Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a mialo byc dobrze

W ciagu 12 miesiecy to sie wydarzylo w moim zyciu..a wam?

Polecane posty

Gość a mialo byc dobrze

1. Zdradzil mnie narzeczony, wybral mlodsza ode mnie 8 lat 2. Stracilam prace 3. Nie odzwajemnil moich uczuc super facet, wyjechal. 4. Mam problemy z kregoslupem,stwierdzona powazna dyskopatia odcinka ledzwiowego. Mam dosc.Szczerze dosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w ciąży nie jeste ś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje ale
nic wiecej nie moge ....... :( Przykro mi , nalezy jednak wierzyc ze los sie odwroci . Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnieee
1. zostawil mnie narzeczony pol roku przec slubem po 7 latach zwiazku 2. zachorowal i niespodziewane zmarl moj tata 3. stracilam prace 5. mialam warunek na studiach- zdany ale jednak stres 4. na poczatku tego roku zostawil mnie kolejny facet w ktorym zakochalam sie na zaboj--> kocham go do dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beze dury
a mialo byc dobrze 1. No coz widac nie byl ciebie wart lub nie dogadywaliscie sie, a to ze wybral 8 lat mlodsza to niczego nie przesadza, jezeli to jest zwiazek oparty na seksie to jeszcze moze byc tak ze bedzie cie prosic na kolanach 2. Coz, praca, wazna rzecz w zyciu, ale co tu radzic 3. To przydarza sie chyba kazdemu z nas, i nie ma nic wspolnego z porazka, raczej z zyczeniowym podchodzeniem do zycia 4. Kregoslup swiadczy o niezdrowym trybie zycia, rob tak zeby zyc zdrowo a kregoslup bedzie prosty, no i warto dbac o siebie aby zachowac zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Zakonczyla sie moja wieloletnia przyjazn ktora miala trwac w nieskonczonosc 2. Olalam goscia, z ktorym moglabym byc, jest teraz za granica i pewnie zapomnial jak mam na imie 3. mam mature, ale sprawe pojebalam juz dawno takze bedzie oblana 4. od grudnia mam zajebista depresje 5. minimum raz w tyg jestem porzadnie narabana tanim winem 6. po wynikach z matury nie bede miala gdzie mieszkac o i tak, zaraz sie chyba targne na wlasne zycie ... caly ten rok 2009 jest maksymalnie zjebany, niech on sie juz konczy, albo niech mnie ta swinska grypa capnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i się skończyło
1.dostałam świetną prace, która świetna była przez pierwsze pół roku, pod koniec zamieniła się w koszmar więc ją rzuciłam-zbyt pochopnie bo... 2.tym sposobem już 3 miechy bez pracy jestem i ciagle tylko szukam 3.to 3 miasto w którym mieszkam w ciągu 12 m-cy 4.rozstałam się z facetem z którym byłam kilka lat i poznałam super faceta z którym myslałam że już będę na dłuuużej, niestety w tym momencie związek jest już w stanie agonalnym... 5.podjęłam kolejne studia w innym mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mimo ze
1. zapisalam sie na angielski 2.wprowadzilam sie do swojego mieszkania 3. zapisalam sie na studia podyplomowe 4. jestem sama samaaaa jak palec i z moim podejsciem tak juz chyba zostanie:(((((((((((((( 5. mam prace ale maloplatną i powli depresje:(((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kolej_844
1. Wrocilam z emigracji po 5 latach tulaczki 2. Stracilam dlugo trzymane dziewictwo z facetem ktory okazal sie gnojem, wykorzystal mnie a ja sie zakochalam 3. Poglebila sie moja depresja 4. Jestem bezrobotna i jak tak dalej pojdzie za rok tez tak bedzie 5. Wygralam z bulimia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×