Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuje rady

potrzebuje rady

Polecane posty

Gość potrzebuje rady

od miesiaca jestem z facetem, przez ten miesiac bylo cudownie, byl da mnie wspanialy, codziennie wysylal mi czule smsy, a jak sie widzielismy to nie moglismy sie od siebie odkleic.. w sb sie poklocilicmy - on nie rozumie o co mi chodzi... w pon wyslalam smsa do niego- nie odpisal w srode wyslalam jeszcze jednego - odp ze musimy pogadac czy on chce zakonczyc ta znajomosc przez jedna glupia klotnie mimo ze do niej miedzy nami bylo super i bylam pewna ze mu na mnie zalezy? to myslenie mnie wykonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało jesteście ze sobą wiec cóz wszystko jest mozliwe - narazie to taki mały kryzysik wiec jak przetrwacieto to wzmocni wasz zwiazek a jak nie - to cóz rozstanie nie będzie az tak bolec... uważam że powiniście szczerze pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoń do niego,po prostu!!! Jesli odbierze-chce wyjasnic nieporozumienie. Jeśli nie odbierze-niestety nie zalezy mu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężko powiedzieć...
A dlaczego od razu zakładasz, że chce z Tobą zerwać? Może właśnie chce wyjaśnić sprawę. Trudno mi coś doradzić, jeśli nie wiem, o co się pokłóciliście. Jeśli to jakiś drobiazg, to nie ma się czym przejmować. Ale jeśli to jakaś zasadnicza różnica, to albo to sobie wyjaśnicie, albo ciesz się, że to wyszło teraz, a nie jak jeszcze bardziej się zaangażujesz. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje rady
dzwonilam do niego wczoraj 4 razy w ciagu godziny, ani razu nie odebral i za chwile wyslal sms ze nie moze rozmawiac ale bedziemy musieli pogadac. w to ze nie mogl rozmawiac jestem w stanie uwierzyc bo ma nienormowany czas pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje rady
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×