Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margii

zalamkana sympatii, pisza sami fatalni faceci, co jest nie tak??

Polecane posty

Gość margii

witam moze to nie jest problem ale tak chcialam sie lekko wyzalic:) mam 26 lat,jestem po studiach, jakis czas temu zakonczylam dlugi zwiazek. Nie mam zadnego cisnienia aby znalezc wielka milosc, ale nie ukrywam ze poznanie fajnego mezczyzny, jakis romans, by mi sie przydaly:) w koncu jestem mloda wiec dlaczego mam sie wyrzekac erotyzmu i intymnosci w zyciu? Po studiach znacznie ograniczly mi sie mozliwosci poznawania nowych ludzi wiec pomyślałam, czemu nie net? tak wiec zalozylam konto na sympatii i ...załamałam sie:/ cos o mnie, jestem atrakcyjną kobieta( moje lustro i opinie innych na to wskazuja:) szczupla ale mam czym oddychac, ladna twarz, kobiecy wyglad, wyzsze wyksztalcenia, opis w profilu mam lekki i nie wyziera z niego desperacja.:p Sporo zainteresowanych sob przewinelo sie przez moja strone w sympatii...ale, ale piszą do mnie w 90% podtatusiali, mezczyzni po 30 z nadwaga ,o wygladzie daleko ponizej sredniej( moze to okrutne co pisze ale to fakty, wyglad sie liczy a ja oceniam aparycje piszacych na podstawie tego co widze na ich zdjeciach) dlaczego?? cos ze mną jednak nie tak? obracam sie w otoczeniu rownolatkow i zawsze mialam kontakty z takimi, zadbanymi 20-kilku latkami a tu? moze to glupi problem ale pojechalo mi po poczuciu wlasnej wartosci:( czy 26-latka jest juz na tyle stara i "niechodliwa" ze pozostaja mi tylko tacy kandydaci?? tak, zalezy mi na poznaniu kogos fajnego, o przyjemnym wygladzie:) nic w tym zlego:) help! moze ktos ma podobne doswiadcznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaak
Muszę Ci powiedzieć, że sa wyjatki, z reszta z jedna sie teraz spotykam, ale 75% babek tam to klęska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pfffff
W mojej opinii, bez urazy, jak można szukać kogoś normalnego, na portalu dla zdesperowanych samotnych ludzi... Dodam, że ja też jestem samotna, ale nie uciekam się do takich środków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość użyj google tępoto
a czego wy się spodziewacie? tak szukają ci którzy nie radzą sobie w życiu i nikogo nie mogą znaleźć lub ci co szukają szybkiego podrywu :O normalnych to może na takich portalach jest 1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntoniMę
ja się umówiem kila razy żeby się przekonać, laski często wybierają sobie fotki żeby wyglądać atrakcyjniej, ukrywają też pewne cechy i fakty, ale ogólnie nic strasznego, zwyczjanie przecietnie. Nie ma co narzekac, chociaz chcialoby sie powiedziec dlaczego nie jest lepiej. Ja tam ni ezaluje ale randkowe portale nie sa najlepszym miejsce na spotkanie kogos, ale jak kto chce to dlaczego nie ma szukac? Tylko po co sie zaraz zalamywac, bo nie znalezlismy nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem ciekawaaaaaaaaa
ja tez kiedys probowalam i mam podobne doswiadczenia:O no nic, stwierdzilam, ze im nie odpowiadam. nadal jestem sama, widocznie tak mialo byc:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
normalny, zadbany dwudziestoparolatek nie musi szukać przez Sympatię... a skoro jesteś taka ładna, zgraba itp itd to prawdopodobnie też nie musisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na sympatii
długo nie zabawiłam, wsadziłam swoje normalne portretowe zdjęcie... w swoim odczuciu i w opinii innych wygladam dobrze, dbam o siebie ale nie jestem przestylizowana i jedyne co mnie spotkalo to zainteresowanie sponsorów, desperatów, rozwodników! a mam 24 lata, wtedy miałam 23:P a podobno wygladam jeszcze mlodziej to nie z Toba jest nie tak! tylko z tego serwisu korzystaja wlasnie tacy ludzie i dlatego piszą ONI do Ciebie:) zycze powodzenia w znalezieniu ale poza swiatem sympatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margii
ale dlaczego niby tylko zdesperowani sa na sympatii?? nie zgodze sie z tym, znam kilka par, ktore tak sie poznaly-przez net, normalni wartosciowi ludzie, nie kazdy pracuje w w miejscu gdzie mozna poznac tlumy ludzi i tez nie kazdy ma oszlamiajaco duze grono znajomych, ktorzy poznają go z potencjalnymi kandydatami na partnera lub kochanka. Po studiach naprawdę nie ma sie czesto wielu okazji na poznanie nowych ludzi, mam stala paczke znajomych, w mojej pracy babiniec i nie ma duzego kontaktu z kims z zewnątrz, nie, nie chodze na imprezy klubowe czy tez dyskoteki z zamiarem poznania kogos, uwazam ze to jest dopiero desperacja; podryw kogos w tlumie pijanych glosnych ludzi :P ( a jakie ryzyko pomylki haha:D) taki sposób nie dla mnie, chodze na basen , jezdze na rolkach wychodze z paczka, hmm tam nikogo nie poznałam( moze powinnam zlamac komus noge albo podtopic? ale na basenie skupiam sie na plywaniu:P) pisze o tym aby pokazac ze net to taki sam sposb jak inne, bo nie każdy ma latwosć "wyrywania" ludzi na ulicy:) przynajmniej do tej pory tak myslałam a wy piszecie ze to desperacja? szkoda, moze i tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margii
