężowi

Polecane posty

Gość Byś był dopiero

że ma się go dosć jeśli się nie chce odejsć. Chodzi o to , że chcę z nim być, bo to tyle lat, szkoda to burzyć, ale też chcę poukładać sobie coś obok. Chcę być szczera, czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona matka kochanka
no chyba nie warto, dziwne że jestes w zwiazku małzenskim i zadajesz takie pytania. Z takiego stwierdzenia mąż na pewno się nie ucieszy, więc sama powinnas wiedziec cym to grozi. Brak zaufania to chyba podstawa nieudanego związku, dziwne że pomyślałaś ze może byc inaczej. Hm chyba nie myslałaś ze mąż wpadnie w zachwyt z tego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaczej : chcesz z nim być bo masz mieszkanie, zabezpieczenie w postaci kasy, może macie dzieci i nie masz gdzie ich zabrać i tak naprawdę chcesz kochanka na boku i pozwolenie męża. O to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byś byl dopiero
Chodzi mi o to ,że po tylu latach bycia razem można oczekiwać od drugiej strony tylko przyjaźni. Przecież nasze uczucia się zmieniają, nie chce go oszukiwać, ale chce z nim dalej być. Cy uważacie, że to nie jest mozliwe?Nie chodzi mi o kasę!Jestem samodzielna, on też. Nie wierze, że zyjecie w pięknych, ciekawych związkach i nic innego was nie fascynuje.Mi sie wydaje, że dojrzali ludzie potrafia zrozumieć taka sytuacje, przecież nie chodzi mi zaraz o zdradę, ale takie trochę osbne życie u boku męża. Tyle nas łączy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze trzeba sprawe postawić jasno...ze chcesz odejsc i jakos to uzasadnic, jesli sa dzieci to bedzie problem. lepsze to niz przyprawianie mu rogów, choć czuje ze juz mu przyprawiasz tylko tutaj chcesz "usłyszeć" potwierdzenie aby odejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byś byl dopiero
Nie, nie, nie chce odejść chcę z nim być, ale na troszkę innych zasadach jak do tej pory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogadaj szczerze
mysle, ze tyle jestes mu winna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie da się tego subtelniej ubrać w słowa? powiedz, że chciałabyś rozwijać swoje zainteresowania, oderwać się od codzienności w związku... a nie od razu \"mam cię dość\" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byś byl dopiero
Też tak myślę, ale bardzo się boję jego reakcji, nie chce go skrzywdzić, siebie też, bo boje sie , że wtedy on może zrezygnować z naszego związku. Tak źle, a tak jeszcze gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafcio jebaka wyborowy
zle robisz ty konformistko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrt
Mam nadzieje ,że facet też znajdzie sobie kogoś na boku . Do rozwodu jeden krok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byś byl dopiero
Do autora powyżej mojej ostatniej wypowiedzi. Prosze nie sądź wszystkich po sobie, ludzie są rożni, nie wszyscy na twoim poziomie, tak odmuzdżeni jak ty. No cóż, tego pewnie nie zrozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byś byl dopiero
do fecet wyjątkowy na zasadach przyjaźni, przyzwyczajenia, wspólnej rodziny i innych wielu wartosci których nie chce stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byś byl dopiero
Na zasadach miłości innej niż erotyczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka zona kochanka
facet wyjatkowy ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×