Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaudynkkaa20

On ma 25 lat nigdy nie pracował zaczął staż w UP

Polecane posty

Gość Klaudynkkaa20

znamy sie od miesiaca stopniowo sie dowiadywałam o nim tych rzeczy ze nie skonczył studiów rozpoczynał po roku rozne kierunki nie skonczył 2 kursy w tym prawa jazdy nie skonczył w wieku 25 lat zaczał staz pracownika biurowego.A wydawał sie taki fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynkkaa20
sama nie wiem co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to co zrobić
Rzuć go, to duże dziecko, niezdecydowany, bez charakteru. Będziesz się z nim tylko męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa dobra rada
Podobno mezczyzne poznaje sie po tym jak konczy. Ten widocznie niczego nie potrafi skonczyc. Daj se spokoj z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to możesz mieć z nim problem, choc nie przekreslalbym go tak od razu, moze da się z nim jakoś pogadac dlaczego tak sie dzieje, zmotywowac, moze nie ma facet zadnego celu, kto wie czy nie da sie tego zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze jak znajdzie
kobiete , ktora go zmotywuje , to ukonczy to co zaczal. czesto kobieta jest motorem dla faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa dobra rada
Wezmiesz sobie takiego raptusa, ktory sie zachowuje jak dziecko. Nie ludz sie, ze go zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też 34535
Ja też często nie kończyłem różnych rzeczy, bo mi nie odpowiadały. Myślę, że jak mu będzie na Tobie zależało i znajdzie w końcu coś dla siebie to będzie ok. Może jest wybredny po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynkkaa20
ten staz ma na pół roku zaczał sie w maju juz 2 miesiąc na razie jest zadowolony tylko on mysli ze po tym stazu z UP dostanie prace w tym urzedzie gdzie odbywa staż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynkkaa20
Ja nie wiem poprostu te rzeczy co tu napisałam o nim słyszałam za każdym razem jak byłam u niego i on chciał na fajki od rodziców "Nic z ciebie nie ma tylko kurse zaczynasz i nic nie konczysz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozxof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×