Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mike3552

Ona kocha ciuchy i drogie zycie

Polecane posty

Gość Mike3552

Mam problem z dziewczyna-szaleje za ciuchami.Uznaje tylko same najdrozsze marki,potrafi w jednym sklepie spedzic nawet godzine tylko ogladajac.Nie byloby to problemem gdyby nie fakt ze sama nie zarabia-utrzymuja ja rodzice (jeszcze studiuje) i praktycznie cala kase jaka dostanie wydaje na ubrania i kosmetyki.Jesli proponuje wyjazd-to nie ma kasy,albo sam musze fundowac albo nici z wyjazdu jesli mam malo pieniedzy.chce miec najlepsze ciuchy dlatego robi 2 kierunki studiow przez co w ogole sie prawie nie widzimy.Chcemy razem zamieszkac za jakis czas i prosilem ja zeby odkladala kase ale poprzednim razem to co gdzies zarobila od razu wydala na kosmetyki :( Na poczatku jak zamieszkamy razem trzeba bedzie wiekszosc kasy wydac na oplaty,czynsz a nie myslec o ciuchach itp. Ja odkladam wolna kase na wspolne zycie sam oszczedzam na roznych rzeczach czesciach do kompa na piwie z kuplami bo tez mi szkoda kasy bo potrafie poswiecic takie przyjemnosci zeby gdzies z nia pojechac albo odlozyc kase na pozniej kiedy bedziemy razem bo nie chce zyc sam.A ona wymyslila ze idzie na koncert i chce kupic bilet za 200 zl.Rozumiem ze ma mnostwo stresu i naprawde duzo sie uczy ale to chyba jest nie ok? Ogolnie jest przyzwyczajona do wysokiego standartu jak nocleg to najchetniej hotel 3 gwiazdkowy,jak wyjazd to najchetniej auto bo pociag jest meczacy.Taki styl zycia jest dobry dla kogos kto osiagnal cos w zyciu ale my mamy po 20 pare lat i konczymy studia.Przez to wszystko musi sie sluchac w pelni rodzicow bo jak nie to bedzie mniej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Och ach...
Hotel trzygwiazdkowy wcale nie jest taki rewelacyjny, to raczej economic - standard, a nie żaden luksus...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solenaromantyczka
porozmawaj z nią o tym i powiedz jej to wszystko co napisałeś tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe to prawda co napisał ktoś powyżej. 3 * hotel to żaden luksus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike3552
W kraju drugiego swiata jakim jest polska 3 gwiazki to jednak sporo dla kogos kto za bardzo nie ma kasy.Rozmawialem ale od razu sie obraza mowi ze musi jakos wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morele
chlopcze daruj sobie taka laske bo w przyszlosci nie wyrobisz z kasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morele
pewnie to paniusia ze wsi czy z miasta to nie ma znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghj55
Po prostu brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolololololololo
co wy pierdolicie? 3 gwiazdki to nie luksus, aleeee w większości 3-gwiazdkowych hoteli w pokojach są telewizory, mini-barki, łazienka, w zależności od kraju: balkon, nawet basen, codziennie zmieniane ręczniki oraz pościel, balkony, szwajcarski stół na obiad śniadanie i kolację(oczywiście jeśli ktoś ma wykupione posiłki w hotelu), są eleganckie wnętrza, rolety elektryczne, full oświetlenie: sufit, nascienne, lampki przy łóżkach, na biurku. w pięciogwiazdku jest taka różnica, że masz całodobową full obsługę dla siebie, posiłki o takiej godzinie o jakiej Ty chcesz, a nie oni narzucają, masz wliczone w koszt pobytu różne atrakcje takie jak SPA, fitness i siłownia, komputer w pokoju... ale kurwa, bez przesady.. 3 gwiazdki to BARDZO dobre warunki - dla niektórych nawet luksus, bo w domu nie mają takich eleganckich mebli, albo tak pięknej łazienki... wypowiadam się jako osoba, która zwiedziła 27 krajów Europy, w niektórych będąc nawet 20 razy i zdarzało mi się nocować w motelach, schroniskach młodzieżowych, hotelach 1- 2- 3- i 5- gwiazdkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze 3 gwiadki to
nie luksus, ale studenci to czesto spia po hostelach, kwaterach albo i pod namiotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakia
lolololololo i jak smakowal ten szwajcarski stol na obiad (o sniadaniu i kolacji nie wspominajac :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo tylko
chyba szwecki hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety pewnie takie kliamty wyniosła z domu (rodzice rozpieszcali). Porozmawiaj z nią szczerze, jesli ma rozum to się zmieni i tez zacznie odkładac na wasza wspólna przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie chodzi o luksus
ale o to, ze panienka chce być utrzymanką Jak nie ma się dużej kasy, trzeba spędzać czas nieco taniej... Trafiłeś na księżniczkę z Koziej Wólki - ona się nie zmieni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike3552
niestety wyniosla :( zawsze miala najlepsze ciuchy w klasie rodzice mieli dawniej pieniadze.jakbym mial kase to kupilbym jej wszstko co by chciala ale od razu po studiach czy jeszcze w trakcie nie zarobie kroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike3552
utrzymanka nie chce byc-mamy zasade ze placimy pol na pol ale jak wyda wszystko na ciuchy to ja wole zaplacic i pojechac gdzies zamiat siedziec w chacie .wczesniej jak miala wiecej kasy sama a ja bylem bez to sama za wszystko placila,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahihihoho
na miejscu autora wątku po prostu bym dała sobie spokój z taką osobą. W ogóle podziwiam, że wytrzymałeś aż tyle z taką materialistką. Wygląda to tak, jakbyś hodował sobie pasożyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×