Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PROSZE PODAJCIE PRZYKLADY

Panowie i Panie podajcie przyklady lekkiego traktowania zwiazku

Polecane posty

Gość PROSZE PODAJCIE PRZYKLADY

MOZE KTOS CHCE SIE WYGADAC I OPISZE ZNAJOMOSC/ZWIAZEK W KTORYM FACET NIE MIAL KONKRETNYCH PLANOW ZAMIAROW I JAK UWAZACIE PO JAK MAKSYMALNYM CZASIE ZWIAZKU NAWET TAKIEGO TROCHE LUZNEGO FACET POWINIEN SIE OKRESLIC CZY MA KONKRETNE ZAMIARY CZY NIE ?? LUB POWIEM INACZEJ CO SWIADCZY O KONKRETNIEJSZYCH ZAMIARACH FACETA WOBEC DZIEWCZYNY/KOBIETY nie mysle ty od razu o zareczynach bo to juz powazniejszy krok tuz przed slubem Chodzi mi o inne rzeczy . przepraszam za caps lock moze tez panowie ze wzgledu na anonimowosc sie wypowiedza jak sami lekko traktowali zwiazki i jak to wygladalo z ich strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seebbaaa
Jak można pisać z włączonym CapsLock-iem i zauważyć to dopiero po czasie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy
pisac niepatrzac na ekran glabie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na przyklad
spotykaja sie na milego spedzenia czasu, patrz seks. nie obchodza ich wzajemne problemy, czasem sie zwierza ale generalnie gra sie pokazowke szczescliwych izawodowolnych z zycia czerrpie sie maximum bliskosci ale pod maska obojetnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSZE PODAJCIE PRZYKLADY
ja zauwazylam juz wczesniej ale akurat nie moglam tego zmienic w tamtym momencie bo jestem w pracy przepraszam jeszcze raz za caps lock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokomomo
odzywanie sie dzwonienie co pare tygodni.........spotkanie raz na pare miesiecy....inne panienki obok.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOZE KTOS CHCE SIE WYGADAC I OPISZE ZNAJOMOSC/ZWIAZEK W KTORYM FACET NIE MIAL KONKRETNYCH PLANOW ZAMIAROW np zólawski i rossati :P z tym ze w tym przypadku nie wiadomo czy to facet chciał pouzywac na młódce czy młódka chciała sie sprawdzic z dojrzałym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSZE PODAJCIE PRZYKLADY
Jak uwazacie , po jakim czasie nawet luznego zwiazkow facet powinien nawet pod wplywem pewnym rozmow z kobieta zdeklarowac sie w koncu czy chce sie zwiazac na powaznie czyli wspolne zycie i mieszkanie razem. Chyba roczna znajomosc/ zwiazek to juz najwyzszy czas na podjeccie decyzji ze : 1. Jestesmy razem naprawde i mieszkamy wspolnie 2. Nie mam konktertnych planow i rozstajemy sie czy tam utrzymujemy jakis kontakt ale na stopie kolezenskiej wylacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa wygląda tak
odzywanie sie po paru tygodniach to związek jest , to ja byłem z wieloma kobietami w związku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa wygląda tak
ale nie uprawiałem z nimi seksu , oj to jednak nie byłem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak zachowuje się taki kolo
co jest poważny po trzydziestce ... pewnie ma żonę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fem
Po jakim czasie OD CZEGO powinien sie okreslac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co chcesz mieszkać z facetem? nie masz komu gaci prać?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fem
Regres, ty rzeczywiscie jestes Regres, Zulawski i Rossati to byla podpucha dla mediow i nic wieecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma jakiegoś terminu, który by zobowiązywał do skladania takich deklaracji. Wszystko zalezy od związku, wzajemnych relacji i wielu innych spraw. Szukanie na siłę konkretnego terminu jest zwykłym szukaniem pretekstu do tego, żeby poganiać i nagabywać drugą osobę. Jesli w związku jest ok. to takie decyzje wychodzą spontanicznie, z obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i druga sprawa - to, ze pewne rzeczy trawają dłużej nie musi oznaczać "luźnego traktowania zwiążku". Może to być wynikiem przekonań, sytuacji życiowej ... itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie było
kiedy związek jest poważny a kiedy związek nie poważny . Jak facet ma 30 lat to jak wygląda poważne traktowanie kobiet oświadczyny po pół roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulawski i Rossati to byla podpucha dla mediow i nic wieecej. Fem a skad to wiesz ? Czyz by koligacje rodzinne z jedna ze stron ? :P tak samo ja moge twierdzic ze to prawda jak ty ze to fałsz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkhgg
nie wiem czy po roku znajomości zdecydowałabym się na tyle żeby mieszkać razem - ale ja ma za sobą trudne doświadczenia i jestem trochę bardziej ostrozna niż inni Luźny związek - kiedy łączy wyłącznie łóżko, wspólne wypady ale ludzie tak naprawde sie nie znaja sa ze soba tylko dla kilku dobrych chwil... a jezeli oboje sa zapracowani to jesli im zalezy powinni umiec znalezc dla siebie czas - nie musze razem mieszkac zeby spedzic 2-3 noce w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
podaję przykład znajomości, w której facet nie miał konkretnych planów: Częstotliwość spotkań - 3 razy w tygodniu Miejsce spotkań - knajpa Cel spotkań - rozmowa, wspólny spacer Czy doszło do czegokolwiek - :) nie, nawet całusa w policzek, nawet trzymania za rękę :D powiedział tylko, że mu się podobam to trwało 3 miesiące a potem... zaczął się rok akademicki, on wyjechał - ja zostałam i tyle go widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×