Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ladnie pachnaca konwalijka

Czy dobrze zrobilam - teraz mam watpliwosci

Polecane posty

Gość ladnie pachnaca konwalijka

Wyslalam facetowi smsa ze z nami koniec, ze nie chce kontynuowac tej znajomosci, dla niego to zawsze byla luzna znajomosc nigdy nie zdeklarowal sie do czegos glebszego, ja jestem osoba otwarta i on sam stwierdzil ze czuje sie ze mna super, bo nie ograniczam go w zadnym stopniu. Jednak ja szukalam czegos innego, nie chce miesiacami ciagnac czegos co ogranicza sie tylko do sexu, jak kazda kobieta chcialabym miec kogos kogo bym mogla nazwac moim chlopakiem, zlapac za reke, powiedziec co czuje itd. dodatkowo on ma wielki pociag do kobiet ogolem i czasem po prostu czulam ze mnie oszukuje. I tak to skonczylam, a teraz mysle czy nie napisac paru slow wyjasnienia, on mi pisal nie chce by ta znajomosc sie konczyla itd a ja wylaczylam tel i to olalam z wiara ze on powalczy o te znajomosc ale cisza, jak myslicie dobrze zrobilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia88
Olej go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolincia200000
bardzo dobrze.....po cholere marnowac czas z kims kto go dla nas nie ma albo ma go bardzo mało.... trafisz jeszcze na takiego z którym nie będziesz się musiała uciekac do takich rzczy, żeby o Ciebie walczył:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnie pachnaca konwalijka
Taka chwila zwatpienia mnie naszla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polooooo
odzruc watpliwosci na bok twoja decyzja jets sluszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×