Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam 26lat

nie mam pracy, nie mam faceta, nie mam znajomych

Polecane posty

Na zadupiach tak jest że żadnej ciekawej pracy nie ma, wyjście przeprowadzić sie do wiekszego miasta. Tylko trzeba mieć troche odłożone na start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tematuu
do autorki-a jak tam bylo z twoimi facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna pomaranczka
ja to bym czasem spakowala sie, zostawila wszystkie problemy, zobowiazania i zyla w cieplych krajach jak wloczega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 26lat
jasne przeprowadzic a co z mieszkaniem?nie jest wlasnosciowe misato ma 70 000mieszkancow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem na pomarańcz
inna pomaranczka ja też bym wyjechala tak jak ty,tylko,ze mam bliskich sobie ludzi i za żadnr skarby ich nie zostawię,kocham jestem kochana ale i tak mi źle......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie masz własnego mieszkania to faktycznie duży problem ze zdobyciem gotowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra jakaś
najlepsze jest to, że nikt nie wie, jak jest między nami źle. A po co komuś mówić? Wszyscy i tak zrzucili by winę na mnie, bo on jest przecież taki spokojny i miły, nawet muchy by nie skrzywdził. nieźle siekamufluje przy obcych, a to ja jestem wredną suką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 26lat
z facetami? ah szkoda gadac zawsze byly jednoznaczne aluzje, dobieranie sie, macanie , wlazenie do lozka ( czesto zajeci , zonaci) ostatnio z jednym poznanym na truskawkach zaczelo sie cos ukaldac ...po czasie wyszlo ze ma dziewczyne ...tzn nastepny sezon truskawkowy juz z nia byl.. zawsze bylam oklamywana, oszukiwana, wysmiewana zawsze ta druga do zabawy ( tylko ani razu nie skorzystalam z takich ofert typu" to jak seks?) a mimo to zawsze mam takie sytuacje..tzn teraz juz nie mam bo unikam facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez...
nie mam faceta i znajomych, jesyne co mi pozostalo to studiak ktore pochlanaiaj 80% mojego czasu, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 26lat
zawsze ta o ktora sie zakladaja , ta ktora chca przeleciec, ta z ktorej sie smieja, ..itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna pomaranczka
tym razem pomarancz, to ja nie rozumiem czemu ci zle? ze nie masz przyjaciolki? ze maz daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem na pomarańcz
no właśnie źle mi i już po prostu może być też źle i mi jest ehhh ale to napisałam:)nijak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piegowata ksiezniczka
ej no jak sie zakladaja tzn. chyba, ze przynajmniej tyle, ze jestes dosc strakcyjna, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez...
kurcze dlaczego wszystko jest takie smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra jakaś
autorko, ja myślę, że nie mimo wszystko nie wszyscy faceci tacy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tematuu
tak niby mam 177,dlugie nogi, ladne oczy i kolezanki mi zazdroscza figury...tylko ze mam zjebany charakter na maxa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki....
jakiej pracy szukasz,w jakiej branzy...i jakie skonczylas studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem na pomarańcz
spadam kobietki na razie,wpadnę do chińczyka zjem cosik i zajrze tu jeszcze dzisiaj,mam nadzieje,że topik nie upadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 26lat
no jestem i co mi z tego kazdy facet widzi we mnie tylko urode ciagle slysze jestes ladna, seksowna itd takie to prozne nikogo nie interesuje moj charakter wady zalety to co lubie czym sie zajmuje moje marzenia nic, zwiazek ze mna tez nie nie bawi mnie to juz , kiedys fajnie bylo uslyszec taki tekst ale teraz mam juz dosc pa ale niestety ( albo stety) nie jestem takim typem kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam jest pan tadeusz
mam 26lat nikkt się nie chce z tobą przyjaźnić bo jesteś smętna. Jamrzesz. Wprawiasz w depresję. Jak będziesz pogodna wszyscy będą cię lubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 26lat
tym razem na pomarańcz 🖐️ pa:) jestem po studiach ekonomicznych a jakiej pracy szukam ? takiej ktora po czesci da mi szanse rozwoju w moim zawodzie np jako fakturzystka czesto skladam podania to chyba nie jest trudnyz awod ale co z tego ? i tak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratuje cie tylko większe miasto w takich pipidówach wątpie że znajdziesz prace taka jak chcesz. Może bedzie się oplacalo dojezdzac do pracy gdzies dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piegowata ksiezniczka
szukaj pracy w rozny sposob. Powiem tyle-w akcie desperacji siegnelabym po wszystkie mozliwosci, zeby tylko znalezc prace. Bo uwazam, ze skoro niektore kobiety dla zarobku musza sie czesto prostytuowac /ale slowo :o/ to proszenie o uczciwa prace tym bardziej nie jest uwlaczajace. Wydrzecie na mnie morde, ze pisze o prostytucji, ale nie ma co ukrywac, ze taki jest swiat i sa osoby, ktore nie maja oszczednosci tak jak autorka a maja stale koszty, ktore musza poplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez...
moze zamiast narzekac warto cos zmienic, przyznaje probowalam wile razy nigdy sie nie udalo ale probuje nadal, najwazniejsze to sie chyba nie poddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 26lat
wysylam tez podania do sasiednich miast ale jak widacbez skutku\ na calkowita przeprowadzke mnie nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piegowata ksiezniczka
to wysylaj po calej Polsce, dawaj ogloszenia, szukaj przez profeo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jej da wysylanie po calej Polsce jak przeciez nie podejmie pracy 200km od miejsca zamieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×