Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZatraconaWChorejMilosci

Dziewczyny nie zaczynajcie od dupy strony ! Oszczędźcie sobie cierpienia/

Polecane posty

Gość ijko
a dla mnie komentarze typu ze facet moze ruchac wszystko co chce, bo tak ma, i jest lepszy od kobiety to sredniowiecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijko
Gdyby nie było k**ew to nie było by też k**wiarzy..." tak, bylipy gwalciciele, meskie prostutitki, zwierzeta, dziury w drzewie ...ale ok facet ma ochote, facet moze.nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged reedition
Mądra Myśl gdyby nie bylo kurwiarzy, nie byloby kurew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, dziury w drzewie :classic_cool: btw, wiecie, ze moja siostra widziala w lesie goscia ubranego od stop do glow w czarna skore? w wakacje, nad naszym morzem^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged reedition
"ja akurat uwazam, ze miedzy kobieta, a facetem w seksie jest rownouprawnienie", ale to kobiety powinny sie szanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijko
ijko, ja akurat uwazam, ze miedzy kobieta, a facetem w seksie jest rownouprawnienie ok, to moze by tak"kobiety i mężcyzni szanujmy sie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co Ci chodzi
prawiczek mnie rozwala....jest prawiczkiem bo ma zasady i panicznie boi się zdjąć gacie przed kobietą..... ja bałabym się takiego prawiczka, bo ewidentnie ma zryty beret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co Ci chodzi... wszyscy mamy zryte berety, siedząc na kaffe :classic_cool: i roztrzasajac podobne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged reedition
o co Ci chodzi -> ha, to akurat jest oczywiste ciekawe tylko, czemu, skoro mamy rownouprawnienie, Prawiczek nie napisze po prostu, ze ja czy ijko mamy racje, i ze faceci tez powinni sie 'szanowac' [a moze wrecz przede wszystkim, skoro tacy latwi sa, jak piszecie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijko
amen kropka zaklepane muka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×