Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jadzia q

Dziwna propozycja kumpeli ..

Polecane posty

Gość Jadzia q

..2 miesiace temu zaprosila mnie na swoj slub cywilny, ma byc skromnie tylko kilka osob No i 2 tyg temu spytala mnie czy bede mogla robic na tymze slubie zdjecia bo fotografa nie bedzie :/ poczulam sie jakby zaprosila mnie tylko w tym celu ... zeby przyoszczedzic na fotografa :o Jakbyscie zareagowali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze faktycznie chce zaoszczedzic? bo inaczej to by innego zalatwila fotografa bo to nie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaa_onaa
ja bym sie zgodzila sa ciezkie czast pewnie nie maja za duzo kasy .... to nic takiego o to mogla napewno poprosic kogos innego a poprosila Ciebie czyli ma do Ciebie zaufanie liczy ze wyjda ładne zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia q
Ma duzo pieniedzy Tylko generalnie szkoda jej kasy na ten slub Jesli przeciez to dla kogos problem finansowy to niech wogole gosci nie zaprasza a nie tych ktorych zaprasza wykorzystuje do roznych czynnosci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheeheheeh
możesz odpowiedzieć, że ten termin masz już zajęty bo bedziesz zawodowo robić zdjęcia na innym ślubie. Ja bym nie poszła skoro koleżanka ewidentnie chce Cie wykorzystać nawet o tym nie rozmawiając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia q
i jak to nazwac ? tata stwierdzil ze jestem przewrazliwiona i kolezanka sie na mnie by obrazila gdybym odmowila a to przeciez slub :o:o:o boze co za maskarada .. ja nie sadze ze jestem tylko wiem ze u niej to jest forma wykorzystania mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz koleżance, że bardzo chętnie zrobisz to w ramach prezentu ślubnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh daj spokój, na chrzcinach córki mojego brata też byłam fotografem i świetnie się przy tym bawiłam, a potem... jaka dumna byłam z tych co fajniejszych ujęc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia q
kate21 hehe dzieki myslalam o tym samym rozwiazaniu:D i tak pewnie zrobie :) kotta - rodzina to co innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×