Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ezera wazera nr

Proszę o radę bo nie wiem jak się zachować

Polecane posty

Gość ezera wazera nr

pracujemy z mężem i z dwójką dzieci w swojej firmie 4 lata bez urlopu.Chrzestna mojego syna 11 latniego zapraszała nas do siebie.Czy mogę poprosić chrzestną swojego syna 11 letniego w te wakacje w czerwcu o przenocowanie nas na tydzień,chcielibyśmy tam pojechać i wziąć ze sobą jedzenie, alkohol na poczęstunek, papierosy dla wujka markowe i poprosić o nocleg przez tydzień.Mają dwa domki, wujek z ciocią mieszkają odzielnie ale chcieliśmy poprosić o przenocowanie nas przez tydzień.Wtedy wujek musiałby przeprowadzić się na trydzień do domku rodziny.Czy warto proponować czy dać sobie spokój,proszę o rady :-O Jak wy byście się czuli w skórze tej rodziny ? Zaznaczam że kupuję wszelką rozrywkę przez tydzień wedle życzenia może ktoś się wypowie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o to że : " kupuję wszelką rozrywkę" Jeżeli kogoś lubię, a czas z tymi osobami upływa mi miło i bez problemów, nie zastanawiałabym się :) Jeżeli macie niezbyt zarysowane stosunki, to darowałabym sobie na Twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezera wazera nr
my ich bardzo lubimy ,są ludzmi super z charakteru i z wygladu, mój mąż bardzo lubi męża mojej kuzynki oni zawsze przyjeżdzają do nas po wigilii a teraz chciałam zaproonować im przenocowanie naszej czwórki przez tydzień czy to nie będzie nachalne ? powiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nachalne
zapytaj sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bedzie
popros wprost nie u goscine tylko o sam nocleg jak tak powiesz to sprawa bedzie od poczatku jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nachalne
moze zapytaj sie ich tez czy na tydzien byloby ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezera wazera nr
wypowiedzcie się jakbyście mieli dwa domki nad lasem i jeziorem, powiedzcie, przywitalibyście mnie ze szczęściem ? czy jako balast ? chcę spędzić urlop tygodniowy i nie chcę byś nachalna, jesteś chrzestną mojego syna i co ? Przywitasz mnie jako balast i kłopot ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nudz juz
nie beda szczesliwi ale przezyja jakbym miala dwa domki to jeden bym wynajela letnikom:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezera wazera nr
chce poprostu znać wasze zdanie--- mój mąż jest bardzo zmęczony 4 letnią pracą bez chwili odpoczynku.Chcielibyśmy pojechać do mojej kuzynki którą bardzo szanuję i spędzić tydzień urlopu w pięknym krajobrazie. Jak wy przywitalibiście nas ? Mielibyście do nas pretensje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
a Ty nie przesadzasz troszkę ze skrupułami?... lubicie się, jestescie rodzina, oni do was przyjeżdzają. dzwonisz i pytasz "czy moglibyśmy u was przez tydzień ponocować w czerwcu? karmić się bedziemy sami, zajmowac sobą sami, żadnej obslugi z waszej strony, tylko noclegi?" Na Twoim miejscu nie wspominałabym nawet o tym że cos tam przywieziecie czy że cos bedziecie fundowac, bo pomyslą że chcecie ich przekupić albo że ich macie za materialistów do których bez giftów nie podchodz... a czy cos zawieziecie, czy ich gdzies zabierzecie to już jak chcecie. jesli macie ze sobą kontakt a tamtej rodzinie nie bedzie to sprawiało jakiejś trudnosci w stylu wyprowadzka na drugi koniec miasta to ja nie widze problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Cię zapraszała, to zadzwoń do niej i się spytaj, czy zaproszenie nadal aktualne. I tyle. Jesli aktualne, to jedziecie, jesli nie - to trudno, w czerwcu, przed sezonem można coś innego sobie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tpo chyba jakas prowokoaja
pisana bez jakiegos niedorozinietego slimaka.... 'Chrzestna mojego syna 11 latniego zapraszała nas do siebie.Czy mogę poprosić chrzestną swojego syna 11 letniego ' ' o przenocowanie nas na tydzień; + poprosić o nocleg przez tydzień + chcieliśmy poprosić o przenocowanie nas przez tydzień + rozrywkę przez tydzień ' Wniosek: PSYCHO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×