Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lisiczka piekna

Głównym elementem życia jest zmiana.

Polecane posty

Gość lisiczka piekna

Głównym elementem życia jest zmiana. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem? Ja zawsze boje się zmian ale to one mnie rozwijaja, pchaja na przód, doświadczają... Nic nie trwa wiecznie i bardzo dobrze! Nawet małe zmiany sa cenne. Po kazdym zawodzie miłosnym zmieniałam kolor włosów i fryzurę, czasem styl ubierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisiczka piekna
Gdy przestaniemy bać się zmian w naszym życiu to łatwiej przyjdzie nam zaakceptować odejście ukochanej osoby, czyjąś śmierć, zmianę swoich uczuć i może nie będziemy tak się bac samotności... bo nie ma tego złego co by nie wyszło nam na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisiczka piekna
Wredna Suka..., dzieki za info ale możesz zmieniac i raz na miesiąc, wisi mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey siup
zmiana dup:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisiczka piekna
Przecież wciąż się zmieniamy fizycznie i psychicznie pod wpływem czasu i doświadczeń życiowych, to takie nieuniknione...a jednak się tego boimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisiczka piekna
hey siup, tak zmiana obiektu westchnień, naturalna kolej rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
raczej przemijanie :) dla mnie stałość również jest wartością, bo daje poczucie bezpieczeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisiczka piekna
eleonora_kowalijskie, współczuję....a myślałam, że to kopbiety zm ieniaja zdanie co 5 minut:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisiczka piekna
neurosa1 "raczej przemijanie dla mnie stałość również jest wartością, bo daje poczucie bezpieczeństwa" ---> tak stałość daje nam poczucie bezpieczeństwa ale czasem zmiana byłaby dla nas lepsza........choć obciążona ryzykiem niewiadomej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słynna anna
zmiana jest konieczna, jak już wspomniała kolezanka wyżej (bielizna), ale czy sama istota zmiany nie jest stala - przecież Ty zawsze zmieniasz kolor włosów po niepowiedzeniu miłosnym, co dowodzi, że głównym elelmentem życia jest jednak stałość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×