Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak oni się czują

Jak się czują samotni?

Polecane posty

Gość jak oni się czują

Ciekawi mnie jak się czujecie. Ja jak mam chwilę samotności to się czuje szczęśliwa ale nie do końca bo wiem że mimo wszystko jestem sama. A jak jest z wami potrzebujecie samotności co wtedy robicie? Jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triple zero
chwilowy odpoczynek od ludzi to nie samotność; jeśli zawsze miałaś znajomych, rodzinę, czy kogoś komu możesz zaufasz to nigdy nie zrozumiesz prawdziwej samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0 przyjaciół, 0 znajomych to jest samotność A żeby kogoś poznać zaprzyjaźnić się z kimś, jak to zrobić gdy jest się nieśmiałym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotni są zawsze na własne życzenie, w moim przypadku tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak oni się czują
mam rodzinę ale nie swoją założoną, przyjaciól, ale jestem samotna potrzebuje być sama czasami mimo, że jest ciężko czy ktoś tak jeszcze czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam tego uczucia
cała młodość z gitarą przy ogniskach,potem szalone lata młode ,teraz rodzina,dom ,który zawsze jest otwarty dla wszystkich ....:) Ale czasem wyśle rodzinke gdzies na pół dnia i pójde sobie na plaże,poleżę z książka ...uwielbiam życieeee!!!!!!!!!:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy mamy
Czuje sie okropnie szczegolnie wieczorami............topie to wszystko w alkoholu :( Jest zle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leprechaun
ja na przyklad wtedy kontempluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''szukajacy mamy '' To zacznij cos robić, sami do ciebie ludzie nie przyjdą. To ty musisz się otworzyć na innych by mieć przynajmniej kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci którzy mogą wybrać czy w dany dzień chcą być sami i posiedzieć w samotności czy iść do znajomych lub przyjaciół nie wiedzą o czym mówią. Nie wiedzą co to samotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacy mamy
Wlasnie to nie takie proste nie umiem :( zawodze sie na ludziach jestem raczej niesmialy,a z kobietami to juz totalna porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puppinka
ja generalnie jetsem indywidualistka wiec lubie przebywac sama. ale mam meza, rodzine, znajomych wiec chwile kiedy jetsem sama zupelnie mi nie przeszkadzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie żadne z Was
nie wspomniało nawet o prawdziwej samotności. Nie jest brakiem znajomych, innych ludzi w życiu- jest BRAKIEM TEJ JEDNEJ, JEDYNEJ ISTOTY, KTÓREJ MIEJSCE JEST PRZY WAS, A WASZE- PRZY NIEJ. Cała reszta to duby smalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie wspomniał bo żeby kogoś takiego mieć trzeba mieć przyjaciół albo znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×