neurosa1 chyba musze:O juz wymiotuje ta moja" ladnoscia", wszyscy mi to mowia i co z tego?? najwidoczniej nie potrafie tych zalet wykorzystac:P ehh;) czy wystarczy mini i szpilki?:P a tak na serio to naprawde, moje zycie to praca, dom, znajomi ,szkola jezykowa, hobby, nie podrywaj mnie faceci i juz:) na studiach bylo bez porownania lepiej ale tez poznawalam tam co rusz kogos nowego( tak wiec z tym troche wiąże obecna sytuacje, czy slusznie?) moj byly powiedzial ze podobam sie bardzo mezczyzna ale troche we mnie dystansu, moze to to? tylko ze ja jestem otwarta, lubie porozmawiac i poflirtowac a ze nie rzucam aluzjami typu "przele cmnie" to juz dystans?:P hihi tylko ze teraz to nawet nie mam do kogo tych aluzji slac:) coz, z tego wynika tylko to ze uroda sama w sobie nic nie daje a sympatie porzucic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosik
nie wiem jakie wy macie wymagania, czasem buszuje po sympatii i widze mnostwo slicznych kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
skoro nie chcesz być ładna - daj mi trochę urody :) mi nikt tego nie mówi - chętnie posłucham a Ty będziesz miała święty spokój :p pomysł z podtopieniem wart uwagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margii
nikt sie nie wypowie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co sie wypowiadać nie wychodzi Ci w realu i na portalach,albo daj sobie spokój z szukaniem faceta,albo naucz sie cierpliwości. Jesteś za ładna za mądra za......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem przystojny (opinia kobiet) , ale nadal prawiczek ... heh i juz dawno nie mam 20 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margii
jak tam nadmiar, jestem inteligentna tak samo jak moi przyjaciele chociazby, zreszta co to za argument za bardzo to za bardzo tamto?:O Jak czlowiek zna swoja wartosc to juz nie ma prawa do erotycznej przyjemnosci?:))) Zapewniam ze znam o wiele ladniejsze kobiety i wcale sie nie obnosze z moja aprycja:) na razie chcialabym kogos poznac aby sie pospotykac a nie zeby stwarzac zwiazek, nie wiem Sami z kim sie zadajesz ze taki masz uraz na punkcie kobiecej inteligencji, nie rozmawiam na randkach o fizyce i wplywie polityki banku swiatowego na kraje afrykanskie:) :P chodzilo mi o kwestie szukania kogos na sympatii, widze ze wg.was nie jest to dobry pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zły pomysł skoro Ci nie wychodzi zmień portal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margii
moze to w ogole zly pomysl? ciagle słyszy sie teraz , ze szukanie znajomosci przez internet jest powszechne i normalne , moze jednak nie jest? skad mam wiedziec?:) nie mam doświadczeń w tym temacie. Portalu chyba nie warto zmieniac bo z tego co wiem sympatia jest najpopularniejszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj nasz dialog,ilekroć chce Cie odwieść od tego pomysłu Ty jesteś ZA. wiec chcesz tam zostać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tematy do rozmow zaleza od danej osoby , ja ostatnio rozmawiałem o utyliacji odpadów bo dziewczyna zapodała taki temat i wbrew różnicom w pogladach miałem cos do powiedzenia naukowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puppinka
dobrze ze ja nie mam takich problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margii
hehehe tak rzeczowo, az tak ladna to ja niestety nie jestem:P sami , nie upieram sie przy tej nieszczesnej sympatii, po prostu nie mam innego pomyslu i chcialam wiedziec co o tym sadzicie, jak to niewypal to zostawie sprawe i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadzialam ze takie brzydoty żyją na świecie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosik
deko, to gdziez Ty sie uchowalas? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, chyba poprostu wymazuje je z pamieci:Phehe nie chce pamietac ze widziałam takie cos - nie wiadomo co:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reetr
tacy ludzie siedza na tych portalach beznadziejni, jak nie z wygladu to z charakteru, ale czemu nie probowac lepsze to niz siedzenie i czekanie, ja przynajmniej wyznaje taka zasade, czasami mozna kogos poznac sensownego a czasami mozna sie zalamac, ale mam nadzieje ze sobie kogos znajde-to ja niebrzydka dziewczyna 29 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ożesz ty :D ta z linku jest zabójcza :p autorka powinna się wziąć za tomcioszka jeżeli mogę skromnie doradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boski Apollo - prawdziwy
Ożesz Ty ku..wa Ta ze zdjęcia to kompletny pasztet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×