Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sebastian5555

Moja żona zniszczyła moje życie.

Polecane posty

Gość omoluta
Sebastian :-) nie dziwie sie,ze Twoja zona robi cie w balona :-) jak Ty robisz takie byki jak rzadko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradze ci tak
stawiasz byki analfabeto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian5555
ciekawa........... Myślę, że juz wiem co z tym zrobić ale jak juz mówiłem jest bardzo trudna sytuacja dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopie wykręć korki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego wlasnie babe trzeba trzymac krotko. I od czasu do czasu przyjebac. Bo jak nie, to to sa wlasnie skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoluta
kasia,jezeli ktos dowartosciowywyje sie na czatach to cos nie wporzadku jest w małzenstwie.Widocznie małzonek nie jest taki jak powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loo000000000ool
kasia zgadzam sie z toba;) taki facet to skarb a zwiazek to relacja w ktoej OBOJE powinni sie starac... normlanie co za baby \"facet zdradzil = biedna kobieta ma kutasa za meza\", \"ona zdradza = biedna kobieta ma kutasa za meza\" :P jedno wielkie lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebek ta
kasia64234 ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian5555
kasia64234 Dzięki za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pospolitus
a ja Ci wierzę, tak to jest baba miała za dobrze, wszystko mężuś zrobił a ona zadowolona latała po sklepach, w końcu dosiadła się do kompa i już od niego nie odstaje, wgłebiła się w wirtualny swiat i pomyliła a nawet połączyła z rzeczywistoscia i wszystko dla niej jest normalne. Chlopie młody jestes, wieć zbieraj manatki i uciekaj poki CI sie nie podlozyla i dzieciaka nie macie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoluta
Sebastian a ogolnei to dupa i jeszce raz dupa ejstes,bo jezeli przeszkadzało cio to to trzeba było rozejsc sie z ona.Ktos napisał,ze zona mogała sie z nim rozejsc.Zona cwana,ma dobrze to po co ma sie rozwoidzic jak maz o to nie zabiega :-) Niech zyja takie kobietki :-) Mezczyznom mozna klikac i zdradzac a kobietom to niby nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian5555
Dzis widzę że chyba tak powinienem się zachowywać, "jak ktoś ma miękie serce to ma twardą d..e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze mam racje bo sama to przerabiałam niestety .. takze Sebastian głowa do góry zycie toczy sie dla ciebie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoluta
Sebastian,ty nie masz miekkiego serca,tylko jestes dupek ktory do tego nie umiał dogodzic zonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loo000000000ool
do omoluta w normlanych zwiazkach NIKT nie zdradza, a ten kto ma jaies prblemu mowi o nich. jezslei to nie dziala to pakuje manatki i zaczyna od nowa gardze tymi co zdradzaja i normlanie i wirtualnie, bez wzgledu na plec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa...........
kasia,jezeli ktos dowartosciowywyje sie na czatach to cos nie wporzadku jest w małzenstwie.Widocznie małzonek nie jest taki jak powinien. nie był taki jak powinien?-może wystarczyło powiedzieć o co chodzi ...a ona jest taka jak powinna skoro flirtuje i spotyka się z innymi gośćmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z politowaniem
miałeś miękką dupę, pozwalaleś żeby flirtowała z innymi a teraz chcesz od nas pocieszenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pospolitus
też bym chciała mieć takiego meza co by mi dom wyremontował, naprwil sprzet co by mnie kochal i na wszystko pozwalal, bo jak jest milosc to kazdy zna swoje granice. proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebek ta
wiec pakuj manele i wyprowadzaj sie- moge cie przygarnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoluta
Co sie czepiacvie kobiety.Ona na pewno chciała rozmaiwac,mowiła mezowi co ja boli,a on na to nie zwracał uwagi i zona zaczeła robic to co robi.A ,ze nie chec rozwodu,bo jest wygodna i jej jest tak dobrze.To maz jest idiota,ze widzi co sie przez 6 lat dzieje i nie decyduje sie na rozwiazanie małzenstwa.Po prostu frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa...........
co więc Sebastianie zamierzasz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian5555
pospolitus Dzięki przywracasz mi wiare w ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian5555
sebek ta Tobię też bardzo dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian5555
ciekawa........... w czwartek jade na operację mam problemy ze zdrowiem , ale jak wruce ze szpitala to odejdę od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loo000000000ool
tak taak, zostaw te piekielna babe sebastian, fajny z ciebie facet, sa kobiety ktore beda bogu na golych kolanach dziekowac za ciebie ;) a zonka hehe zobaczy ze czat to nie bajka i bolesnie sie potlucze kied zamiast przysojneg 30 dostanie starego i brzydkiego 45 latka z lupiezem... i nie bedzie komu naprawic kranu ani zajac sie obiadem hehe jeszcze do ciebie przyjdzie (oni/one zawsze zdaja soebie sprawe za pozno) ale ty juz badz madrzejszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoluta
Sebastian,dla mnei tos Ty frajer nad frajerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian5555
Przepraszam was za błędy ale npisze bardzo szybko i nie zwracam na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoluta jak
takas madra to opierdol kilka kielbas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebek ta
teraz powrznie- ktos juz o tym pisal mlody jestes dasz rade, a to ze ci sie malzenstwo rozleci to nie koniec swiat. zrob cos dobrego dla siebie moze bedzie ci ciezko na poczatku ale pozniej bedziesz zalowal ze nie odeszles wczesniej.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian5555
loo000000000ool :) wiesz ona juz romansuję z 40 latkami. A ja może spotkam kiedyś kobietę która będzie potrafiła docenić prawdziw wartości które Ja reprezentuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×