Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parasolka00

Małe przyjęcie weselne

Polecane posty

Gość parasolka00

Mam taki problem a mianowicie: niedługo biorę ślub cywilny miał to być ślub tylko ze świadkami a w przyszły roku kościelny i wesele, ale niestety nie odpowiada to mojej mamie i bratu ( są to dla mnie na prawdę bardzo ważne osoby) no i będziemy musieli zrobić tak, że na ten ślub cywilny zaprosimy rodziców i rodzeństwo, narzeczony ma 3 braci więc wychodzi około 20 osób i teraz pytanie do Was jak zorganizować takie małe przyjęcie? Na pewno w jakiejś restauracji ale co tylko obiad i do domu ? czy coś jeszcze ? Zupełnie nie mam pojęcia jak to zrobić... Proszę doradźcie coś bo oszaleje :( Dziś dopiero ustaliliśmy, że tak to zrobimy ale nie wiem od czego mam zacząć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasolka00
Teraz zauważyła, że jest podobny temat więc przepraszam... Ale nie ukrywam, że chciałabym abyście mi pomogły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swój problem już rozwiązałam....prawie:) u mnie bedzie 33osoby po ślubie będzie jakaś muzyczka w tle...obiad po obiedzie przekąski,sałatki bigosy tatar wieprzowy i z łososia,mięsa-steki,roladki wołowe,schab,szaszłyki,devolaje,wędliny z naszej wędzarni zrobione przez rodziców, ciasto,takie robimy przyjęcie ala imieniny wieczorkiem znów coś ciepłego do zjedzenia będą krokiety z barszczykiem,flaczki albo żurek koło 22 tort i myślę,że koło północy się zakończy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej , ja mam dokładnie taką samą sytuację - i też za rok kościelny i wesele, z tym że u mnie obiad po cywilnym robimy w domu i zapraszamy rodzeństwo, rodziców ,dziadków ( ja mam cały komplet, więc trochę wychodzi osób) no i chrzestnych (bo to rodzeństwo rodziców) i wychodzi nam tym samym 24 osoby :) Sprawę rozwiązujemy tak: najpierw obiad, potem zimne przekąski, potem tort :) Jako,że jest to w czerwcu , liczymy na pogodę i planujemy robić obiad na powietrzu,ale pod zadaszeniem. Myślę, że w restauracji też da radę się dogadać, ale ceny są przeróżne, co nas zniechęciło trochę (jesteśmy z Warszawy),w pobliskiej restauracji 110 zł za sam obiad bez napojów, alkoholu,więc wolimy ugotować sami,żeby każdy się najadł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu tego kościelnego nie możecie wziąć konkordatowego? po cholerę tak komplikować życie sobie, rodzinie i jeszcze robić z gęby cholewę (bo albo się jest wierzącym, a dla wierzących ślub kościelny to absolutny priorytet; albo się nie wierzy, i się nie robi cyrku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co kogo to obchodzi dlaczego tak robimy? chyba nie taki temat autorka założyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zjedliśmy obiad w restauracji a potem była domowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miesiąc temu byłam na weselu...impreza liczyła 7 osób-2młodzi,świadek z żoną,świadkowa(ja) z mężem i nasza córka.po ślubie zjedliśmy obiad w kuchni,i przenieśliśmy się do salonu na tort wino krewetki,salatka z fetą,szparagi w szynce,mięsko,bigos i krokiety z barszczykiem,było wesoło,choć siorbały wino tylko 2 osoby.głównym zadaniem wieczoru było powiadomienie rodziny i znajomych o zaistniałym fakcie i przekonanie niektórych,ze naprawdę to zrobili nie robiąc wesela i nie powiadamiając wcześniej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiad a po obiedzie przystawki z tortem i drugi obiad (bardzo "przemyślany" w dodatku, tort z krewetkami i bigosem, naprawdę? :o ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wyżej,co się czepiasz,na tyle osób to pewnie zrobili to co każda z tych osób lubi i nie wszyscy jedli wszystko,dla 7 osób mogłabym zrobić i fasolkę po bretońsku flaczki i 5 innych potraw na ciepło,to przecież nie było wesele,ale nasiadówka przyjaciół wnioskuję bo wroga by na świadków nie wzięli. Fajnie że są jeszcze osoby które jedzą co lubią a nie to co wypada ani w taki sposób jak mówią boginie kulinarnej poprawności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ można zrobić coś dla każdego, ale tak, żeby całość menu miała jakieś ręce i nogi, a nie wszystko z innej parafii. No i jeszcze ta dziwaczna kolejność. Bigos przegryzany tortem? litości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ten obiad w kuchni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaanka
Moim zdaniem nawet po cywilnym, powinnas zaprosić chociaż najbliższych na obiad - wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno byłem stypie Salonie Bankietowym Cambria miła atmosfera, profesjonalna obsługa oraz pyszne potrawy. Organizują tam również wesela czy też inne przyjęcia okolicznościowe, więc jak ktoś jest z Inowrocławia to serdecznie polecam : http://stypyikonsolacje.pl/4-Sale_bankietowe/110-Salon_Bankietowy_Cambria.html Wracając do tematu to nigdy nie rozumiałem dużych wesel - kilkadziesiąt najbliższych osób zdecydowanie wystarczy, wynająć jakiś mały lokal i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo wszystko warto zastosowac winietki warto zeby każdy wiedział gdzie ma siedzieć, no i znalazłam tutaj bardzo fajne, http://www.artisfera.pl/drewniane-winietki-na -stol-p-19.html. Dzięki nim goscie wiedzieli jak usiąść a i również były ozdobą stołu a mi się bardzo podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka12345
Na małe wesele idealna będzie restauracja Akademia na warszawskim Mokotowie. Jedzenie mają przepyszne, więc o to w ogóle nie trzeba się martwić, a dodatkowo bardzo pomagają w organizacji całego przyjęcia. Warto się do nich zgłosić, byłam tam właśnie na takim skromnym weselu mojego brata i było fantastycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wam zajazd Jonatan http://zajazd-jonatan.pl/ , znajdujący się w Czerninie. Dopiero co zorganizowaliśmy tam skromne, lecz bardzo udane wesele! Sala jest idealnie przystosowana do imprez tego typu a co najważniejsze mogliśmy liczyć na pyszne dania, które mocno urozmaiciły imprezę. Świetny wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Jeżeli ktoś z was szuka miejsca na przyjęcie weselne okolice łodzi to polecam skontaktować się z ośrodkiem SALIO.  W tym ośrodku jest bardzo klimatycznie i polecam każdemu kto lubi miejsca w takim klimacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×