Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gienio podchmielnik

jakie macie pasje?

Polecane posty

Gość Gienio podchmielnik

ja np. zbieram bardzo stare książki, pocztówki miast, mam trochę militariów,lubię zwiedzać opuszczone kopalnie, sztolnie, obiekty pomilitarne. Zbieram legendy Dolnego Śląska. Dziś podobno ludzie są płytcy jak w średniowieczu, siedzą przeważnie przed tv i oglądają telenowele, teleturnieje, reality-show, nie mają żadnych hobby, żyją z dnia na dzień, tłumacząc się, że nie mają czasu na hobby. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wszystko, co wiąże się z kwiatami, ogrodem itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czlowiek sredniowiecza
Ja jak ludzie w sredniwieczu siedze tylko przed tv i ogladam teleturnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacuna
Ja tańczę i uczę się hiszpańskiego. Cieszę się, że pomimo wielu innych spraw mogę pozwolić sobie na realizowanie siebie w tych dziedzinach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukimonster
w sredniowieczu tylko tv i seriale były. czasem tylko wyszlo sie pojezdzic na rycerzu, tfu, na koniu. a tak to telewizja. jestem czlowiekiem sredniowiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukimonster
a powaznie to kino - jesli 2 razy w tygodniu nie pojde do kina to nie zyje. ZAWSZE znajde na to czas. poza tym taniec, ale juz nie zawodowo, musialam przerwac... no i sport ale to przed tv, jak w sredniowieczu no :P i jezyki obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z politowaniem
ja się interesuję chemią od podstawówki, miałam fajną nauczycielkę która nas zaraziła miłościa do swojego przedmiotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×