Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość solaris771

Jak ją przekonac że moje uczucia względem jej są prawdziwe

Polecane posty

Gość solaris771

Na początku roku przez mały incydent napisałem bardzo złego sms-a do mojej byłej kobiety.Bardzo ją to zabolało.Od tamtej pory unikala mnie,próbowałem znajomych w to mieszać,aby mi pomogli co jedynie pogorszyło mój obraz w jej oczach.Wiem ze bardzo mnie kochała.Sama mi o tym powiedziala.Zacząłem się staczać na same dno.Jednak teraz powoli wychodzę z tego,jednak Ona powiedziala mi że jestem raz u góry,innym razem na dole.Jest belgijką,powiedziała mi że możemy zostać przyjaciółmi.Byłem nawet u wróżki która opowiedziała mi całe moje przeszłe życie w szczegółach co mnie zamórowało,ponieważ jestem sceptykiem jeśli chodzi o takie rzeczy.Powiedziała mi że bedziemy razem dalej.Że będziemy mieć syna.Jak to możliwe skoro Ona od 4 miesięcy mnie unika.Dziś mam urodziny tylko rano przesłała mi życzenia,ale wieczorem napisała mi że nie przyjdzie ponieważ późno wraca.NIe wiem co myśleć.Kocham ją lecz ona mnie odtrąca na każdym kroku każdym sms-em.Unika mnie.Jak ją mogę odzyskać Pomożcie jeśli potraficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solaris771
jeśli ktokolwiek jest w stanie mi pomoc proszę pisać na maila.I tak nie liczę że jest ktokolwiek mnie przekonać,lecz pomimo wszystko chcę,Kocham ją i wiem że jest moim przeznaczeniem lecz nie chcę więcej popełnić błędów,aby bardziej nie zniszczyc tego że przynajmniej zaproponowała mi swą przyjaźń,NIgdy tak źle nie czułem się.O mały włos nie popelniłbym samobojstwa,lecz odbiłem się od dna.lecz jest mi z tym życiem ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraj się. bądź zawzięty-ujmiesz ją swoją wytrwałością. nie dawaj sobie z nią spokoju-jeśli masz o co walczyć,to walcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie narzucaj sie chlopie i patrz konca. A te wszystkie wrozby wybij sobie z glowy, to sciema. Wierz mi, ze slowem mozna zabic nawet najwieksza milosc. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trwaj przy swoich przekonaniach. wiarą i wytrwałością też można zdziałać cuda,notabene ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×